Forum.Over.Net

Mladi, ljubezen in spolnost

Mladi se srečujejo s številnimi mladostniškimi težavami. Problemi s starši, neuslišana ljubezen, odnos s fantom/dekletom, dileme v spolnosti, nezaželena nosečnost, telesni razvoj in drugo lahko mlade ohromi. Na tem forumu se lahko posvetujete med seboj ali vprašate za nasvet.

Moderator: Matjaž P. (jwslo)

Ljubezen in mi

Default avatar

Miha Jazbec

Ljudje so skupaj zaradi različnih razlogov,nekateri zaradi prave iskrene ljubezni,drugi zaradi tega ker je partner bogat in hoče tisti nekdo na vsak način imeti bogataša (nekatere punce samo nastavijo premoženje in upa cupa ven not,noseča sem zdaj se pa morava poročit in takoj sreča na obzorju),pa drugi zaradi podobnih in različnih vzrokov;skratka ne iskrenih in prevarantskih,eni samo zaradi seksa,itd

V katero zvrst spadate vi predragi ?
Go Go Bush !
Default avatar

ZzzzZ

Pricakuj mnogo odgovorov da so vsi skupaj zaradi prave iskrene ljubezni..torej popolno iskrenost....eh....
Default avatar

gostek

Trenutno mi je važn, to, da mi je bejba huda in da mi je fajn z njo in da sem zalublen, da sem z njo zares... Brez računanja... Je pa res, da pri 21 nimam nič za računat... če mi je huda sem z njo, če ne ne...

V neko super iskreno ljubezen do konc življenja pa nekak ne verjamem več... ampak kje je problem... si pač večkrat ločen (če se sploh poročiš) in maš kakga froca v vsakem pristanišču :D
Default avatar

maichy

.... no bom kar jaz začela da se bodo vsi ostali lahko zgražali naprej

... najperej zaradi radovednosti potem zaradi denarja pol zaradi sexa čez kakšno leto in pol sem se pa že navezala najn :o)
Zdej pa zaradi vsega po malo :o)))
Default avatar

keljo

a dej nehi no a res al ka
Default avatar

ZzzzZ

ce si do nejega tolk iskrena kt si tole klele gor spisala pol vso sreco ....
Default avatar

Under cover

Jest sem z mojim zato, ker je najbolj hud tip daleč na okoli... res je lep:))))!

Sej to NI glavno, na začetku mi pa je bilo...takrat sem bila stara 16, samo s časom skužiš, da če je tip še tako lep v glavi pa vakuum, se ta lepota kar porazgobi:)!

V GLAVNEM sem že tri leta z njim, ker je res osebca s katero se neverjetno razumem, in sva si tudi podobna v veliko stvareh... zelooooo se štekava!
Default avatar

kranc'l

Tipično za 16-letnico, tko da ti tud zamert ne mormo:)

Drgač pa brez veze, da lažemo da smo z enmu zarad iskrene ljubezni ker takih je res mal, velik je pa takih k mislejo da je iskreno!

No vsekakor je na začetku firbec pol se pa itak navadiš!Se mi zdi da v letih tam do 20 pa mal čez ni ravn najbolj iskrene ljubezni! Tud če si z nekom morš bit pomoje ful dolg preden zares začutiš pravo ljubezen in postaneš iskren!
Default avatar

Under cover

Jah jest sem vsaj priznala...:))))

Sicer pa itaq, da ljubezen je pri nama, drugače ne bi bila 3 le ta z njim.

