Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi moški hočejo otroke

Vsi moški hočejo otroke

Zakaj hočejo vsi moški tam nad 35 otroke?
Sem samska, iščem, vedno naletim na moške, ki hočejo čimprej otroke. A je sploh kje kak tak, ki ne išče maternice?
Sploh najhujši so tisti po 40, da ne rečem po 45. Tisti pa že prav panično iščejo mamo svojim otrokom.

Ne gre toliko tu za maternico, kot za ustvarjanje družine.

Zakaj jim je tako pomembno, da že neznanki povedo, da hočejo otroke? Zakaj se jim zdi tako nujno, da širijo svoje gene? Tako patetično in obupano delujejo. Človeka sploh v resnici ne poznaš pa ti že govori o tem kako hoče otroke.
To ni ustavrajanje družine, to je širjenje genov. Več kot očitno je, da iščejo maternico, ne iščejo ženske kot osebe, iščejo eno, ki jim bo omogočila širjenje svojih genov.

nova
Uredništvo priporoča

tud meni se zdi da bolj kot ne iščejo maternico.

Najbolje, da jih vprašaš.

Uhh, vem kaj misliš, sama si nikoli nisem želela otrok in to tudi povem vsakemu že na začetku veze da ne izgubljamo časa. Res jih je kar precej takih sploh tam okoli 35 ki bi kar na ruk-cuk imel otroka pa sploh ne pozna ženske. Moja kolegica si tudi nikoli ni želela otrok in je sedaj pri 40 dobila enega ki si jih tudi ni nikoli želel tako da obstajajo tudi taki.

Očitno imajo tudi taki moški nekateri biološki uro ki jim tiktaka. Poznam enega ki je star 38 in se je zapletel z eno ukrajinko ki živi v nemčiji ta ženska se mu je lagala da je samska v resnici se je pa bila še vedno na on-off odnosu z njenim bivšim v nemčiji. In ta tip 38 letni slovenec jo je na vsak način hotel oploditi no zgodba se je končala tako da jo je oplodil tisti njen bivši on je pa dobil genitalni herpes od nje. Najslabše je pa to da je ta 38 letni slovenec še meni težil zakaj pa jaz ne bi kar otroka a on pa bi, pa nima ne službe, ne stanovanja. Ehh eni so res neodgovorni, bi otroke pa sploh ne vedo zakaj bi jih imeli, zmedeni v glavah. Drugače je pa dobro da so takšni ljudje iskreni da se ve kam pes taco moli in se ne zapletaš dalje s takim.

Ali ti nočeš otrok ali imaš svoje od prej in ti zadošča? Moški hočejo nasledstvo in želijo premoženje zapustiti svojim potomcem in ne kar eni, ki išče parnerja za pohajanje in kazanje statusa, da ni sama.
Današnjih žensk se je za bati in zato moški nočejo biti kar nekaj.

Jaz svojih nimam in jih tudi ne želim.

Premoženje zapustiti svojim potomcem? Hja, če bi imeli kako premoženje.

stassa, ja sploh tisti nad 45 in brez otrok paničarijo, da hočejo imet otroka. Najboljši so ločenci, ki že imajo otroke, ti ponavadi ne paničarijo, da hočejo maternico.

Ja, večkrat imam občutek, da ne iščejo ženske kot osebnosti, ampak da jim je le to važno, da bodo čimprej naredili otroka.

Urca jim tik taka, stari nad 40, vsi vrstniki imajo že otroke oni pa ne in jih grabi panika.
Tisti, ki so kaj prida in so nameravali imet otroke, jih imajo že pred to starostjo.

Meni se zdi logično. Velika večina ljudi si želi imeti otroke.
In pri 40 letih nimaš časa, da bi ga izgubljal z žensko, za katero že vnaprej veš, da ne boš ostal z njo. Enako seveda velja za ženske. V takih primerih je seveda edino fer, da se to razčisti že na začetku.

Če pa se bosta našla z nekom, da bo to res prava stvar, pa ne bo razmišljal samo o tvoji maternici.

Tudi jaz mislim, da bi tisti, ki so nameravali imet otroke, morali imeti že pred 40 letom, vsaj prvega. Razumem, če je drugi, tretji otrok. Ampak tisti, ki si želijo otrok pa, da 40.tega leta niso nič naredili…. zdaj pa panično iščejo maternico. Verjetno to niso ravno perle. Če si res tako želijo otrok, so začeli pozno razmišljat v to smer.

da 2 sodelavca 40+ pričakujeta otroke z 40+letnicami, ki so kao zanosile kljub kontracepciji, za obe vem, da sta namensko to naredili, ena ga je celo nasrala, da so klomifen tablete kontracepcija in jih jemlje zaradi mene.
Tak da babe počakajte na 40+ ko bo tudi vas zagrablo in boste iskale možnega oploditelja, seveda tega ne boste na glas razlagale, pač pa boste lepo podturile.

