Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Delitev pavšala Camp Colone (med Rovinjem in Pulo)

Delitev pavšala Camp Colone (med Rovinjem in Pulo)

Iščemo urejen starejši par ali mlado družino za delitev pavšala v letu 2013, v kampu Colone (Bale). Kamp je lociran med Rovinjem in Pulo in od Ljubljane oddaljen le 2 uri.

Več info;
http://www.bolha.com/avto-moto/pocitniska-vozila-in-prikolice/pocitniske-prikolice/delitev-pavsala-2013-1281553994.html?aclct=1364304311

Ker imamo šoloobvezna otroka iščemo 2 osebi, ki imata radi morje in bi lahko koristili VEČINO pavšala od aprila do konca junija in septembra ko je na morju najlepše. Ostalo po dogovoru. Na razpolago vam bo vsa potrebna oprema, posoda…

Cena 1.000 eur oz. pol pavšala.

Me veseli, da ste med nami taki optimisti.

ta je pa res mal huda.

nova
Uredništvo priporoča

Torej za koriščenje v mesecu JUNIJU in OS SEPTEMBRA dalje lahko prevzamejo 1000 eur pavšala? Mwhahahaha, saj niste resni.;)

Če avtorico prav razumem, nudijo del pavšala za april + maj + junij + september, sami bi obdržali julij + avgust..

Piše VEČINA – povedano med vrsticami to pomeni, da se npr, za prvomajske lahko slikaš, ker si jih bodo oni pridržali, če bo seveda vreme za kaj pa še kdaj vmes, ko bo pač njim tako bolj pasalo. Saj bere se še kar, ampak ni zaman pregovor, da v španoviji še pes crkne. Ne bi, tudi za 500 ne bi in za 250 tudi ne…

Piše VEČINA – povedano med vrsticami to pomeni, da se npr, za prvomajske lahko slikaš, ker si jih bodo oni pridržali, če bo seveda vreme za kaj pa še kdaj vmes, ko bo pač njim tako bolj pasalo. Saj bere se še kar, ampak ni zaman pregovor, da v španoviji še pes crkne. Ne bi, tudi za 500 ne bi in za 250 tudi ne…[/quote]

Eh, točne termine itak morajo dogovoriti sami in od tega potem ne smejo odstopati …

Mi je pa ta mali kamp lušten, včasih se peljemo mimo s kolesom, če gremo proti Rovinju 🙂

Tudi če “pustijo 1. maj….who cares… julij in avgust so oni tam… halo? Za 1000 eur na SUHO, plus DODATNI STROŠKI:

Oseba 4,40 5,70 7,80
Otroci stari od 5 do 12 let gratis 3,30 4,30
Parcela ob morju z elektriko in vodo 10,10 13,70 18,70
Parcela z elektriko in vodo 8,40 11,40 15,60
Neparceliran kamp prostor 5,30 7,80 11,40
Dodatni šotor 1,90 2,60 3,40
Dodatni avto 1,80 2,60 3,40
Dodatni motor 1,80 2,60 3,40
Pes 2,60 3,10 4,70
Prikolica za čoln 2,30 2,60 2,90
Turistična taksa 0,75 – 1 0,75 – 1 1
Prijava 1,90 1,90 1,90
Rezervacija parcele 20 20 20

sicer pa:http://www.avtokampi.si/kamp/2/190/Colone/#tab3_kamp

da lahko realno seštejete stroške….

Realno pride za dva meseca jurja € za dve osebi, pri pavšalu razen prve prijave in nato turistične takse nimaš dodatnih stroškov.

Za avtorico pa pojdi rajši na avtokampi.net, tukaj je večinoma sociala ali pa tisti, ki ti bodo sedajle najdli super ugodno ponudbo za 250€ na teden kakšen levi hotel.
Glede tiste večine koriščenja, kaj ve veste mogoče je bilo pa mišljeno tudi teden, dva v juliju, denimo, to je stvar dogovora med njimi, ne kako si mi predstavljamo.

naši sosednje na pavšalu na otoku so nemci, pavšal plačajo celoletni, koristijo ga pa samo od aprila do junija in potem v septembru in oktobru … čez poletje je njihov pavšal prazen, ker jim tako pač ustreza.
če bi bila brez šoloobveznih otrok, bi naredila isto.

avtor, poslušaj ragljo, se strinjam z njo, išči srečo drugje 🙂

Pozdravljena soseda:)

Tudi mi imamo pavšal v Balah – San Polo in še na pamet mi ne pride, da bi pavšal delila s tujci. Imam raje 2 meseca prazno in čisto prikolico:)

Tukaj na monu te bodo pa itak popljuvali, in itak nimajo denarja za pavšal:)
Če bi jim ponudila zastonj so pa takoj za, mone monaste.

In mate še kaj frej za nove pavšaliste, mi mal razmišljamo o selitvi drugo leto? Veš kaj?

Vem le to, da novih pavšalistov ne jemljejo že ene 2 leti.
Kar nas je starih pavšalistov nas je, ostali plačajo na dan.

Jaz se pa strinjam z večino, da je malo nesramno, da nekdo pričakuje, da bo našel naivne ljudi, ki bodo plačali POLOVICO pavšala, koristili pa le “izven sezone”. Pač ni realno in ni fer.

Če pa se najde kdo, ki mu to ustreza, tudi prav.:)

Jaz pa mislim da starejšim ustreza ravno ta termin ki ga nudi avtorica posta; le mona ne berejo:)))

Jaz sem bila lani v kampu Colone,ampak meni pa ta kamp sploh ni všeč.Morje je čisto in fenomenalno,kamp pa napol divji.ampak enim je to všeč.

Hvala bogu da ti ni všeč, itak ne maramo novih prišlekov:)

Hvala bogu da ti ni všeč, itak ne maramo novih prišlekov:)[/quote]

Sicer nismo kampirali in smo jadrali,pa smo se tam ustavili.

Kolena sem grizla gor po kampu,ker je navzgor,teren je neurejen,Wc-ji pa čudni montažni.

Skratka-meni je bil res en čuden,divji kamp,da sem bila sploh presenečena,da kdo tu plača pavšal za to divjino.

S plažo vred.Edino morje je bilo čudovito.Ampak samo to.

Jaz sem pač tak tip,da imam rada urejen kamp,z lepo okolico in večernim dogajanjem.

Drugače zame to ni to.

New Report

Close