Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še vedno verjamete v “nacionalni interes”?

Še vedno verjamete v “nacionalni interes”?

Ali še vedno verjamete v “nacionalni interes”?

Torej čimveč premoženja v državni lasti; naj vlada še vedno kadruje svoje ljudi v podjetja, banke, zavarovalnice, ipd; naj denar odteka po neznanih kanalih ven, podjetja naj slabo posljujejo, izgube naj se socializirajo. In kar je najbolj važno, NAJ SE NE PRODA TUJCEM!

Verjamem tem, kjer ima to smisel – torej v podjetjih, ki odlično poslujejo in v katere se politika ne vmešava. Krka je eno izmed njih. Tam, kjer se vrstijo afera za afero, ki so jih prisvojile politične stranke za svoje interes – tam pa samo PRODAJ!!!

Ko rabijo si natankajo,toliko koliko rabijo,vse tako dokler nacionalni oziroma firma ne propade,ubogi Mercator,dela svetek in petek pa še ne zadostuje za njihove osebne interese.

Ampak res jebe se men za državni ponos ipd…..raje delam za črnca ali pa Italijana al pa nemca sam da soldi so .Tle v tej usrani državi pa živim kot gnoj ne žvet ne umret.Prokleta mafija ena in še enkrat JEBE SE MI ZA RAZNE NAŠE PONOSE ….Ko smo lačni in ko mi pošiljajo opomine za neplačane račune bi se vzela puško pa enga k…. ustrelila tolk mi je dost te usrane države .Naj nas čist prodajo , tudi slovenščina naj se ukine v šolah …..prodajmo vse samo da bomo živeli in dihali pa če bo treba tuj zrak

New Report

Close