Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek polona bertoncelj

polona bertoncelj

Danes je še ni bilo tako zelo težko poslušat, ampak hudiča, a je nobeden ni pogledal, kako je oblečena, preden so jo dali pred kamero? Saj ne vem, ali je imela roza štumfe al gamaše al kwa?

Kako mora šele sicer preklinjati, če ji je že v kamero kar dvakrat ušlo:

[youtube]iwZQE5tNNC0[/youtube]

Na, sej tega pa še videla nisem. Tečna mi je do kraja. Edino to ji priznam, da ji jezik teče kot namazan. Samo kaj ko besed be zna izbirat! Pa še garderoba! Joj, katastrofa!

nova
Uredništvo priporoča

Meni je bila pa všeč. Saj je fajn, da se za športno oddajo bolj športno obleče. Bolje kot da bi se pojavila v kakšnem kostimčku al pa dekoltirani oblekci. Me je tud brez veze, ko so moški v športnih oddajah v gvantih in s kravatami, kot da bi bli na poslovnem sestanku.

Meni je Polona Bertoncelj čisto v redu. Danes sploh nisem opazila, kaj je imela oblečenega. Sem bila bolj pozorna na povedano…

Očitno niste gledale jutranjega javljanja, ko je imela na sebi povsem zimsko obleko, to je bundo, kapo, gamaše in ostalo, kar pač sodi zraven. Ker pa je v studiu očitno prevroče, je vse ostalo slekla, ostale so samo gamaše. Meni osebno bolj primerno kot kakšen kostim. Pa tudi svoje delo dobro opravlja, kakšen lapsus se pa vsakomur lahko zgodi. Samo na dr. Andreja Stareta se spomnite, kako ga je včasih lomil, ko ni vedel, da je v etru, pa zato še zdaleč ni slab novinar. Polona je ena boljših pri nas, vsekakor je njen jezik tekoč in slovnično pravilen, v intervjujih je realna, ni osladna, tudi strokovnosti ji ne gre oporekati.

Sem jo srečala enkrat v UKC-ju. Je klela kot star pijanc.

mogoče pa hočet bit pravi dec.

Ta Polona ni nič posebnega. Pa še grda je u faco.
Saj zato jo imajo v športnem progrmu, da neki lapa na mrazu.

ŽAL ŽAL! Pa sem za enakost. Te babje komentatorke so vse nikakve. Od te tastare, ki komentira drsanje, do Polone, do te ‘profismučarke’ v ženskem smučanju.

Ne morejo tega delat babe. Ker samo živcirajo in motijo gladalce.

Legende so: Stare, Laurenčič.

Nika Mulec s POP TV – pravi cukrček.

Take ki preklinjajo so dobre v postelji…

New Report

Close