Forum.Over.Net

Starševski čvek

Da na odločne ženske padajo predvem mevže?

Default avatar

je to res

Sem precej odločna in dokaj samozavestna, vsaj tako pravijo, jaz bi zase rekla, da sem premalo. Name se pa lepijo sami taki neodločni, nesamozavestni moški.
Privlačijo me pa seveda odločni, samozavestni moški, ki vedo kaj počet v življenju.
Kake izkušnje imate ostali?
Se moram delat nedločno, barbikasto, da bom odbijala mevže in privlačila samozavestneže-?
Default avatar

pogruntala si

Ta prav dec ne prenese možač! Ženska mora biti nežna princeska, ne pa konj.
Default avatar

narobe gledaš

samozavestna in odločna ženska pač zagrabi dedca in ga odvleče v svoj brlog, potem pa komandira in izrablja njegove seksualne čare za zadovoljitev svojih potreb - le kaj naj bi bilo s tem narobe?

odločni, samozavestni moški so navadni kurbirji, ki te bodo zamenjali kot stare gate, le kaj boš z njimi?

sama zase praviš, da nisi samozavestna in s tem se povsem strinjam. Ti samo blefiraš, v resnici pa bi se rada šlepala na enem moškem. Pozabi punca, nisi zanimiva za take moške.

Ko boš ugotovila, da si sama sebi najboljša prijateljica, boš imela dedcev kolikor boš hotela.
Default avatar

AlenkaG

Ižarevaš tisto kar si in če privlačiš take, potem žal si taka. Keč je samo v tem, da ko si realna do sebe, lahko spreminjaš sebe. Ko boš se oglasila na drugi frekvenci, boš privlačila drugačne tipe.

Definitivno, pa nisi zanima, če misliš, da vse veš itd. Moški so zelo preprosta bitja, me pa smo tiste, ki sanjamo o tem, da bi mogli biti ne vem kakšni. On pregovor, da moški želi le damo v družbi, kuharico za štedilnikom in kurbo v postelji drži!!!!

Spoštuj jih in spoštovali te bodo nazaj, če jih preziraš in kupčkaš...jao, pol oni to delajo tebi.
»Ljudje bodo pozabili, kaj ste govorili,

ljudje bodo pozabili, kaj vse ste naredili ,

ne bodo pa pozabili,

kako so se v vaši družbi počutili.«
Default avatar

jah glej tako je

jah glej še dosti boš mogla pogruntat.Žal je tkoa. To so te vzorci ki ustrezajo po večini. Imam en kup primerov ko ima dobra,gospodarna,pametna,odločna,samozavestna pa še lepa baba deca da je ena navadna pojoča travica.

pa tudi da bolj uspešne ženske za seboj vlečejo nebodigatreba dece.Predvsem so tudi vzorci da imajo recimo ravno obratno uspešni,fejst,lepi,odločni,dobri in premožni deci tudi bog pomagej babe ki so nikakve in tečne,po možnosti z OŠ izobrazbo pa še grde.

Žal je tako.Vedno je tako bilo.Mogoče zato ker se nasprotja privlačijo.Name hvalabogu se niso lepili ubogi deci,sem mela kar fajn tipe ampak ko pa gledam okoli sebe je pa medsebojno izbiranje za partnerja katastrofa.Od sosedov,do sorodnikov,do kolegov.. včasih se vprašaš kaj vidi na njemu ali njej?
pač tako je.
Default avatar

v bistvu je res

V bistvu je to res.
Moški se hočejo šlepat in padajo se lepijo na močne ženske. Ampak na tebi je, da temu narediš konec. Mislim, da je problem ravno v tem, ko praviš, da se sebi ne zdiš samozavestna in odločna, očitno sebe ne ceniš dovolj in si misliš, da samozavesten in odločen moški ne bi bil s tabo, zato lepiš nase luzerje. Ali pa si morda podzavestno želiš biti glava družine in bi te samozavesten moški pri tem oviral...
Default avatar

To je problem vseh zvez

Razpadejo tiste zveze, kjer:

- sta oba samozavestna

- sta oba mevži

Narava pa teži k uravnoteženju. Zato možača dobi mevžo in tak zakon lepo laufa.
Default avatar

se ena taka

Tudi jaz sem bila vzgojena tako, da se na moskega ne mores zanest. Torej si priskrbis, zrihtas, kupis vse stvari sam.
Moski kot moski te zavrzejo, ko vidijo da je konj postal kljuse.

Dva samozavestna pa ne gresta skupaj, ker samozavesten dec ne bo nikol prezivel dejstva, da ga zenska nadmudri. Zato si najdejo mile Jerice in tu in tam kresnejo kaksno ki jim je res izziv.
Default avatar

je to res

Ne maram mevžastih, cagavih moških. Se pa lepijo name kot muhe na med in razlagajo mi kako jim je všeč, da sem samozavestna, odločna ženska. Mene pa taki moški močno močno odbijajo.

No nisem mislila, da se zdim sama sebi nesamozavestna in neodločna. Mislila, sem, da bi lahko bila bolj odločna, bolj samozavestna, kar ne pomeni, da nisem, ampak samo, da bi lahko bila še bolj. In še enkrat poudarjam, samozavesstni moški me privlačijo, ne ovirajo. Želim enakopravnega partnerja, ne tirana in ne mevže.

ja glej tako je, mene ne privlačijo nasprotja, ampak podobnosti.