Ja se strinjam je fer da se to pove že na začetku ali si želiš otroke ali ne. Pa vendar izpade tako obupano in ubogo če te skoraj tuj moški tebe kot tudi skoraj tujko sprašuje ali si želiš otroke in kdaj in koliko in ali fantka, punčko?

ehh…kako te lahko zagrabi nekaj kar nočeš?

ehh…kako te lahko zagrabi nekaj kar nočeš?[/quote]

hočeš nočeš, pride čas ko spremeniš pogled na zadeve. Malo poglej okrog, pa ti bo jasno kaj mislim.

PS
Letošnji vpis v vrtce skoraj polovica staršev je 40+.

Točno tako. Od takega bo vsaka pobegnila pa naj si želi ali ne želi otrok, razen, če je tudi ona tako obupana, da hoče otroke takoj, saj ni važno s kom.
Dokaz, da taki odbijajo ženske, je v tem, da so že 40+, 45+ in si menda srčno želijo otrok pa jih kljub svoji starosti še nimajo. Če bi bili ok moški, bi že zdavnaj imeli vsaj enega otroka. Saj se niso šele po 40.tem letu spomnili, da hočejo otroka?

ehh…kako te lahko zagrabi nekaj kar nočeš?[/quote]

hočeš nočeš, pride čas ko spremeniš pogled na zadeve. Malo poglej okrog, pa ti bo jasno kaj mislim.

PS
Letošnji vpis v vrtce skoraj polovica staršev je 40+.[/quote]

Glej, če bi želela imet otroke, bi jih morala imet že pred 10 leti. Zdravnik mi je jasno povedal, da takrat še lahko, potem zaradi zdravstvenih razlogov ne več. Torej, tudi, če bi si jih želela, jih zaradi zdravstvenih razlogov ne morem imet.

A veš kaj, če sta tako neosveščena glede tako pomembne stvari, sta si pa popolnoma sama kriva. Poleg tega so moški večinoma veseli vsake najmanjše možnosti, da ni treba imet kondoma. Navadna bumbarja sta, skratka, in imata še srečo, da se jima je to zgodilo samo enkrat.

hočeš nočeš, pride čas ko spremeniš pogled na zadeve. Malo poglej okrog, pa ti bo jasno kaj mislim.

PS
Letošnji vpis v vrtce skoraj polovica staršev je 40+.[/quote]

Glej, če bi želela imet otroke, bi jih morala imet že pred 10 leti. Zdravnik mi je jasno povedal, da takrat še lahko, potem zaradi zdravstvenih razlogov ne več. Torej, tudi, če bi si jih želela, jih zaradi zdravstvenih razlogov ne morem imet.[/quote]

Govorim o tem kaj opažam v okolici.

jaz sem namreč bila v zvezi z takšnim, ki me je očitno našel, izbral samo zaradi mladosti, stiske v kateri sem bila, naivnosti in predvsem zaradi maternice.

Jaz stara 21 let on star 36 let brez otrok seveda. Že od samega začetka je ves čas govoril samo o otrocih . Meni je to seveda bilo všeč, ker obožujem otroke in sem hrepenela po svoji družini.

Bila sem precej de socializirana oseba, starši me namreč niso pustili nikamor in sem dobesedno zbežala od doma, kjer je bilo prisotno tako psihično kot fizično nasilje nadme.

In se je zgodilo sem zanosila in kasneje ugotovila, da sem mu bila samo maternica na posojo.

Ko sem rodila se je namreč zelo spremenil. Me žalil, dajal v nič, tepel me sicer ni , me je pa večkrat grobo porinil.

Zato mlade punce v stiski bodite pametne in nikar ne nasedajte lepim besedam in obljubam, kako boste imele topel dom in hiško, kako vas ima rad, kako zelo si želi postati oče vajinih otrok.To je vse skupaj samo igra mačke z mišjo in nič drugega.

Moja izkušnja je namreč bila zelo klavrna.

Če bi bila še enkrat stara 21 let in bi imela vsaj toliko pameti kot danes dvomim, da bi nasedla tem lepim in praznim besedam.

ni narobe z moškimi ampak s tabo

bistvo, da se samec in samica dobita je razmnoževanje
vse ostalo je afnanje

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Mavrični, zate pa tako ali tako vemo, da si nekje okrog 40 ali več star in da še nikoli nisi imel ženske. Torej je več kot jasno, da je tvoj komentar tak kot je. Povsem je tudi jasno zakaj te nobena noče, samo tale komentar prebere in bo vsaka bežala od tebe.

Je tako, žal mi je, da si doživela to. Upam, da bo tvoja zgodba v poduk in razmislek ostalim mladim dekletom.

če ne ukapiraš kaj sem napisal ni moj problem

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ja, mavrični, kapiram. Pred leti sva si celo malce dopisovala preko nekega portala. Sem te že takrat hitro skužila. Pa vidim, da si po toliko letih še vedno isti. Ne isti, hujši. Samo zdaj očitno težiš po javnih forumih, ker so te vse ženske na portalih pogruntale, da je bolje ne se menit s tabo.

New Report

Close