Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj si mislite o tipu, ki je pri 30+ še devičnik?

kaj si mislite o tipu, ki je pri 30+ še devičnik?

Bi bile s takim tipom Se bi vam dalo z njim ukvarjati ali bi ga v štartu zavrnile, ker če je pri teh letih devičnik vas bo bo, če ne druga precej težje zadovoljiv. Pa tudi, če je tako dolgo devičnik verjetno pri ženskah ni priljubljen. Bi mu dale možnost ali ne?

Vesela bi bila, da nisem edina!

seveda. če bi mi bil všeč. zakaj pa ne? ne razumem?
morda je pa pravi neodkrit zaklad

Ne bi se mi dalo, pa ne zaradi fizičnega aspekta, predvsem zaradi psihičnega.
Na uč bi rekla, da se je tak moški sposoben ukvarjati samo še sam s sabo in svojimi problemi,
(namišljenimi ali resničnimi) za kaj drugega (recimo zame) ne bi bilo prostora….

Ker sem bila tudi jaz devica precej dolgo( do 31.leta),me najbrž ne bi motilo.

odvisno od razloga zakaj je še devičnik…če bi mi bil všeč bi poskusila z njim. bi bilo kar fajn občutek biti nekomu tista prva ;D

Ne, ne bi. Poznam par takih primerov, ki kaj resnega s puncami niso imeli, ne vem če so devičniki, ampak kaj veliko niso bili s puncami.
So pa ponavadi taki, ki ne zanimajo žensk. Zapečkarji, zamorjeni, pesimisti, …
Pač taki, ki ne privlačijo žensk.

Sem enkrat gledala dokumentarec o takih tipih. Zgodbe so bile zelo različne prav tako moški, edino kar so imeli skupno je bilo da so mi delovali tako mehko, kot neki fantki in ne kot odrasli 30 letniki. Mislim, da imajo taki moški kakšne psihološke probleme z ženskami. Bog ve kakšen odnos z materami so imeli. V tem dokumentarcu je bil en tip, ki je trdil da pač še ni spoznal nobene takšne, da bi z njo spal. Saj sem ga razumela pa vendar vsi so mi tako mehkužno delovali, ne vem no kakšne ženske lahko tak moški sploh privlači? Mogoče kakšne dominantne možače ki svoje daddy komplexe potem znašajo nad takim.

Kaj pa če pomisliš v to smer, da pač še ni srečal prave in ker je resen fant, je pač s seksom čakal. Kaj vem … Če bi spal že s 100, pa spet ne bi bilo prav. Presodi sama, kakšen je razlog, da še ni imel spolne izkušnje. Morda ni nič narobe z njim, je bolj miren tip in je malo teže spoznaval punce, lahko je pa pretirano nesamozavesten, nesamostojen in se bo preveč navezal nate.

Načeloma ne, ker mi je boljše, če ni pretirano veliko črtic na steni; odvisno pa zaradi tega, ali si bi to nosil k srcu, oziroma bil psihično potolčen ali pa od tega, če se je za to odločil iz enega idealističnega nazora, torej, da mu je popolnoma vseeno kaj družba pričakuje od njega, ter da gre svojo pot.

Celokupno me ne bi motilo, ker bi že poprej vzela tako osebo, ki ima “kolesca” naravnana.

Bolj bi me odbivalo “mama” efekt ali pa zagrenjenost ali pa kaj drugega.

No, jaz sem spoznala enega, ki je bil pri cca 25 še nedolžen. Pa ne zato, ker ga punce niso zanimale, ampak ker ga je vedno zanimala izključno ena in samo ta in druga ni prišla v poštev. Ta ena in edina sem bila čisto slučajno jaz, bil je moj sodelavec in preden mu je nekako uspelo skomunicirat, da sem mu všeč, so minila tri, štiri leta.
Vanj je bila zaljubljena druga sodelavka in je bila res besna, ko je izvedela za naju, ker se je dolgo trudila okoli njega, on pa niti na kavo ni hotel z njo. Ma res en tak tih tip je bil, zelo malo je govoril, ampak simpatičen, priljubljen pri sodelavcih, priden, kar čeden za pogledat. In nadarjen za ljubezen :).

Tako da ne kar pavšalno odpikat človeka, če ti je kul, mu daj priložnost. Saj se že pri poljubljanju vidi, koliko občutka ima. Jaz sem bila z nekom, ki je imel pred mano kar nekaj punc, z dvema je celo živel, poljubljati se pa absolutno ni znal – kakšna katastrofa je moral biti potem šele v postelji. Mislim, da sva se celo francosko poljubila, ampak težko rečem, ker je bilo kr neki no.

Drži, še vedno sva skupaj.

ne ne bi.

tudi ne kupim tistega argumenta, ki pravi, da enostavno še ni srečal prave. potem mora imet ubibože visoke kriterije, če do 31 leta še ni srečal prave.

jaz sem pravega srečala pri 37 letih… ta prav pravega… sem bila pa že prej kdaj prepričana, da je bil pravi… sem se pač enih trikrat zmotila. nič hudega.

