Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rosvita Pesek

Rosvita Pesek

Dons sta bila Rosvita Pesek in Mitja Ferenc gosta v oddaji Dobro jutro. Omenjen je bil tudi sin Filip. A je to sin od Ferenca?

Od Ivana Đej Đeja. 😉

ABe – dej ne bit nesramen. Ma si kot papagaj. Nekaj slišiš in ponavljaš brez da bi preveril resnico.

nova
Uredništvo priporoča

Ni.

Jaz pa tako občudujem take ljudi, kot sta bila danes Rosvita in Mitja.

Ker jih osebno (jasno, aneda?) ne poznam – potem jih pa vidiš v čisto drugi vlogi – kako lep, res lep in simpatičen par.
Hej, oba vrhunska v svojih poklicih in hobijih – ko sta skupaj pred voditeljico (mimogrede tudi njo zelo cenim), pa tako življenska, preprosta, tiste iskrice v očeh, podpora…….

RES LEP PAR! Še posebej Rosvita!

Ta oddaja DOBRO JUTRO je res carska!

Ja men sta bla tud fajn.

Haha, povem, kar je res. Pa čeprav še tukaj skačete za svojih 5 eur/h….

Ja, fino, da sta ti bila fajn, jajaj, čeprav ne vem, o kom govoriš – Mitja WHO?

Noja, jaz sem itak samo na tisto vprašanje o reprodukciji odgovorila…

Ma dej težit! Zgin pod kovter – zakoplji se – zapri faflo – in spiiiiiiiii do jutri, čim dlje…..vsa osamljena, pozabljena, cmerava….

Kar poseješ – to žanješ!

joj ABe- si težkokategornica. In od kod ti ta resnica? Dej umiri se in preveri dejstva. Samo branje Mona še ni dovolj.

Branje MON-a, ahahahah, to bo, ja.

Ni potrebe po menjavanju nickov, ajajajajajaj, in, mimogrede – jaz se nimam za kaj “cmerati”, ker se nikoli nisem spečala z nikomer, za katerega bi morala kasneje zanikati takšna in drugačna dejstva.
Kapiš?

Pa kakšen persenček si nabavi….;)

Koga pa zanima s kom si se ti spečala? Če hočeš biti pomembna odpri nov post, da bo debeta tekla o tebi. Tko da prosim pusti prostor za mnenja o Rosviti . Rosvita je super. In fino bi te bilo videt na njenem mestu v vlogi voditeljice odmevov – bi imela kaj za povedat, ko si tak jezična. Ampak se bojim da ti ostaja samo branje Mona.

No, no, no….
Kdo pravi, da bi moralo koga zanimati, s kom sem se jaz spečala? In zakaj zdaj obračaš temo in namiguješ, da imam željo po tem, da bi hotela pisati o sebi?
Si pa res en ajajajaja…. oziroma, kako že – jajaj…jajček…mogoče?

Umiri se, prijateljček mali in beri naprej MON….
Rosvitka pa brez skrbi sama, brez tebe, skrbi za svojo eksistenco in alimente.

ABe – si se pa zagrela – a bi en persenček al dva?

Ne rabim, srce…. Lahko pa zeleni čaj prineseš, če se že toliko ponujaš.

Pa ti, kaj rabiš? Kakšne robčke, baldrijanove kapljice mogoče? Robčke?

Ej ma tok si luštna k se tok jezaš da b te človk kr za svojo vzel. Ja zeleni čaj lahko – sam mal bl natančn povej kerga, da ne bo potem spet vik in krik. Kva maš pa s srcem narobe?

Grozovita Pesek

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

poznam osebno, predvsem otrokovega očeta, zato je tvoja slovenska oziroma balkanska zajedljivost brez primere..
oglej si spletno stran.. Lombee predstavitve.., koliko pankrtov so nasejali tvoji prijatelji, s katerimi se družiš, potem se oglašaj s svojo zlobo…..

Oba sta mi super.

Vsi sejejo travo, samo Rosvita Pesek 🙂

A Đaj,Đaj že tu ljudi plačuje, da mu čistijo dušo?

Rosvita Pesek je žena od Mitje Ferenca. A njen sin ima drugega očeta.

Kaj pa Mitja Ferenc, a je imel že prej ženo. Kdo pa je prejšnja žena s katero ima hčer Tajo.

New Report

Close