Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lepotica in zver

lepotica in zver

Še po treh letih sem razkurjena. Dec nič kej prida, me je varal s sedem let starejšo. Kaj ma ona, kar jaz nisem mela? Večjo ali bolj voljno luknjico?
Se pogledam v ogledalo – kal mi fali? Sem lepša, mlajša, fu,,ca. – ona zgrbljena, komaj hodi,…
Blo je fajn 9 let, pol pa konc.
Priznam, neki je narobe z mamo.

S čigavo mamo je nekaj narobe?

V tem stavku imaš odgovor. Tista druga ga najbrž ceni takšnega, kakršen je in ne misli, da je sama “lepotica” on pa “zver” oz. “nič kaj prida”.

p.s. Če bi bila jaz na njegovem mestu, razmerja s tabo ne bi niti začela.

Tečna si, to je razvidno iz posta.

Ego je pa hudič:-)

Ja, očitno le ni bila toook zgrbljena in starikava, če ga je omrežila….
Kakšna si pa ti? Najnaj, top model, inteligentna, topfit, sexy,…?

Meni se zdiš samo polna same sebe, drugega nič.

evo pred 15 min sem se prebudila v zakonski postelji cela zašvicana! sanjala sem kako sem vstoplia v sobo in zagledala mojega moža z mlado rdečelasko v postelji,
tak, zadj pa sem v kuhinji, zaspat itak ne morem in pečem velikonočne kruhe.

Jaz sem sivolasa in se ne barvam, je mogoče to v moji podzavesti, da bi se rada pobarvala?

Prvič: Kaj je tvoj gasilec?
Drugič: Ona je boljša fu*ka*ši*ca

???????

Kaj ti ni jasno?

nič, ker sem blond :))

http://www.youtube.com/watch?v=Ttf4cUUXybk

p.s.

je še zgodaj

Konec akcije, sedaj pa mislim nate:)

To pa je lepo, blond na sivo podlago:)

sive miške pa več ni:)), ampak bdi pri svojem panterju:)

Pogosto ravno tukaj slišimo, da so bile ljubice “nikakve”. Priložnostni sex ali ljubimkanje nima toliko zveze z videzom in leti kot s čim drugim.

Če fant ni moralen kar se zvestobe tiče, bo prej kot slej našel kakšno, ki bo rada dala oz. je niti ne rabi iskat, saj bo kakšna potrebnica našla njega. Če pa je moralen, pa če nima hrbtenice, tudi ubogi revček ne bo mogel reči ne. Izkušnja za naprej: najdi si moškega z trdnimi vrednotami in trdnimi koreninami.

Avtorica, si naduvana, samovšečna pa še brez pameti in srca. Zato se pa ne čudi, da te je prevaral. Ni vse lepota, pomembna je kvaliteta. Zate pa je to slaba tolažba kar pišeš. Takim kot si ti prav privoščim to.

Nisem “naduvana”, sem preprosta ženščina, ki ne prenese varanja! Čudi me le to, da si ni našel mlajše- kakor pišejo nekateri – zapustil te je zaradi mlajše)
Pa napisala sem, da je z mano nekaj narobe, če si je dobil starejšo. Zgleda pa, da si je to deklo dobil za delo, druge ima pa za “frjuks”. Ni mi bilo jasno zakaj, ampak sem se sprijaznila – z vašimi odgovori.

resnica v odgovorih boli? narobe je to, da misliš, da si ti boljša in lepša…ampak ajde, si prizadeta, pa iz tega izhajajo tvoje besede

glej, ne išči razlage, zakaj s starejšo ipd. – ne primerjaj s seboj – je dejstvo, da te je prevaral. To ti mora biti dovolj – pa ni važno, kakšna je tista oseba. Daj ga v zgodovino in pojdi naprej! Če ne preneseš varanja, moraš to v štartu partnerju povedati in če se zgodi, prekineš in greš svojo pot. S kom, kdaj, kako, zakaj je to počel, nima pomena, te ne zanima, ne preneseš in pika – greš dalje.

Ne pomeni, da je s tabo nekaj narobe, ne nujno. Pozabi ga, ne razglabljaj, kaj on zdaj počne, ti ne bo nič pomagalo, da se počutiš bolje.

New Report

Close