Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Sprašujrm se, če sem k.....?

Default avatar

Tatjana11

Imam 32 let, pa sem še vedno samska, imela sem 3 resne zveze, pa se ni obneslo, ko sem bila v zvezi nisem nikoli varala. Fant, kateri mi je všeč, mi je dejal, da se ne more z menoj spustiti v resno zvezo, ker sem imela preveč moških, čeprav bi si to želel.Vsega skupaj sem jih imela 15, pa me res zanima ali ženska nima pravice uživati v svojem telesu, ali jo mora družba takoj ožigosat z k...., ali pa se moški bojijo, da je kdo boljši od njih.
Default avatar

Popay

Ene jih dajo čez 100 in več pa se še vedno počutjo, ko device marije. Si tisto kar si in po tem kar si napisala ne moreš bit k...a. Za moškega je lahko večja k***a tista, ki je samo enega obbdelala in to tako, da mu je sesula lajf, ker ji je to pač dovolil. Bolj ga nekaj drugega moti na tebi, kot to kar ti je rekel. Pa kaj ga ma za brigat kaj si imela v preteklosti, če si mu pokazala srčnost.
Default avatar

sandi011

Jest bi se recimo kar strinjal s temu tipm,. Pač k se enkrat spuščaš v resno vezo mal bolj gledaš s kom se.. In če že prej veš vse s kolkimi je bila te kar mine vsaj mene ;).
Default avatar

Robi...

Tatjana11 je napisal/a:
Imam 32 let, pa sem še vedno samska, imela sem 3 resne zveze, pa se ni obneslo, ko sem bila v zvezi nisem nikoli varala. Fant, kateri mi je všeč, mi je dejal, da se ne more z menoj spustiti v resno zvezo, ker sem imela preveč moških, čeprav bi si to želel.Vsega skupaj sem jih imela 15, pa me res zanima ali ženska nima pravice uživati v svojem telesu, ali jo mora družba takoj ožigosat z k...., ali pa se moški bojijo, da je kdo boljši od njih.
Ne zdi se mi smiselno na podlagi ene izjave enega fanta, sedaj posploševati.
Default avatar

m111

SI bolj slaba v matematiki. Stevilke je treba vedno koregiati. Moski navzgor, zenske navzdol :)
Default avatar

katarina73

:) za moškega je ku*ba tudi tista, ki mu ne da. vprašaj kelnarce, kolikokrat se jim zgodi, da jih s ku*bo ožigosa moški, ki se mu niso pustile zafrkavat. sicer pa ... si to, kar se počutiš. kar se mene tiče je tvojih 15 pri tvojih letih čist ok. ša če bi jih imela 100 še vedno ni rečeno, da veš in znaš vse. vašna je valiteta, ne kvantiteta. dotičnemu tipu si skoraj zagotovo zbila ego, ker si jih imela več od njega. moški so silni občutljive živali. ;)
Default avatar

Boom

Tatjana11 je napisal/a:
IFant, kateri mi je všeč, mi je dejal, da se ne more z menoj spustiti v resno zvezo, ker sem imela preveč moških, čeprav bi si to želel.
Pa menda ja nisi naletela na matjažkota?
Default avatar

za Tatjano

Tatjana, glede na to da si do 32. leta imela 15 moških, tukaj nastopi problem da se menda vsak moški vpraša, kaj je narobe s teboj da se ti z nikomer od njih ni dolgoročno obneslo. Dobijo pomisleke ali si sploh sposobna resnega, zrelega odnosa. Ta fant se upravičeno sprašuje, ali je varno in smiselno se s teboj spustiti v resno zvezo. Možno je pa tudi da je imel on le nekaj punc (mogoče tudi nobene), pa zato ne more preko tega da si jih ti imela toliko.
Mmg, ti je on očital da si k***a?
Default avatar

klepetulja

Bodi vesela, da sta to takoj razčistila. Ima pač taka načela, če mene vprašaš, je butasto, njemu je pač to pomembno. Mogoče zato, ker je nesamozavesten glede seksa, mogoče je tako vzgojen in se ne more otresti takih predsodkov, mogoče je pa preprosto ozkosrčna oseba, ki ne zmore pogledati onkraj tistega, kar je očitno na prvi pogled. Kakorkoli že, s takim tipom ne bi mogla biti srečna, ker je verjetno še kaj druge podobne predsodkovne navlake v njem .... ponavadi je.
On bo raje izbral kako tako cvetko, ki potem na Nezvestobi začne svoj prispevek z Nikoli si ne bi mislila, da se bo to zgodilo meni ... in na koncu navrže, naj kamen vrže tisti, ki je brez greha.
Default avatar

Latissa

za Tatjano je napisal/a:
Tatjana, glede na to da si do 32. leta imela 15 moških, tukaj nastopi problem da se menda vsak moški vpraša, kaj je narobe s teboj da se ti z nikomer od njih ni dolgoročno obneslo. Dobijo pomisleke ali si sploh sposobna resnega, zrelega odnosa. Ta fant se upravičeno sprašuje, ali je varno in smiselno se s teboj spustiti v resno zvezo. Možno je pa tudi da je imel on le nekaj punc (mogoče tudi nobene), pa zato ne more preko tega da si jih ti imela toliko.
Mmg, ti je on očital da si k***a?
Če bi bila moški, bi tudi mene motilo najprej to- kako da nobeden od 15 ni bil pravi dolgoročno?

