Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske ali gledate moške v…

Ženske ali gledate moške v…

Ok, bom drugače vprašala. Ženske ali gledate moške v predel genitalij?

Jaz velikokrat, predvsem tiste v ozkih hlačah ali športnike v pajkicah. Ocenjujem dolžino, volumen ki je viden in v katero smer je pospravljen.

hahahah to baje vse delajo. tako kot moški kej opazujemo.

Jaz imam fetiš na roke, tako da so moji pogledi usmerjeni malo višje. : )

nič ne vidim nič ne slišim.

resnično po svetu hodim ko fjakarski konj, ljudi ne opazujem in ne gledam nikamor. sem se pa že zavestno odločala, da bom začela opazovati okoli sebe. pa ne gre … :-O

Meni je pri moškem bolj pomembna celotna pojava, pa njegov pogled… Še nikoli v svojih petdeset letih nisem nobenga v mednožje gledala.

tudi jaz pogosto pogledam najprej v roke … če me pritegnejo, pa takoj zatem še malo nižje :-))

Priznam, kdaj pogledam … Pa ne vem če namerno, včasih avtomatsko, če ima nekdo zelo ozke kavbojke.

Čisto po pravici, ne vem ali sem to naredila 2x v življenju. Pa sem kar konkretno čez 30.
Se pa večkrat zastrmim v kak lepi nasmeh in globok pogled, to pa ja.

Čeprav mi moj večkrat reče, da sem koga pogledala v tazadnjo, ampak očitno podzavestno, ker sam nič ne vem o tem 🙂

lp

..vedno pogledam …
…in tam se največkrat tudi pogled ustavi-na slastni lepi erotični napeti moški zadnjici…uuuu

Jaz tudi velikoooo krat gledam.Ne vem zakaj……oči kr same od sebe zdrsnejo tam dol 🙂

Ponavadi najprej opazim celo postavo ali če je lušten v obraz, nato pa sledi še kaj drugega 🙂

itak da ja 🙂

dvomim, da to delajo vse, halooo, to pa ne verjamem, ker mi je brez veze!

mene bolj zanimajo roke, pa recimo čevlji, pa kako je na splošno oblečen, je urejen, mene pritegne nekaj posebnega, da je moj tip in nato ga pogledam celega, ampak v njegovo premoženje pa nikoli…mislm kar nekaj no, koliko si pa stara, 20 let?? Tiste, ki imajo tako napete hlače, da so videti ko pedri, me pa res ne potegnejo, kaj šele, da bi jih nato še gledala v njegovega k…ne hvala, tak dec naj gre sam mimo mene…tisti, ki ima pa hlače take ki mi sedejo, je to lepa obleka, kavbojke, pa nikoli niso tako našponane, da bi se videl odtis premoženja…torej, kaj naj potem gledam…brez veze je tole tvoje vprašanje, razen za ženske kot si ti, da so ti všeč deci, ki nosijo čist oprijete gate, bljak, pedri!

Ja,ja,lepo napeta ozka seksi zadnjica!

Tudi meni je všeč.

Če jo pa pokaže,je šele seksi!

Ja, ce je na pogled ok. Enga takega, kot je npr. Danny de Vito, ne bi nikdar, enga takega, kot pa je Ted Ligeti, pa obvezno. V bistvu ce opazim sploh tipa, ga pogledam v slic. Pa v savni mi tudi uidejo oci tja dol, ce se totalno ne trudim jih nadzirat.

Če kaj izstopa potem avtomatsko. Da pa bi zavestno koga tako gledala pa ne. Sploh sem izredno nefirbčne sorte in redko gledam po ljudeh. Povrh vsega pa še malo slabše vidim na daljavo in imam zelo občutljive oči na svetlobo tako da.. 🙂
Me pa velikokrat moj opozori na odstopanja 🙂 pri obeh spolih. Pa tudi če katera gleda njega.
Jaz pa sem si že tudi obljubila, da bom večkrat kakega pogledala (malo tudi zato, ker moj itak vse opazi, kar je ženskega spola), pa ne uspeva najbolj. Če sem v trgovini sem zatopljena v premišljevanje kaj moram kupit, na sprehodu ponavadi lovim otroka ali pa sem zatopljena v pogovor itd…

Moja rada pogleda napeto trenirko.Postavljen mora biti na 3h.

Kot moski lahko potrdim da gledajo

tudi pogledam.

New Report

Close