Forum.Over.Net

Mladi, ljubezen in spolnost

Mladi se srečujejo s številnimi mladostniškimi težavami. Problemi s starši, neuslišana ljubezen, odnos s fantom/dekletom, dileme v spolnosti, nezaželena nosečnost, telesni razvoj in drugo lahko mlade ohromi. Na tem forumu se lahko posvetujete med seboj ali vprašate za nasvet.

Moderator: Matjaž P. (jwslo)

zascita pri sexu

Default avatar

biseksualka

Mi lahko kdo pove ce obstaja kaksna zascita pri sexu dvah zensk? Zelo me mika, pa imam malo strahu zaradi bolezni:oS
Default avatar

Matjaž2

Po mojem je najboljša zaščita, da si najdeš neko solidno žensko, ki se ne daje dol vsevprek in ima kolikor toliko urejeno življenje.
Default avatar

biseksualka

Ja to mi je jasno. Samo kaj ko te zenske se ne poznam, ko pa jo bom,ji bom pa ocitno mogla verjti na besedo glede njene spolne preteklosti, to je pa bolj tako tako. Zato me zanima ce obstaja kaksna zascita:o)
Default avatar

summer

Ce imata resen odnos in ne le avanturo,jo prosi,ce gre na test za sp.bolezni preden se zgodi kaj vec.Pojdi se ti mogoce.
Ce odkloni,to ni prevec dober znak...
Default avatar

Wavemaker

prek lateksa jo boš morala lizat, ni druge
Default avatar

WeedBoy-not at home

kondom na jezik
kondom na glavo
kondom na roke
kondom na noge
...

se najbols je da jo zadovoljis z 2metrsko palco:)
sicer pa, podpiram lezbike, na ta nacin ubijem dve muhe na en mah

1.) mir mi dajo
2.) ko picka s picko zvi in si deli life, pol sele vidi kake so, pa jim mal gobc zapre okol tega kok so fajn...:))

sicer pa, sej jih ze v soli in delovnem mestu gobec tepe, pol se pokazejo razlike med spoloma:) ni cudn da v tipe se zmer rinejo, ker so mal bl ljudje, ne pa take iskoriscevalske skodozeljne p|zde leecherske:)

se vas bo life tepu, kar tako naprej:)

ŽIVELE LEZBAČE!!! :)
Default avatar

ponhcoxyx

ja majchi obstaja:)
Default avatar

Rorry

Načeloma tako, kot pri oralnem seksu z moškim - če nočeš "obdelovati" plastike, na žalost ne.

Kar se pa tiče nasveta, da si poišči osebo, z manj spolno aktivno preteklostjo, pa to zgolj zmanjša možnost da ima spb, niti slučajno pa je ne izključi. Dovolj je že en sam napačen partner.
Default avatar

alexia

Zaščita za 2 ženski? Ni je. No ja, pač ne sexaš z njo pa si zaščitena.
Default avatar

Matjaž2

Jaz se s tem ne bi toliko obremenjeval, če te skrbi HIV, je tega v slo tako malo, nekaj nad 100 pozitivnih, da je skoraj nemogoče, da to stakneš, tudi drugih bolezni, ki se tako prenašajo je malo, pa še pozdraviti se dajo. Druga možnost pa je, da se zmeniš s kako znanko, raziskave kažejo, da je 80 % žensk biseksualnih, samo prav pristop moraš imet. O tem je pa bilo na tem forumu že precej napisanega.