Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poletno taborjenje otroci + starši

Poletno taborjenje otroci + starši

Pozdrav vsem,

S hčerko 12 let, bi šle poleti na kako organizirano taborjenje. Sva iz obale, ma ni problem, kamorkoli.
Če kdo ve, ali organizirajo taborniki kako taborjenje otroci + starši ali kaj podobnega.
Pa kak kontakt oz. link.

LP

http://www.slovenia.info/?otroske_prireditve=48156&lng=1

Lepa hvala, ampak iščem varjatno, kjer je skupaj s starši.

nova
Uredništvo priporoča

Še nikoli slišala za kaj takega, bi pa znalo biti mogoče zanimivo.

Te lahko vprašam, zakaj bi kampirala v taki režiji? Kak poseben razlog?

naši otroci so taborniki in hodijo poleti na začetku julijana tabor ob jezero Klivnik (Ilirska bistrica).
Ni staršev z njimi., lahko pa vprašam, če lahko greste zraven.

Otrokom pa se lahko pridružijo tudi starši in si privoščijo aktivno-sproščujoče počitnice v mirnem okolju neokrnjene narave, z domačo hrano in s sprehodi po Guzajevi pohodni poti. Razkažemo vam lahko tudi zanimive okoliške kraje, kot so Podsreda, Podčetrtek, Planina pri Sevnici, Dobje, Šentjur ipd.

kampistka:
Rada bi šla sama s hčerko, rada kampiram, tudi ona, vendar z možem (njenim očimom) in mlajšo najino hčerko, rabiva medve mal oddiha…same….
Rada bi naravo, šotor, sploh taborjenje mi je všeč.

Mislim, da bi kaj takega blo idealno…

tuhinjsko:
bom preverila možnost

No, zanima me, ali te je strah iti sama …

Jaz sem prvič šla čisto brez izkušenj s kampiranjem, sama z otroki, pa je bilo super. V kampu so vzdrževalci rekli, da smo mamice bolj pridne za kampirat :). Da sem že tretja mama sama z otroki tisti teden pri njih.
Edino vremensko napoved preveri pred odhodom od doma. In mislim, da vama bo dejansko fletno. Če bosta šli s skupino, bosta bolj malo imeli druga od druge, če je to osnovni namen.

Planinsko društvo Postojna organizira vsako leto konec julija taborenje. Letos bo na Jezerskem.Včasih je bilo samo za otroke in mladino, zdaj pa se že nekaj let tabora udeležujejo tudi starši, no, predvsem mame. Je pa to planinski tabor, to pomeni, da so prioriteta planinski pohodi, seveda pa so v popoldanskem času tudi razne druge aktivnosti.

New Report

Close