Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ana kuha

Ana kuha

A gledate to oddajo na POP Ana Kuha?
Ne vem no, men ne sede, pa tud se mi zdi da ni neka kuharca ..kot da se sploh ne zna obrnt v kuhinji …
danes me je ful zmotlo, da je dala v ponev neolupljen česen – vemo, koliko ljudi se ga dotakne …
najboljš še dela reklamo za MUcusine – saj to je verjetno point …

Hej kura monovska! Spodaj sta že odprti dve temi.

Če tebi ne sede neolupljen česen, ga ti olupi! Je problem?

Če znaš pol tako dobro kuhat, kot Ana – sem jaz vesolc!!

Mene pri njenem kuhanju moti, ker vedno kuha s preveč maščob, poleg vsega pa mi je grozno poslušati nepravilno naglaševanje besed (danes npr. fižOla)))…

Danes je npr. tudi kar nekajkrat “povečala vročino”, namesto da bi zvišala temperaturo na kuhalni plošči…

Spet se neke podpovprečne, zagrenjene monovke s svojo foušijo zaganjate v uspešno in talentirano dekle. Ana Kuha je ogromno naredila za promocijo Slovenije. Jaz ji privoščim.

To je oddaja za moške in ne bodte ene grenivke če niste tolk hude ko ona hahaha

pač kuhaš zase samo nemastno hrano a ne… drugače se ti pa vidi da ti manjka maščob, ker si pusta k sahara.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

pač kuhaš zase samo nemastno hrano a ne… drugače se ti pa vidi da ti manjka maščob, ker si pusta k sahara.[/quote]

Sem se tok nasmejala………..

pa kaj je z vami, ženska je samo povedala, da ji oddaja ne sede, pa jo takoj oblajate. jaz sem danes gledala prvič in tudi zadnjič, vse skupaj se mi zdi kot ena dolga reklama.

Jaz je danes nisem gledala, ker sem jo prejšnji teden prvič in zadnjič, ampak vem o čem govoriš, avtorica. Ana je pač prišla do svoje oddaje s talenti…ni treba biti Nikola Teslo, da ugotoviš s katerimi…je pa definitivno negledljiva. Koristi le osamljenim tipčkom, da si ga mimogrede vržejo na roko…da si ga ne na suho.

Kakšne veze ima ena ANA ki ima neko oddajo s promocijo države????

Mi lahko to, nevednici, razložiš, prosim?

Vsakomur privoščim, da sledi svojim sanjam in da počne kar ga veseli, da ne bo pomote, oddaje ne gledam, ker mi kuharske oddaje ne sedejo.

Kakšne veze ima ena ANA ki ima neko oddajo s promocijo države????

Mi lahko to, nevednici, razložiš, prosim?

Vsakomur privoščim, da sledi svojim sanjam in da počne kar ga veseli, da ne bo pomote, oddaje ne gledam, ker mi kuharske oddaje ne sedejo.[/quote]

razkaže svoje čare, osamljenim tipčkom 😀 xD

Zakaj nekatere mislite, da smo ji folž če jo pokritiziramo?
Meni se zdi oddaja negledljiva, bolž ji pa niti malo nisem. Sem pa prepričana, da skuham marsikaj bolje od nje.

Ana je ukradla kar precej receptov s kulinarike.net, nekaj tudi mojih. In te potem prodala kot svoje v svinjsko dragi knjigi, za količino njenega dejanskega dela.

Ogabna ženska, skrita pod lažno sladkobo. Fuj.

si ji pisala?

Meni je Ana odlicna, kuhat itak zna kot vec tle tecnih, fousljivih, opravljivih, zoprnih bab tle gor. Mogoce gre vecini v nos k je lepa, slavna, kuhat zna.. drugi so pa sam pred stedilnikom doma pa se to je vprasanje ce je sploh uzitno kar kuhajo. No ja itak majo prevec casa da tle gor visijo pa bedarije pisejo. Ona je itak uspesna.. vi stare tecnobe k nimate kaj.. pa tle nos vihate.. k ne boste nikol tok dobre kt one..

Nisem v Sloveniji in ne vem o kateri Ani je govora. Je to Ana Ros, ker pravis, da je ogromno naredila za promocijo Slovenije, edino ona namrec pride v to kategorijo, kuharica z imenom Ana, iz Slovenije in dela na promociji Slovenije.

Recepti niso avtorsko zaščiteni. Avtorsko zaščiten je samo tekst. Če ga je dobesedno prepisala, potem gre za krajo, če pa ga je priredila po svoje in še dodala ali odvzela kakšno sestavino, ali pa povečala oz zmanjšala njeno količino pa o kraji moremo govoriti,

Ma kakšen folž;). Naj kuha, če rada. Kdo ji pa brani.
Gledala sem parkrat. Ne zdi se mi nič posebnega. Sicer pa v poplavi kuharskih oddaj in “kuharjev” težko kdo izstopa. Od naših (oddaj, kuharjev) ne vem, kdo bi bil bolj omembe vreden.

Meni je luštna in očitno rada dela, kar dela.
Profi kuharica ni, to se ji vidi, ampak s takim navdušenjem govori o hrani, da jo je veselje gledat.

So ji drugi, pa jih je zavrnila, češ, da ni nikjer napisala, da so to njeni recepti in da je to samo njen izbor, ki ga je minimalno priredila … In tudi hitro smo dojeli, da smo v slepi ulici, za tožbo več zgubimo, kot pridobimo.

Ja, recepti so zastonj, vse dokler jih kdo ne pobaše in prodaja za 30 evrov, domači recept za parfume ni kraja, dokler ga kdo ne patentira in z njim mastno služi.

Tudi z režiserjem njene prejšnje oddaje so bile baje same zdrahe, zdaj se tožita na sodiščih, ker gospodična ni izpolnila pogodbenih obveznosti in je raje delala izključno za lasten žep.

Mislim, a se ne te oddaje ponavljajo? Itak je poletje, verjetno ste jih že kdaj prej videli?

Sicer pa je ona sfalirana odvetnica (študij ni uspel), ki ji je partner zrihtal službo, ker je snemalec ali nekaj takega.

Kuhat pa res ne zna, pač isto kot da bi vzeli eno amaterko, ki je šele začela s kuhanjem in ja, pobira osnovne recepte, ker drugega ne zna.

In kot je že nekdo omenil, dogovorjeno je bilo, da bo napisala knjigo, pa je ni in zdaj se tožari.

New Report

Close