številka drugače ni važna, imaš tudi profesionalke, ki se v nekem obdobju potem poročijo, pa partner gre preko tega, imaš popedenane žene, ki se kasneje spustijo v obrt, ti si pa le iskala pravega, nisi k****, one storitev zaračunajo.
Default avatar

klepetulja

sandi011 je napisal/a:
Jest bi se recimo kar strinjal s temu tipm,. Pač k se enkrat spuščaš v resno vezo mal bolj gledaš s kom se.. In če že prej veš vse s kolkimi je bila te kar mine vsaj mene ;).
Zanimive besede od nekoga, ki priznava, da je tudi sam imel nekaj avantur. Ampak ženkica mora bit pa devička.
Default avatar

sandi011

klepetulja je napisal/a:
sandi011 je napisal/a:
Zanimive besede od nekoga, ki priznava, da je tudi sam imel nekaj avantur. Ampak ženkica mora bit pa devička.
Ja normalno da sem jih imel, samo to je drugač. Nekaj druga sem hotu povedat. Recimo tudi jes ene par takih poznam ko ima za sabo že uf.... ane. In s tako nebi nikoli imel kej več kot avanture pa še za to bi nekejkrat konkretno premislu eto ;).
Default avatar

krivokljun

Imeti 15 moških ne pomeni imeti 15 vez. Piše da so bili sami 3 resne veze, torej jih je bilo 12 za zabavo, s takimi nimaš kej resno furat. Lekcija za naslednjič: o preteklosti se ne pogovarjaj. To, kakršna si sedaj, te je oblikovala ravno preteklost in njene lekcije, ergo?
Default avatar

Marko

Tatjana11 je napisal/a:
Vsega skupaj sem jih imela 15, pa me res zanima ali ženska nima pravice uživati v svojem telesu, ali jo mora družba takoj ožigosat z k...., ali pa se moški bojijo, da je kdo boljši od njih.
On se pač boji, da bo samo 16. v vrsti in da bo kmalu za njim prišel 17. Človek pač želi nekaj stabilnega. To ne pomeni, da ti tega nisi sposobna, toda tvoje izkušnje do sedaj tega niso pokazale. Ima upravičen dvom. To ne pomeni, da nisi vredna, le drugega si moraš poiskat, ki ga ta informacija ne bo toliko premaknila.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

it

Marko,

a to si pa spregledal:
Tatjana11 je napisal/a:
imela sem 3 resne zveze
Default avatar

skromniT

Če si pričela, pri 17-ih je 15 fantov do 32-ega leta ravno eden/leto. Zaradi tega te jaz ne bi nikdar označil za k#%&o, ker je to verjetno bila tvoja zavestna odločitev da poskušaš čimveč, imaš pa dobro podlago, da se sama tako počutiš in če se sprašuješ, nimaš prav čiste vesti.

Če pa se postavim v vlogo nekoga, ki si s teboj, s takimi referencami poskuša ustvarit resno zvezo, ki pa temelji na drugih vrednotah, imaš zelo trhle temelje in je skepsa čisto na mestu, čeprav si rekla, da v zvezah nisi varala.
Postavlja pa se vprašanje tvoje kredibilnosti...izgleda da se hitro naveličaš oz.ti tista zavestna/podzavestna želja po eksperimentiranju vedno znova prihaja na plano in ga zato s tega vidika razumem...še posebej zato, ker sam vem, kako je, če se nekdo poigrava s tvojimi čustvi.
Nekateri smo pač bolj čustveni kot drugi in tisti, ki si želimo vnašati v odnos pristna čustva ponavadi povlečemo ta-kratko.

Če pa misliš resno in če ti je kaj do njega pa veš samo ti. On ti je dal jasen znak, kaj ga moti, torej ima resne namene...
Default avatar

it

katarina73 je napisal/a:
:) za moškega je ku*ba tudi tista, ki mu ne da.
Za moške/ga je lahko ku*ba tudi tista, ki še nikoli ni imela spolnega odnosa.
Default avatar

matjazko

Tatjana11 je napisal/a:
Boom je napisal/a:
Tatjana11 je napisal/a:
IFant, kateri mi je všeč, mi je dejal, da se ne more z menoj spustiti v resno zvezo, ker sem imela preveč moških, čeprav bi si to želel.
Pa menda ja nisi naletela na matjažkota?
Boom, sve žene so k*** osim tvoje majke. Izvini, i tvoja majka je ženo! :)))

Pametne to ponavadi zamolčijo. :) To je vse odvisno od lastnega etičnega vidika, ki ga ima posameznik - če je bil moški npr. tudi ženskar, se boš pač lažje usklajevala s takšnim zaradi podobnih pogledov in izkušenj, ker številu partnerjev ne bo dajal večjega pomena. Za dolgotrajnešo zvezo si moramo biti pač podobni v razmišljanju, vrednotah, pogledih, pričakovanjih...
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Marko

it je napisal/a:
Marko,

a to si pa spregledal:
Tatjana11 je napisal/a:
imela sem 3 resne zveze
Nisem. Sem samo povedal, kaj si mislim, da on razmišlja.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Marko

skromniT je napisal/a:
Če si pričela, pri 17-ih je 15 fantov do 32-ega leta ravno eden/leto. Zaradi tega te jaz ne bi nikdar označil za k#%&o, ker je to verjetno bila tvoja zavestna odločitev da poskušaš čimveč, imaš pa dobro podlago, da se sama tako počutiš in če se sprašuješ, nimaš prav čiste vesti.
.
Tu se potem edino postavlja vprašanja, kateri so bili ta resni oziroma kaj se je štelo za resno zvezo. bile so tri. :))