Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mallorca

Mallorca

Živjo! 🙂

Prosila bi vse, ki ste že bili na Mallorci, če mi lahko podate svoje izkušnje. Koliko stane hrana na otoku, je dražja kot pri nas? Odločamo se med hotelom, ki pride cca 360 eur (polpenzion) in lastno režijo. Najlepša hvala za vse koristne informacije!

pravijo, da se 23{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi da dol preden pride do prenočišča na Mallorci…

Help me, i am blond! 🙂

“statistika”, kaj točno naj bi to pomenilo?

nova
Uredništvo priporoča

Še nisi slišala za “sloves” Mallorce, Ibize?

Naj ti prišepnem: tja se hodi žurirat, pit, drogirat in sexat.

🙂 mi gremo pa tja na tekmo pa ne v zgoraj naštetih “disciplinah” 😛

Mallorca je čisto nekaj drugega kot Ibiza, mimogrede…

Če je 360 evrov polpenzion + avion, nimate kaj za razmišljat, je za vzet.
Čeprav, pri taki ceni bi jaz prej preverila hotel, ker za Mallorco je to dokaj poceni.

Mallorca je čisto nekaj drugega kot Ibiza, mimogrede…

Če je 360 evrov polpenzion + avion, nimate kaj za razmišljat, je za vzet.
Čeprav, pri taki ceni bi jaz prej preverila hotel, ker za Mallorco je to dokaj poceni.[/quote]

Je kdo rekel, da je isto?
Seveda je nekaj drugega, sloves ima pa precej podoben, mimogrede…

Mallorca je čisto nekaj drugega kot Ibiza, mimogrede…

Če je 360 evrov polpenzion + avion, nimate kaj za razmišljat, je za vzet.
Čeprav, pri taki ceni bi jaz prej preverila hotel, ker za Mallorco je to dokaj poceni.[/quote]

Je kdo rekel, da je isto?
Seveda je nekaj drugega, sloves ima pa precej podoben, mimogrede…[/quote]

Prviš slišim za tak “sloves” Mallorce. Pa tudi ko sem bila tam, nisem videla čisto nič več žuriranja in popivanja po lokalih kot kje v Grčiji, Italiji ali na španski obali. Drogiranja in sexanja pa sploh ne. So mi povedali tisti, ki so bili tam, da na Ibizi je pa res več razvrata…

Joj, joj, kako smo se zdej zapletli okoli tega slovesa, jaz pa še vedno ne vem kakšne so cene živil v trgovinah 🙁

Sem bila pred par leti ampak če verjameš ali ne, nisem bila niti v eni trgovini z živili. Aja, vodo v plastenkah smo kupovali, to se spomnim 😉
V hotelu je bil polpenzion pa tu pa tam, med potepanjem naokoli, smo kako malenkost pojedli.
Ker na Mallorco je škoda it samo na plažo ležat (za to so bližje in cenejše destinacije) ampak je treba it okoli in raziskat otok, ki ima veliko zanimivega za videt. Tako da je hotel s polpenzionom zelo fajn varianta.

Na Mallorci smo bili pred 4 leti, zato se ne spomnim točno cen, vem pa, da ni bilo kakšnega kulturnega šoka (trgovinske cene podobne našim, kakšna reč dražja, kakšna cenejša). Občutno cenejši kot pri nas je bil bencin, zelo poceni rentacar. Pri tej ceni, ki jo navajaš, se izplača vzeti polpenzion, ker sicer je hrana v restavraciji dražja.
Mallorca je strašno očarljiv otok, mi smo bili maja (družina), večinomo smo srečevali penzioniste in družine z majhnimi otroki. Žurerji hodijo na Ibizo. Splača se vzeti rentacar in malce potovati po otoku. Veliko je za videti. Morje je pa itak bolj mrzlo.

Jaz hodim vsako leto, pa tudi nisem opazila nobenega razvrata.
Cena paketa 360,00 eur je zelo ugodna. Ceneje boste prišli skozi, kot pa če vzamete studio ali apartma in posebej letalske karte. Jaz to redno prakticiram že 10 let, vsako leto prečekiram, kaj se bolj izplača in vedno pridem do zaključka, da je to najcenejša varianta.
Cene v trgovinah so približno takšne kot pri nas, kakšna stvar malenkost dražja, kakšna cenejša.
Mallorca je čudovit otok, kot pravi ena zgoraj. Splača se rentat avto in ga raziskat.
Sicer je meni najboljše imeti v hotelu samo zajtrk, ker je hrana v lokalih neprimerno boljša kot v hotelih, je pa precej drago. V hotelih 3* je hrana čisto spodobna, ampak kaj, ko je na vsakem koraku toliko ponudbe okusne hrane. Po drugi strani pa imaš povsod veliko ponudbo poceni hrane v raznih kioskih, pred katerimi imajo stole in mize in lahko poješ tam.

No nazadnje ko smo bili mi, so bili ščurki vse povsod v hotelu… tudi v restavraciji, je nad nami po stropu lezel… tega je že več kot deset let, a ravno zaradi tega v slabem spominu!

Imam očitno srečo, da na Mallorci še nikoli nisem videla ščurka. sem jih pa zato na Kanarskih toliko več:)))

New Report

Close