Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BRAVO LINDSEY VONN:-)

BRAVO LINDSEY VONN:-)

ZA osvojen kristalni globus v smuku.
Premagala je Tino Maze za eno tocko in to iz postelje.

Samo, da lahko sedaj lažje dihaš v svojem omejenem svetu! Smiliš se mi.

Taki, ki slabo želijo drugim, taki so gorje za prihodnost sveta.

Kje je pa nabrala vse tiste pike? V postelji?

Škoda za Tino, pa vseeno čestitke, saj je tudi 2 mesto vrhunsko vrhunski tezultat.
Bo pa druge globuse pobasala. 2 ima že itak zagotovljena, tako da veleslalom gre lahko tud ona v pojstlo odležat. Pa ga ne bo, ker je borka do konca.

Jao, čebi foušija gorela….

nova
Uredništvo priporoča

Če bi bila bi znala športno navijat! Tole pa iz tebe bruha samo hudobija!

Tudi jaz Vonnnovi privoščim!!!

HA HA že 1 mesec ne tekmuje pa je še vedno the best 🙂
No tut tinca ni slaba ampak ni tako dobra kot vonova

Ja res, veleslalom lahko po TV pogleda pa se medtem fajn uštima za podelitev globusa – veleslalomskega, tavelikega, pa verjamem, da bo še kakšen.

Dream on Bitch!!!!!!!!!!!!!!

tinca je letos nabila vse rekorde Voonova polomljena prekla pa leži kot klada,ker nezna smučat hahahahah
Tina Veliki kristalni globus,zmage v vsaki disciplini,podrla rekord v toćkah Tinca je no1 in Voonova je no1 kripl.

HA HA HA HA HA HA

Lahko mal preveriš skupno št. točk preden se je razsula… Kdo je bil že daleč na 1 mestu????

je tudi v zaslužku razlika…

A si ti tista, ki je poslala iz postelje grožnje? Da se ne boš slučajno zagovarjala …

Če bi bila bi znala športno navijat! Tole pa iz tebe bruha samo hudobija![/quote]
se popolnoma strinjam – hudobija in neko provokatorstvo… avtorica – ti pa ki take seješ, znaš v svojem življenju potem tudi kaj takšnega podobnega žeti…potem se boš pa spomnila na te svoje besede iz katerih veje tako zelo očitna hudobija…

mah sej tud zadnjič ko je Dejan Zavec zgubil po točkah se je en pacient kle naslajal češ kako ga je Keith dobro zbombal pa take….debilno do kraja da se naslajaš nad porazom lastnih športnikov, svojih rojakov.
Še posebej ker se je do zadnje runde odlično držal, Zavec je car:))))

Meni je pa malo žal za današnji smuk, priznam … Ne rečem,da bitekma bila, pa bi odstopila, ampak takole zaradi vremena je pa malobrez veze.

Obe sta carici, in Lindsey in naša Tina! Seveda sem navijala za našo, pa vseeno… obe sta osrečili svojo publiko, čestitke obema!

Bravo Tina.

je tudi v zaslužku razlika…[/quote]

seveda, Lindsey Vonn na leto obrne 2,2M eurou… Tinca pa miljon.

Tkole se vprašam, ali je Tina naredila korak naprej v svoji formi za tak zmagovalni pohod, ali pa so preprosto vse ostale zaspale v formi in naredile korak nazaj?

Glede boksa z Zavcem pa bom tkole rekel, Keith ga je res zbombal. Sem gledal prenos in glede na to, da so omenjali, da je to odločilna tekma v Zavčevi karieri, sem pričakoval več od njega. Sicer si pa on in ostali špotniki, pa ne le samo športniki, več zaslužijo kot pa tinca.

New Report

Close