Najdi forum

Sprašujrm se, če sem k…..?

Stara sem 32 let, pa še vedno samska, tisti ki mi je všeč, je tudi samski, mi je dejal, da z menoj ne more v resno razmerje, ker sem imela preveč moških.Res sem imela 3 resne zveze, in 15 avantur, pa kaj zato morajo žensko takoj označit za k……, zakaj ženska nima pravice uživati v svojem telesu.Nikoli nisem in ne mislim varati. Obstajajo kje moški, ki so sposobni sprejeti žensko takšno kot je, ali se bojijo, da je kdo boljši od njh.

Pomeni, da ima preveč predsodkov, da bi mu ti dokazovala, da to ni nič narobe, ne bo dobra izbira, vedno bo težil in ti metal naprej, če ima nekdo nekoga rad, sprejme cel paket.

Drugače pa naj živi virtualno, pa bo izbral samo tisto kar mu paše.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Če si že imela 15 avantur, potem dvomim, da si oseba na katero se da zanest. Zdej če si pa k***, to pa samo ti veš, si boš znala kr sama odgovorit na to vprašanje ane ? 😉

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.
nova
Uredništvo priporoča

problem je drugje in ne v številu.

Dedc razmišlja : kam koli bo šel s tabo, bo velika verjetnost da bo koga srečal ki je bil s tabo intimen.

In to je moteče. Kdorkoli te bo pogledal, mu bo šlo po glavi, da te je skotal. In potem če dedc oceni

bivšega nižje na svoji lestvici “primernosti”, spet pade slaba luč nate. Češ, s takim šalabajzerjem si

šla…

Eni se raje tega izognejo v velikem loku. Meni je razumljivo.

In dedci radi verjamemo, da so naše dečve nekaj posebnega in da pač ne more vsak z njo. Če izgubiš

ta občutek, potem nimaš nič.

Sem prepričan, če bi rekla da si jih imela 30 v Kanadi, ga ne bi motilo.

Pa še nekaj… moški se pogovarjajo o ženskah, v manjših krajih se “ve” katera hitro da in prej ko slej

se te ženske prime določen renome – upravičeno ali neupravičeno nima veze.

Ko ga imaš se ga praktično ne moreš znebiti.

Točno to devil.

Veš kaj, Tatjana. Nikakor to ne pomeni, da si k…, niti ne, da si lahka. Definitivno pa pomeni, da ima tisti, ki ti je všeč in vsi ostali, ki tako razmišljajo, nizko samozavest in jim je preveč pomembno mnenje tretjih. Takšnih se je dobro izogniti v velikem loku, saj težav ne bo predstavljala le tvoja preteklost (ki, roko na srce, več sedaj ni pomembna, pomembno je, kakšen odnos boš zgradila s sedanjim partnerem in tvoje vedenje v konkretnem odnosu), ampak glede na njihov način razmišljanja tudi vsak drug odklon od povprečnega, pričakovanega,…, vse kar bi utegnilo vznemiriti okolico, sovaščane, someščane, sosede, sorodnike itd. Ne vem, no. Meni so bolj všeč moški, ki razmišljajo s svojo glavo in so dovolj samozavestni in močni, da so za ljubezen pripravljeni tudi tvegati. In prepričana sem, da je samo takšna ljubezen prava.

Si lahka, nisi pa kurba. Vsaj če daš zastonj. V bistvu je to pohvalno – se pač razdajaš.

Jaz bi pa rekel da ima visoko samozavest, glede nato da očitno misli da lahko dobi boljšo. S čim vse se ženske tolažite.

Pa imaš zahvalo za iskrenost. Dedcem je treba rečt, da si imela pred njimi samo enega resnega partnerja. To še lahko prebavijo, več ne.

Drži jezik za zobmi, če hočeš nekaj resnejšega.

Tako je, laži, prikrivaj, a pričakuj iskrenost. Ženske… 😛

Čeprav šokantno se skoraj strinjam. Jaz sem vedno ustavil te pogovore, nočem vedeti. Samo hudič, ko začneš sumiti. Ko jih pozna ne vem koliko. Vsi so tako…fizično prijateljski z njo, dotik, objem, lupček na lička,… Devil je prav napisal. Prenesemo marsikaj, tega pač ne. Razen če smo sami takšni. In tega ne mislim takšni bili, ampak še vedno aktivni lovilci.

Klinc vas gleda, deci zakompleksani….pa res se vam ne da ustreči…
Moj mož je bil moj prvi – eh, pa mu spet ni bilo prav, ker “kaj če bom radovedna in bom hotela
probati še z drugimi”.. in ja, res je bil precej nedomiseln v postelji….
In glavni “greh” avtorice je ta, da je bila pač bolj uspešna na seksualnem področju, uspelo ji je
seksati z več partnerji, kot pa je bilo število žensk, ki so sploh blagovolile pogledat omenjenega tepca,
kaj šele govoriti z njim….
Avtorica – butni ga v tazadnjo, itak je dečko izveden samo v masturbaciji, žensko telo mu je pa uganka.
Pač še eden tistih, ki misli, da so ženske na svetu za to, da v vsem popolnoma ustrežejo njemu, za
ženski ozgazem pa verjetno itak smatra, da je grešen….

Jaz seksualno zavrtega kretena ne bi hotela – dec mora biti dec, ne pa, da mu vsaka dlaka narobe hodi…

Jasno, ta tvoj nesojeni moški se boji konkurence – se boji da si preveč izkušena, da bi bila z njim zadovoljna…

Mirno ga pusti, da gre. Ni pravi zate.

Mah dej….

Moški majo lohk 50 bab, pa so frajerji, ženska ima pa 3 dedce za sabo, pa je že k….! Bedarija!! Kamena doba je mimo! Sicer pa, tipični strah dedca, da bo izpadel slabši v posteljnih veščinah od predhodnikov.

Tatjana 11 vsak resen in pameten možak te sigurno ne bo vesel kot so že predhodniki napisal .
Slovenija je majhna in ,da bi moral na vsakem koraku srečati enega tvojih bivših fukačev .
Vsak normalen dec bo reku pa kak je z teboj ženska imela si 18 ali več decov in ti se potem
sprašuješ zakaj še nimam resnega deca ja ženska pospravi si podstreho in naštelaj možgane 🙂

New Report

Close