Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svakinja je kupila poročno obleko preko interneta s Kitajske za 80 evrov

Svakinja je kupila poročno obleko preko interneta s Kitajske za 80 evrov

Od moža sestra se maja poroči in si je nabavila poročno obleko s Kitajske preko interneta za 80 evrov. Jaz se raje ne poročim kot da bi si poročno obleko nabavila po pošti in to s Kitajske in to za bogih 80 evrov. Sam njej je pa to superca, kaj češ kmetavzarski okus brez stila…

So what!?!
Kaj se sekiraš ti???? Jaz sem imela od Vere Wang poročno obleko, pa kaj pol, kakor komu paše, KAPIŠ!!!!!!?????

Najbrž sploh poročena nisi? enkrat jo bo oblekla in to je to. Torej je pravilno nardila.

nova
Uredništvo priporoča

verjetn bo na obleki še cena visela na poroki,…..Ma kaj te k…. briga ,se mi kar smili že zdej se vtikate vanjo

Nekateri se poročijo v cunjah, ki jih imajo že doma. Tudi v kavbojkah. Verjemi, da je marsikateri tak zakon srečnejši od tistih, ki vložijo vanj ogromno denarja. Važna so čustva.

Super, torej ostani neporočena, hu kers!

itak

A ni zadnjič pa ena spraševala o tej obleki tu gor, glede naročila? Pol pa tale svakinja bere forum in bo zdej vedla, da se ti zgražaš 🙂

No, glih fajn:))))))))

Tipa si kokoš, obleka in zunanji videz je najmanj pomemben, da se bosta bodoča zakonca razumela in se spoštovala, to je bistvo v življenju. V tem tvojem komentarju je ves blišč in beda tvojega razmišljanja!

Morda pa tebi ne bo treba kupovati nobene poročne obleke, te verjetno še ni prokužil tvoj fan!

Če mislite, da so obleke v dragih poročnih servisih iz kje drugje kot s Kitajske, se zelo motite. Oni jih dobijo še ceneje, ker jih naročijo večjo količino. Tukaj jih pa prodajo po 10 x ceni in več. Sem videla eno tako obleko iz Kitajske in je bila zelo lepa in kot ulita. Itak jim pošlješ vse svoje mere in ti jo naredijo tako kot treba. Na voljo imaš vedno ali kičaste ali pa zelo elegantne, pač vsaka ima svoj okus.

Jaz tudi poznam eno, ki si je tako naročila obleko in plačala še manj, pa je izgledala fantastično na svoj poročni dan!
Ravno tako si je sestra za maturanca kupila oblekico za 20€ v H&M in ne boš verjela, vsi so jo hvalili in spraševali, kje jo je našla in kakšno bogastvo je dala zanjo 🙂

Kje? A lahko napišeš link?

Blagor tistemu, ke te bo zamudu

http://med.over.net/forum5/read.php?151,8485561,8486192#msg-8486192

a je to ta obleka?

Matr ste nepismeni vsi po vrsti….

A bo zdaj šlo?

Razmisljanje sicer na nuli, sam ker pravi, da se poroci od moza sestra je ni nihce zamudil, ce pa bo to prebrala njena bodoca svakinja pa ji mogoce niti na poroko ne bo treba it gledat te grozne obleke in je problem sploh resen :-))

Ojoj jaz sem se pa poročila brez poročne obleke. Groza ha ha
Pa s čem si ljudje obremenjujete življenje?

Jaz pa v kavbojkah… s pričama, ki sta bili do zadnjega prepričani, da gremo sam mal na izlet. Čakam, da se odpre zemlja in me pogoltne…

Avtorica, menim, da si ti ena od tistih, ki je navzven UJ, od znotraj pa FUJ.

Bo imela vsaj svoje. Lansko poletje sem bil na hollywoodski poroki. Sposojene obleke obeh poročencev, sposojena avtomobila, kljub dobremu domačemu voznemu parku, nakit za 5€ iz luksiranega aluminija, podaljški v laseh, dva zidarska fangelna pudra in šminke, ……
Ko je zvečer ženin slekel svojo nevesto, ni od nje ostalo skoraj nič.

______________________


Ma ti si ubrisana!

Jaz jih poznam kar nekaj, ki so svojo obleko naročile s kitajske/anglije/amerike ter zanjo plačale max 200€. Popolnoma enake obleke kot so jih one kupila na netu za max 200€ so bile tukaj od 500-600€ naprej, izposoja seveda. Nakup obleke je bil povsod okrog jurja ali več.

Kot je že zgoraj napisano – marsikateri slovenski salon kupi obleke s kitajske, kupijo po 100 komadov in več, za eno obleko dajo mogoče 100€, izposoja te obleke je od 500€ naprej, nakup obleke je pa cca jurja €. Da ne bo kdo mislil, da red dobiš neko drago dizajnersko obleko. Jih dobiš, ne rečem da jih sploh ne, ampak jih je malo.

Pametna svakinja, da bo za obleko dala tok malo denarja, ker več kot toliko je itak škoda za tistih nekaj ur.

Lahko greš pa tudi v kakšen poročni salon, kjer na vsaki obleki ravno ne piše katere znamke je in si izposodiš obleko za recimo 300, 500 evrov. Potem pa ugotoviš, da lahko isto kupiš prek interneta s Kitajske za manj denarja. Pa še tvoja je.

Vsak se odloči sam kaj hoče. Ampak glede na to, da ima ženin običajno novo obleko, bi bilo meni izpod časti nosit izposojeno obleko, katero je pred mano mečkalo že 10 nevest. Če ni denarja za hudo znamko, je tudi obleka s Kitajske ok. Navsezadnje se tam zdaj šivajo tudi najbolj top znamke. In s Kitajske dandanes obleke po meri naročajo vsi butiki po vsem svetu. Praktično so soraj vs ecunje, ki jih kupujete v bilo akteri trgovini, izdelane na Kitajskem. Če kupujete v internetnih trgovinah po evropi, še posebej v Angliji, pa sploh preplačate stvari, ki jih nabavljajo s Kitajske. Velja pa k temu pripomnit, da je kitajska svila še vedno zakon in da tudi to , da so ti materiali neprimerno cenejši na Kitajskem kot pri nas, poceni celotno izdelavo obleke. Prednost je tudi ta, da ti prinaročanju prek interneta ti namreč obleko sešijejo po tvojih merah in če nisi ravno manekenskih mer je to super.
Bilo mi je dano nekaj takšnih oblek videt od blizu in primerjat kvalitetona kitajskem sešitih korzetov s korzeti ene zanne slovenske dizajnerke in moram reči, da je bila na moje presenečenje kitajska izdelava veliko boljša. Je pa treba tudi pri naročanju s Kitajske malce previden in naročat samo od njaboljših izdelovalcev oblek, ne kar od prvega in najcenejšega.
Gre pa to zelo v nos našim “specializiranim” poročnim salonom. V katerih itak ne vidiš kaj dosti bolj izvirnega kot stvari, ki jih 5x ceneje lahko sam kupiš na internetu.
Itak pa vsaka novo poročena Slovenka sanja kako bo imela firmo za organizacijo porok. Glede na to, da je Slovencev smao 2 milijona in da so v trendu izvenzakonske skupnosti je to malce preveč optimistično.

Jaz jo bom dala sivat znanki, pa bo se cenej :))

Pa kaaaaaaaaaj!

A tvoja svakinja ve kaksno zlahto bo imela?

New Report

Close