Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek razlaga sanj

razlaga sanj

Nekaj bom dala družbi..imam čas.Če vas zanima vam lahko razložim sanje.Dobila sem posojeno knjigo,so pa tudi internetne strani za to.Ampak da vam prišparam čas lahko napišete razlaga sanj,jaz sem pa Maja. Če se bo kdo našel ki bo nesramen,jaz se zato ne bom registrirala. Vedno pa vam bom citirano napisala. Saj če se bo kdo norčeval bo hitro opazit. Če vas zanima kaj poemnijo me kar vprašajte,naslovite na Maja.
Zakaj pa ne? 🙂 pa lep dan

aja,ampak morate bit jasni. če sanjate kako plavate in je voda mrzla,se osredotočite torej ali voda ali plavanje. Ena stvar mora biti,tista kar prevladuje kot občutek v sanjah.

lep dam

zdaj sem ene parkrat sanjala da me mož zapušča,kaj to pomeni

Osredotočila sem se kar pod moža,nisem iskala odhoda znane osebe,ker je pri vas znana oseba in ni neznanec.

tole bi pomenilo:

MOŽ
Sanje o lastnem možu napovedujejo dobro zdravje. Če ste morda neporočeni, pa ste sanjali o možu pa se vam obeta prepir z ljubljeno osebo.

lp

Sanjala sem dve gigantski ribji okostji, ki sta se vzpeli nad zelenico. Obsijani sta bili z mesečino, visoki preko 8 metrov. Pri njunem vznožju je bilo pogorišče, ostanki kresa.
Za njima je v nebo štrlel visok, redek, razvejan hrast, Skozi njegove veje je svetila ogromna polna luna, ki je žarela rumeno oranžno.

Tukaj sta pomembni kost in hrast. Zelenica je nepomembna ker se nad njo dvigajo kosti. Ni opredelitev ravno ribje kosti ampak vseeno sem gledala pod kosti in pa drevo.Ter poskušala dobit še Luno ali vsaj mesečino.

sledeče:
KOSTI
Če ste v sanjah videli kosti bodite zelo previdini: napoveduje se vam revščina, bolezen, nesreča ali celo smrt. Človeške kosti v sanjah pomenijo hudo bolezen. Glodanje kosti obeta hude skrbi. Zažiganje kosti v sanjah pa pomeni žalost.
HRAST
Hrast se v sanje prikrade kadar se vam obeta sreča. Neuspešni boste v primeru da ste hrast posekali. Visok, ozelenel hrast razlaga o dolgem, srečnem življenju. Sanje o hrastovem gozdu pa obljubljajo da boste kmalu obogateli.

MESEČINA
Velika, a kratkotrajna ljubezen se vam obeta če so sanje vsebovale mesečino.

lp

Hvala:) Jaz tudi nikjer ne najdem teh ribjih kosti. Torej 2:1. Ali pa pol, pol. Ker je bil hrast redek, skrivenčen, brez listjem, ampak ogromen…

ja v vašem primeru hrast pomeni srečo. In glede na prebrano bi jaz rekla da bo sreča v nesreči. nekaj kar se bo zalomilo vednar se bo dobro končalo. Tako bi jaz to videla. (glede na kosti)

srečno! :))

Živjo …
sanjala sem z velikimi tiskanimi črkami je pisalo PAZI KAJ SI ŽELIŠ … podlaga je bila črna … hvala za razlago

Tale je bila res težka. Poskušala sem pod opozorilo,svarilo,tabla,črno,napis,stavek ali pregovor,nič nisem našla. je pa tale najbližje temu kar sprašuješ. če še kaj več poveš lahko kaj več najdeve.

sledeče:
PISANJE
Sanje v katerih ste nekaj pisali napovedujejo vesele novice o nekem finančnem prilivu.

… ne nisem jez nič pisala, samo ta napis je bil na panoju z velikimi črkami PAZI KAJ SI ŽELIŠ …. razlagam si kot svarilo na mojo željo …. nemorem ti nč več napisat ker je bilo samo to 🙂 tko, da sem ene parkrat prebrala to “opozorilo” in se zbudila …. hvala vseeino

Sanjala sem, da so se mi v ustih vsi zobje zdrobili kot tanke školjkine lupinice. Kaj pomeni? Hvala.

To je zelo pogosto. To sem sanjala sama velikokrat. Lepo sem vam izbrala primerno za vas.

ZOBJE
Sanje izpadnja zob se ene najpogostejših sanj. Tipične sanje vključujejo izpadanje zob in pogled na roko polno vaših zob, zobje izpadajo eden za drugim, če se jih le na rahlo dotaknete, včasih tudi začenejo gniti. Takšne sanje niso samo grozljive in šokantne, ampak vas celo dolgo časa begajo v mislih. Torej kaj pa pomenijo?

Ena razlaga je, da vam sanje kažejo vašo anksioznost glede vašega izgleda in strah pred tem, kako vas vidijo drugi. Zobje igrajo pomembno vlogo v igri zapeljevanja, saj lahko kažete lepe, leskatejoče zobe, ki prav kličejo k poljubu. Takšne sanje lahko kažejo na strah pred zavrnitvijo, spolno nesposobnostjo ali pa kažejo na strah pred staranjem. Sanjske raziskave so pokazale, da imajo ženske v menopavzi pogoste sanje o zobeh. To nakazuje, da sanje o zobeh reflekisrajo strah pred staranjem in/ali občutek neprivlačnosti in izgubo ženskosti. Zobje so pomemben element vaše privlačnosti in kako se predstavite drugim. Skrb za videz je naravna in zdrava.

Druga razlaga za izpadajoče zobe v sanjah je lahko v vkoreninjen strah pred tem, da se osmešite ali naredite norca iz sebe v neki situaciji. Morda se čutite nepripravljene za določene naloge. Kakorkoli, ugotovili boste, da so vaše skrbi neutemeljene v večini primerov. Včasih so igre v mislih mnogo hujše, kot pa realnost sama.

Zobe uporabljamo za grizenje, trganje in zvečenje. V tem smislu zobje simbolizirajo moč. In izgubza zob v sanjah lahko kaže na občutek nemočnosti. Ali vam manjka moči, poguma v trenutni situaciji? Morda imate težave s samoizražanjem. Počutite se frustirane, ko vas drugi ne slišijo. Morda nimate dovolj samozavesti. Sanje vam lahko kažejo, da morate biti bolj samozavesti in verjeti v pomembnosti svojih besed.

Tradicionalno, so takšne sanje pomenile pomanjkanje hrane ali strogo dieto. Takšna razlaga je še vedno blizu nekaterim sanjačem.

LP

Sanjala sem da sem varala fanta vendar sem se ob tem pocutila krivo. Kaj naj bi to pomenilo

New Report

Close