Kaka traparija, da so samozavestni moški sami kurbirji.

pogruntala si, ti si pa vsekakor ali zelo nesamozavesten moški ali pa nesamozavestna ženska, ki je nevoščljiva vsem samozavestnim ženskam.
Default avatar

je to res

Še ena taka, k sreči nimam takih izkušenj kot jih imaš ti. Niti malo se ne strinjam s tabo. Niti s tabo, to je problem vseh vez.
Default avatar

Jalapena

To je problem vseh zvez je napisal/a:
Razpadejo tiste zveze, kjer:

- sta oba samozavestna

- sta oba mevži

Narava pa teži k uravnoteženju. Zato možača dobi mevžo in tak zakon lepo laufa.
Midva sva oba samozavestna, torej bo po tvoji teoriji zakon razpadel?
Default avatar

puma 2

najbrž maš sam nesrečo. možač pa nihče ne mara, najbrž pretiravaš s samozavestjo
Default avatar

Jalapena

puma 2 je napisal/a:
najbrž maš sam nesrečo. možač pa nihče ne mara, najbrž pretiravaš s samozavestjo
Samozavestna ženska je možača? Jaz sem mislila, da je možača tsita baba, ki si podredi moža. S čim vse se tolažite ženske brez karakterja in hrbtenice.
Default avatar

je to res

Mogoče so pa že vsi samozavestni moški že oddani, ostali so pa mevžasti in ti pecajo vse po vrsti.
Default avatar

AlenkaG

se ena taka je napisal/a:
Tudi jaz sem bila vzgojena tako, da se na moskega ne mores zanest. Torej si priskrbis, zrihtas, kupis vse stvari sam.
Moski kot moski te zavrzejo, ko vidijo da je konj postal kljuse.

Dva samozavestna pa ne gresta skupaj, ker samozavesten dec ne bo nikol prezivel dejstva, da ga zenska nadmudri. Zato si najdejo mile Jerice in tu in tam kresnejo kaksno ki jim je res izziv.
Če vse narediš sam še nisi samozavesten, ampak neumen. Od kod vam ideja, da samozavestna ženska naredi vse, zna vse, to so vasezagledane ... samozavestna se zna prilagajat, zna delati kompromise in se v novih situacijah znajde. In dva samozavestna gresta skup. Nikakor pa ne vasezagledane možače, ki mislijo, da se svet vrti okoli njih z bilo komer.

Biti v vezi je sklepanje kompromisov, spoštovanje, dopolnjevanje, ne pa ločiti to je moje to tvoje...
»Ljudje bodo pozabili, kaj ste govorili,

ljudje bodo pozabili, kaj vse ste naredili ,

ne bodo pa pozabili,

kako so se v vaši družbi počutili.«
Default avatar

brklc

No no, dost maš, smo te opazili.
Default avatar

puma 2

Moški ne mara samozavestnih žensk ki so možače. To pa niso vse. Mevžasti moški palijo na samozavestne ker tam vidijo sebe. Sej to je jasno. Moški se pa poroča z žensko ne pa s samovšečnim tipom v ženskem telesu. Jalapaena moški sem pa če saka ne vidiš ne rabiš mene napadat
Default avatar

za jalapeno

tako je

vajin zakon bo razpadel
Default avatar

to pa ni res

se ena taka je napisal/a:

O, tole pa nikakor ni res!
Moja svak in svakinja sta oba samozavestna, odločna, oba imata popolnoma razčiščene pojme in sta idealna en za drugega Svak z drugačno žensko ne bi funkcioniral, svakinja pa z drugačnim moškim verjetno tudi ne. Ravno to, da sta oba samozavestna in odločna, ju združuje, ne znam povedat, enostavno jima to, da sta oba enaka, daje možnost, da sta, kar sta in se razvijata vsak zase in kot družina.

Midva z možem sva prav tako samozavestna, ampak nosiva s sabo neke svoje travme iz otroštva in sva rabila zelo dolgo, da sva se uskladila oziroma, da sva postala to, kar sva danes. Skozi 10-15 let zakona sva se šlepala en na drugem, malo eni, malo drugi, zdravila svoje frustracije en na drugem, skratka povprečni slovenski zakon. Ko sva vsak zase začela delati na samozavesti, na tem kdo sva in kaj sva, so se začele odpirati stvari na vseh področjih in zdaj po 20-ih letih zakona lahko rečlem, d sva oba samozavestna, oba odločna, oba veva kaj hočeva in dobesedno doživljava drugo pomlad najine ljubezni in zakona. Če bi prej vedela, da je to lahko tako, bi se spremenila že pred 20+ leti!
Default avatar

skela

Samozavestna - NI dominantna.
Samozadostna in samostojna - NI možača.

Jaz znam že celo življenje lepo poskrbeti zase, pa še za koga drugega, ko pride pa do moških,
si izbiram samo take, ki se me ne bojijo in so tudi sami dovolj samozavestni, da se ne počutijo
ogrožene....
...slabičev niti pogledam ne...