Forum.Over.Net

Starševski čvek

Arganovo olje - že katera preizkusila na koži?

Default avatar

LumPika

Mene pa zanima...full hvaljo to arganovo olje za kožo...pa me zanima če je res tako fajn...Ga je že katera preizkusila?
Default avatar

koliko je 22 minus 5?

Ja, fajn je. Samo jaz sem brala, da naj bi zelo izboljšal videz gub, zgladil kožo itd.

Jaz sem ga uporabljala skoraj 1 leto vsak dan pa naj povem, da mi je zelo pasalo in vse, samo glede gub je vse tako, kot je bilo

Uporabljala pa sem olje Argandia
Default avatar

arganka

ja, občasno ga uporabljam, ker nisem tako vestna pri negi obraza. Na blazinico dam par kapljic vode in nekaj olja in se namažem po obrazu zvečer. brala sem na internetu, da je takšna uporablja boljša, pa ne vem zdaj zakaj.

Zelo je nežno in lepo se vpije v kožo. Mislim, da je vredno svojega denarja in vsekakor boljše kot vse umetne kreme.
Default avatar

žeže

Zakon.
Ker se lepo vpije in ne masti oblačil.
Uporabljam ga za obraz in telo.
Default avatar

LumPika

No super...sam res naredi kožo lepšo? Je dober tudi za mastno kožo-pomaga pri aknah?
Sj dost piše o tem...sam jaz bi rada slišala iz prve roke :)
Default avatar

katero

Kje ga kupite? Je čisto, ali mešanica? Znamka? Cena?
Default avatar

Lorealka

Jaz ga kupim na spletu kupim in cena niti ni tako hudo visoka, ker ga ne rabis cel deci vsak dan.
Mazem se po obrazu zvecer, ker baje odpravlja gubice. Je pa tudi meni fajn za mazat, v bistvu sem hotla na lase dajat, pol sem pa na obraz zacela. Mogoce katera rabi za lase, ce ja me zanima kako, das gor pred pranjem, po pranju, samo konice ali cela dolzina, kako?
Default avatar

li1233

Zakon je. Gladi gube, naredi čudovito kožo. Moja koža se je zelo pomladila, gube zgladile, stara 37 let pa jih nič nimam (pred uporabo Arganovega olja sem jih imela). Jaz ga kupujem v AMALU, imajo ga pa tudi v DM-u, Mullerju....
Default avatar

Dura

Jaz ga dam na lase, ko so oprani in to po celi dolzini, nato jih posusim. Uporabljam tudi sampon z arganovim oljem.
Default avatar

LumPika

http://www.lekarnar.com/iskalnik?q=Arga ... 3godPXkAAw

No jaz mam tega drugega malega.
No tole sem pa našla za lase: Če si želite sijočih in čvrstih las, nanesite olje na celotno lasišče in ga pustite učinkovati 30 minut. Nato se umijte s šamponom.

No da vidmo...jaz ga bom zdj preizkusla...sj slabš ne more bit...sj to je čist naravna zadeva. Sem pa brala na drugih forumih..in ga fulll hvaljo.
Default avatar

zloba-grdoba

Jaz ga uporabljam, zvečer pred spanjem. Imam zelo tanko, suho in občutljivo kožo - in to olje mi izjemno ustreza. Imam ga pa direkt iz Maroka, na steklenici piše, da je 100%, hladno stiskano. Kvalitete tistih, ki se nabavijo tu, ali pa preko spleta, pa žal ne poznam.
Default avatar

Vitaa

Meni je tudi fajn, koža je bolj napeta, bolj čista, včasih imam po bradi kakšne madeže - kot mozolji, ampak niso mozolji, take pike, ki imajo malo temnejši odtenek od kože...ko sem nekaj časa uporabljala to arganovo olje, so mi tile madeži precej izginili.

Jaz imam zaenkrat / trenutno tega: http://www.lekarnar.com/izdelki/arganov ... zeno-40-ml

Namažem se pa parkrat na teden (ne vsak dan), ponavadi zvečer. Po moje ni fajn glih vsak dan, mogoče vsak drug dan.

Definitivno pa razlika je opazna. Najboljše je pa to, da ne zgladi gubic na način kot takšne in drugačne kreme, ko kožo na obrazu v bistvu kratkorajno napnejo oz. povzročijo učinek liftinga oz. zatečenosti kože, drug dan je pa spet isto, ampak v bistvu naravno spodbuja aktivnost kolagenskih vlaken, tako da si koža v bistvu SAMA pomaga in se pomlajuje in ni to samo nek navidezen in kratkotrajen občutek in izgled, ki ga da krema, kar je super! ;)
Default avatar

melvita

Jaz uporabljam arganovo olje od Melvite in mi je super. Sem si ga dala na mokre lase sam pol so lasje mi tko mastni izgledali tko da si sedaj ga dam na suhe lase,si lase spnem v figo in tako pustim cca 2-3 urce in potem si jih umijem in pridejo taki lepi gladki,.....
Na obrazu mi je bilo olje super pozimi,ker mi mraz ni tako zelo izsušil kože
Default avatar

11mojca

100% ORIGINALNO Z BIO certifikatom hladno stiskano zelo ugodno dobite v www.internetnatrgovina.si/argan je direktno iz Maroka. :)
V trgovinah dostikrat piše arganovo olje potlej pa prebereš in je pa notri mineralno olje zmešano. Ali pa prodajajo olje iz praženih oreškov, ki je namenjeno kulinariki tudi za kozmetiko.
V internetnatrgovina.si prodajajo čisto olje iz nepraženih oreškov hladno stiskano brez primesi. 100 ml je okoli 7 evrov.
:)
Default avatar

Andrejaa.

Sem pravkar prišla iz Maroka in prodam arganovo olje. Ročno stiskano, brez primesi, resnično 100% argan in kupljen v njihovi pridelovalnici. Sama sem uporaljala cenejša olja že prejšnja leta iz internetnih trgovin, dma, tržnic iz Maroka, vendar se kvaliteta nikakor ne more primerjati s tem, kar dobiš iz prve roke od žensk, ki to ročno pridelujejejo tam. Cena za 20ml olja je 15€. Zainteresirani me lahko kontaktirate na email naslovi [email protected]

Lp
Default avatar

jastti

Sem probala arganova olja različnih prodajalcev. Sporočam vam, da je sigurno najbolj ugodno in super, preko spleta , lokacija je v Gragovem.
Pišem vam iz lastnih izkušenj, ker sem zelo zadovoljna, uporabljam samo za obraz, imam jih 50 +.
Default avatar

matz

sama uporabljam arganovo olje hladno stiskano, že sigurno 5 let za obraz in to samo pozimi. Kupujem ga v Sloveniji. 1x mi ga je prinesla sorodnika iz Maroka. Pisalo je da je 100 % arganovo olje, vendar žal ni bilo tako.Kot sem kasneje brala je v Maroku dosti povpraševanja turistov po tem olju in zviti trgovci mešajo arganovo z drugim olje ter prodajajo 100 % bio. To olje je hitro postalo žerko in tudi izgled, okus je bil drugačen od tega ki ga kupim pri nas. Uporabljam pa tega na sliki.

http://www.argana.si/img/olje1.jpg
Default avatar

shally7

Jaz tudi uporabljam arganovo olje za obraz in telo in je res fenomenalno. Priporočam :) kupujem pa tole arganovo olje