če pa človek niti poskusit noče veze z nekom, ker misli, da ni pravi… potem itak ne bo imel pojma o vezah in kako naj človek v vezi funkcionira.

in tudi mirni tipi spoznavajo punce… ni problem v mirnosti. problem je v socialni nesposobnosti navezat pravi stik… tak človek ima enostavno hudo preveč psiho izzivov, da ne rečem kaj drugega.

“30+ devičniki” so neodkriti slap sredi pragozda, z nerabljenim onetom, tempirana bomba….
Ne bi rad bil v kože srečnice, ki “30+ devičniku” spremeni status v “30+ je*ec”.
To gre skozinskoz.

Po nekaterih nepreverjenih teorijah….

Ne vem no vsak, ki je že kdaj stopil v stik s takim 30 letnim devičnikom ve o čem govorim, mislim da smo vsi kdaj srečali že take moške. So zelo pomehkuženi, poženščeni, tudi celotna njihova gestika in hoja je poženščena kot da jim že na čelu piše da je devičnik. Mislim da prava ženska, je ne bi tak moški nikoli privlačil. V glavnem v tistem dokumentarcu, si je eden izmed teh 30+ devičnikov najel 50+ prostitutko oz. nek tečaj kjer ga je ta dama učila spolnosti in prvega seksa.

Te moški imajo psihološke probleme, in to se jim vidi že na 1km, mi smo imeli v službi enega takega, najprej smo vsi mislili da je homoseksualec, no potem smo pač izvedeli da spada v to drugo grupo torej devičnik.

Take tipe producirajo predvsem mame, ki držijo dečke na joški do dvajsetega leta.

Nikoli. Se mi zdi, da mora imeti tak tip težke psihološke težave. Če ne že duševne. Ali je pa popolnoma brez libida. Spolnost je osnovna človeška potreba. Pa intima tudi. Sicer res lahko seksaš sam s sabo, ampak intime pa tukaj ni. Brr, me je kar streslo.

Imam izkušnjo s takim… oz. podobnim…
Bila sem potrpežjiva in pozorna do njega in po letu dni se je razvil v krasnega ljubimca… in zelo pozornega fanta.
Druga zgodba pa je bila njegova mama in matična družina. Tip se ni mogel odločiti … nekaj let je tehtal med mano in družino (čeprav ga nikakor nisem želela odtegniti od družine, želela sem le, da je najina skupnost na prvem mestu)
Zmagala je močno posesivna mati, zato sva se po nekaj letih razšla, on se je potem kmalu poročil s svojo sosedo, ki je bila primernih let in ima zdaj na dosegu roke mamo in soprogo.

Torej poizkusi graditi z njim odnos, že v naprej obsojati ni prav. Bodi pa pozorna na odločnost, na odnos do matične družine, predvsem pa če se bo do tebe obnašal ljubeče in spoštljivo… imaš veliko možnosti da se razvije kaj resnega.

Ne, ker 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takih je bolanih (psihično) al so nezanimivi, zafrustrirani, neodrasli, nesamozavestni… Za tisti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se pa ni vredno truditi. Pri teh letih imajo normalni večletne zveze, otroke ne pa da so devičniki.
Pa saj vidite kakšni so ti tipi – mavrični vitez, whatevet… ne, hvala, dost druge izbire…
Lp, katy

Taki moški so uničeni od svoje mamice, jih je mama preveč na svojo zizo potegnila. To so mehkužneži niso ne gayi ne pravi moški, nekaj vmes ne tič ne miš po domače. In ko tak moški stopi v kontakt z “normalno” žensko jih 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} skensla že ob štartu ker ni pravi moški in ženskam nepravi moški smrdijo.

Najverjetneje ne bi, ker:
-bi imela občutek, da se bo prej/slej hotel ”izdivjat”
-tiste, ki jih poznam pri 30+ brez ženske, imajo bolan incestoidni love-hate odnos z materjo, pa tega še vedo ne
-ni moj stil življenja tak, da bi se hote/nehote šparala do 30. – torej sva nekompatibilna

Ne da se mi ukvarjati in zdraviti psihičnih bolnikov.

no, ženska ki da kaj nase in ima pošlihtano podstrešje se bo takšnega tipa zagotovo ognila v velikem krogu.
Izgovori tipa “še nisem našel ta prave” so tukaj bolj malo vredni.
Moški ki je pri 30-tih še devičnik je zagotovo v tem času razvil že toliko seksualnih anomalij in odklonov da zagotovo ni več primeren za normalno zvezo. Tukaj je vlak že zamujen.
Že to da do 30 leta še ni nikdar seksal kaže na to da ima tak tip neke frustracije in nenormalne poglede na te stvari. Predvsem pomankanje samozavesti ki se z leti le še stopnjuje ter ponavadi vodi v bolesten strah pred seksom z pravo žensko. In takšni tiči znajo imet kakšna čudna nagnenja zato se jih je bolje ognit.

Men je zanimivo že to, da ti je to priznal.

madona no, pa kaj na se te kar postreli ali kaj? ali niso ljudje? pa saj nismo vsi zrastli gor v istih družinah, se isto šolali, imeli iste prijatelje, da bi bili vsi vsem enaki….
ne razumem vas in ne gre mi v glavo kako z lahkoto lahko nekoga obsodite, da je to in ono, ker pač ne sexa?

najbolje kar v prepad z takimi a ne, kot v šparti ……. bolano

New Report

Close