Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pes poliže krožnik….

pes poliže krožnik….

Pridem k mojemu fantu domov, …..za cel vikend….in ko jemo kosilo, večerjo, karkoli pač….
Je pes zraven mize, stalno glavo tišči na mizo, čeprav moj stalno opozarja, da ne sme….

Skratka, vedno se par koščkov pusti za psa, pa če gre to za makarone, meso, kremšnito, potico…karkoli, mama od fanta da psu krožnik in ga poliže,….čeprav ima svojo posodo za jest,…celo iz kakšne kastrole poliže.. joj mene, meni se kar obrača, ne morem več tega gledat…
Sicer moj fant nese njemu v posodo, sigurno pa mu da tudi kakšen krožnik za polizat, ko mene ni…

Meni se kar obrača, ne morem si pomagat……:(, čeprav imam rada psa.
Je pa moje mnenje, da pes ima svojo posodo, ljudje pa svojo in prav razjedat me je to začelo, da pomislim, da naslednjič jem iz istega krožnika, kot ga je pes lizal……čeprav je jasno pomit….

si še mlada in se obešaš na malenkosti … mene polizan krožnik ne bi nikakor motil, saj je pomit, kot si ugotovila že sama.

mal je težava to, da tako vedenje za psa ni ok … pa če ni prav tečen in ne laja preveč bi tudi spregledala

tretje, najbolj pomembno pri vsej stvari je to, da je v bistvu fant podobnega mnenja kot si ti … kar pomeni da se odselita na svoje in furajta svoj lajf, na način kot ustreza vama … to je to.

Jaz bi ga pustila, ker tega se ne fant in ne pes ne bosta odvadila. Naj si najde punco, ki jo to ne bo motilo jih je veliko na svetu.

nova
Uredništvo priporoča

Če ti pes poliže krožnik do čistega le ta ni čist, če pa spumpaš greznico je pa čista?…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

zadeva je stvar okusa, verjamem, da ti je ogabna, ampak če je pes zdrav, je pasja slina aseptična, kar pomeni, da pobija bakterije… zato se ne moreš česa okužit… ali če bi te pes slučajno polizal po obrazu…

ti pa čisto verjamem, da se ti gabi.

Ja resnično se mi gabi, pa si ne morem pomagat,..
s tem, da ima pes stalno neko bolezen kože, se praska, liže do krvi,….stalno hrastav, pa odpada dlaka, spet mal zraste, pa se spet spraska…

Res da sem stara 29 let, tako rosno mlada pa spet ne več….

in to hodiš k njim na kosilo 1x mesečno ali večkrat?
sicer s fantom živita skupaj, na svojem?

psi ne smejo jesti hrane, ki jo jemo ljudje, zaradi začimb itd … tko da tole praskanje je lahko tudi posledica lizanja krožnikov.

Fuj :/ Pogovori se s fantom in povej, da te moti. Čeprav bo edina rešitev, da tam pač ne ješ, ker tudi če pes ne bo lizal krožnikov, ko si ti tam, jih bo lizal, ko te ne bo.

Moj pes ne je iz naših krožnikov, ampak ko smo pri prijateljici (ki sploh nima psa), mu pa gladko da skledo ali krožnik za polizat, njej to ni nič takega.

Pes je bogi, če se stalno nekaj praska – s čim ga sicer hranijo? Lahko da je alergičen na kaj. Mene bi bolj to skrbelo kot polizani krožniki. S higienskega vidika te res nima kaj skrbet, če ti je to kaj v tolažbo.

Ja fino, no, pes se najprej liže po riti, potem te poliže po ksihtu, se poliže po riti in potem poliže še krožnik.

Lahko se krožnik tavžntkrat opere, jaz bi ga fuknla stran s tipom vred in njegovim cuckom. Ogabno!

S čim si pa ti obrišeš rit in potem nosiš hrano v usta? Nekateri očitno ne bi preživeli, če bi dobili v roke analize tega, kar imate za nohti.

S čim si pa ti obrišeš rit in potem nosiš hrano v usta? Nekateri očitno ne bi preživeli, če bi dobili v roke analize tega, kar imate za nohti.[/quote]

Očitno je zate človek/pes enako, zato nima smisla s teboj razpravljati.

V pasji slini/gobčku je za pol manj mikrobov kot v človečkih ustih/slini zato iz higienskih razlogov prihodnjič pomisli koga bi raje poljubila na usta 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

S čim si pa ti obrišeš rit in potem nosiš hrano v usta? Nekateri očitno ne bi preživeli, če bi dobili v roke analize tega, kar imate za nohti.[/quote]

Očitno je zate človek/pes enako, zato nima smisla s teboj razpravljati.[/quote]

V bistvu je še huje, kar se tiče mikrobov, je pes ugodnejši.

Hja, a veš, da je prav v tem načinu hranjenja verjetno problem, da ima pes opisane težave.
Ker očitno dobiva hrano, ki je ne prenaša. Bolezenske težave, ki jih opisuješ, so namreč
značilne pri alergijah.

Tako da bi bil v dobro psa, da mu nehajo dajati od mize in ga hranijo izključno
s hipoalergeno pasjo hrano. Potem se bo po vsej verjetnosti alergija umirila
(če zanjo niso krive npr. pršice ali kaj, kar je v okolju).

Sem ravno mislila it nekaj povečerjat, zdaj bom pa morala it bruhat. Kaj tako nagravžnega pa še ne.

To, da pes liže krožnike, je meni znak, da v hiši živijo sami moteni ljudje. Jaz bi bežala od takega osebka u božjo mater in nikoli več niti gledala proti takšni hiši. Fuuuuj.

meni se bolj gravža,ko ženska kuha in si ne umiva rok.Vmes čačka uho in temu podobno.Krožnik daš v pomivalca in je bolj čist kot bi ga kdo ročno opral.

60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bakterij v pasji slini je enakih človeški, za ostalih 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa ne vem, mislim pa da kaj hudega ne more bit..mene moja psička tudi poliže kdaj po obrazu pa ni bilo do zdaj nobenih posledic..res pa je da ne je naše hrane nikoli..ko pa packe kuhate z umazanijo za nohti je pa vse ok al kako? Pa da se ne boste zdaj razburjali tisti ki imate čiste nohte 🙂

New Report

Close