LP
Default avatar

WeedBoy

vprasanje je KAJ hoces in kaj dobis oz kaj nanese...

babam ni za verjet nc, nevem, pac traja kokr traja, kvaliteta je odvisna od vlozenega truda

zveza je "keguru sindrom", ko pol ves cas prenasas tezaka ob sebi...
pomirja te pa samo misel da je to za neki dobro... => ja seveda...

prevec navezat se nima smisla in to tudi toplo priporocam, pa ,mejte jajca pa nardit red dokler je se cajt, pol je itak ze prepozn

o motivih ZAKAJ je kera baba sploh s kom... raj nebi, sam recem lahk da je treba vse jemat z rezervo

tko da jebesh to t.i. ljubezen itd, ker ljudje ne znajo nc druzga kot bit glupi in lagat, pol pa jokcajo k jih nekam posljes

bogi ste da to sploh rabte, res
moski in zenske so vsak zase cisto drugo vesolje, edina povezava je pa crna luknja, za katero pa vsi veste kaj mislim

picke danes spljoh ne:)

Elle:)

Ja zarad dnarja neb bla nikol s tipom:)...isto ne sam zato, da bi bla z nekom.
Bla sem, ker sm bla zaljubljena.
Zdaj sem pa mal obupala nad vsem tem...po moje je cajt, da se seb posvecam pa pravim prijateljem. Itak zaljubljenost ni najbolj racionalna:)))
Slej al prej si razocaran. Jaz sem tokrat prej...kar je fajn, ker nism prevec notr padla:)...
Default avatar

Blondy

Če pogledam nazaj se nikoli nisem zapletala v neke resne veze. Kaj pa vem, preveč stvari me je zanimalo, rajš sm divjala okrog, flirtala, se mela fajn...z ljubeznijo se nism kej dost ukvarjala. Luštn je blo videt lepe frajerčke s svojim avtom, pa gručo prjatlov... :)

Zdej pa lahko rečem, da sem z mojim partnerjem primarno in izključno zato, ker se imava rada, se ljubiva, druživa, uživava skupaj, skupaj greva čez dobro in slabo..in zadnja stvar, ki me je kdajkoli zanimala v zvezi z njim je, kakšen avto vozi, kolk denarja ima v denarnici, a ma same lepe prjatle...brez veze. Zame je (trenutno) najlepši in najboljši tip na svetu in to zaradi tega kar nosi v sebi.
Default avatar

iluzija

Jst sem zarad zaljubljenosti, "ljubezni"....

....heh, zato pa nisem z nobenmu:))

tharefore: Is love just an illusion?

zarad dnarja, al pa sam zarad tega, da bi bla z nekom pa nisem z nobenmu in ne mislm bit....raj uživam v svojem bogastvu, sama s sabo:P

LP
Default avatar

Elle:)

Ok...sej ni tok hudo:))
Sej je fajn bit zaljubljen:))) ce ti kdo vraca:))
LP
Default avatar

Ajša

Definitivno v prvo, ker sem z nekom izključno zaradi ljubezni in brez le-te ne bi mogla bit.
Default avatar

Spider

Ljubezen ni nič drugega, kot naše sebično čutenje, skrajno sebična želja, da bi nekoga imeli ob sebi, ker: mislimo, da ga potrebujemo, ker ga hočemo imeti.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Nikolaja01

Khm,
razlog, da sem skupaj z njim? Ker je pozoren, prijazen? Samostojen, ambiciozen? Zna dobro spilat svoj instrument? Ker zna biti siten kot moja hci? Ker se znava dobro skregat? Ker zna dobro kuhat? Ker imava dober seks? Ker mi, ko pridem po 10 h sluzbe, pritisne vroc poljub in rece "rad te imam garacica moja"?.....
ma kaki. Z njim sem zato, ker je znal (edini) dobro pecat....
ljubezni, taksne in drugacne, vsem
N.
Default avatar

maichy

Če bi me danes vprašal zakaj sem sploh začela z njim bi mu sigurno povedala čist po pravici,sama od sebe mu pa tud zdej po 2h letih nom govorila ti a veš da si name naredil dober vtis ker si se na vsak zmenek z drugim avtom prpelu :o/ , pa tud če bi mu to rekla bi se mi nasmejal me objel in gremo dalje.

Sploh pa saj je vedel v kaj se podaja, sem mu že všeč taka kot sem če se nič ne pritožuje :o))