Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek za tiste ženske ki nosite žabe?

za tiste ženske ki nosite žabe?

ali jih operete predno jih oblečete?

koliko dni jih nosite in operete?

jaz novih ne perem,oblečem 2xin potem operem

operem 1x in potem že strgam. sploh tanjše. v muellerju so 0,50€ črne in beige.

Kako to mislis s pranjem? Ponavadi jih imam enkrat ali max dvakrat gor potem pa v kanto…

nova
Uredništvo priporoča

2x jih oblečem in če niso strgane jih operem,drugač pa v smeti če se strgajo.

zanimalo me je če nove tud operete,glede na to da eni operejo čisto vse kaj je od novih oblačil.Žabe pa itak tud pridejo na golo kožo

Ne, nikoli jih prej ne operem.

Mene pa kar mraz ruka, če se samo spomnim, da bi jih morala nositi.

Verjetno govoriš o najlonkah. Dobro , da mi jih ni treba nositi, ker jih takoj strgam.
Nosim bombažne žabe, torej debele, le te me pozimi pogrejejo, najlonke niso za gretje.
Sicer pa jih oblečem dvakrat, potem pa v pranje, po nakupu ne perem.

najlonk novih ne perem, drugače pa jih skozi teden dajem v vrečko za pranje perila in na koncu tedna skupaj z perilom operem na 30°C, je čist ok. na roke se mi ne ljubi 🙂

Najlonke nosim za h kiklam. Jih pa prej operem, ker mi zapakirane smrdijo. Operem jih po prvem nošenju. Tako kot fliknem dol spodnjice, štunfe, ki so za pranje po nošenju.

Ne morem verjet, kakšne packe ste ženske. Pa normalno, da opereš žabe, ko jih enkrat oblečeš, ne pa da nosite po dva in več dni žabe. Bljak!
Kaj pa spodnej perilo, tudi nosite po cel teden?
Ni čudno, da prihajajo take vonjave po pisarnah npr.
Potem se pa tukaj gor pojavljajo vprašanja v zvezi s smrdljivimi čevlji, gljivicami ipd.

Povsem logično mi je, da jih oblečem 1x in nato operem. Enako kot spodnje perilo, nogavice.
Najlonke se zaradi materiala pa še prej usmradijo.

Operem prej pa včasih jih, včasih ne. Odvisno od tipa žab in njihovega vonja, ko odprem vrečko.

Kril/oblek ne nosim in posledično ne nosim najlonk, tudi pozimi imam pod hlačami samo spodnje perilo.

Žabe pa sem oprala pred začetkom nošenja, uporabljam jih samo pozimi pod trenirko, ko grem razgreta iz bazena.

Jaz vedno operem vse nove stvari, razen plašča, bunde, predno oblečem. Najlonke se pa itak tako hitro posušijo, da jih vsak dan operem na roke, ožamem v brisači in so naslednje jutro pripravljene za obleči.

Najlonke nosim izrecno samo, ko oblečem krilo.

Novih ne perem – le zakaj? Jih pa vsaki dan oplaknem pod špino ( pod pipo ).

Ni mi pa jasno ali se res delate norca in res vsaki drugi dan najlonke mečete v smeti ker jih strgate ?

Imate konjska kopita namesto stopal? Ali pa kupujete nogavice na kilo ?

Jaz imam najlonke tudi po par let.

Me je pa izredno presenetilo, ko sem študirala v LJ, kako mirnodušno so se dame sprehajale z spuščeno zanko – jaz bi jih raje sezula. To enačim z rdečo šminko na ustnicah in pišavim zobom.

Novih ne perem, potem pa vsak dan skupaj z gatami.
Nosim vedno, 8 denske tudi spomladi in jeseni, ker poslovni bonton ob določenih priložnostih zahteva krila in obleke.

__________________________________________________________ 1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

New Report

Close