Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški tehtnice – kakšni so?

Moški tehtnice – kakšni so?

Kakšne so karakteristike moških, rojenih v znamenju tehtnice. saj ne, da bi nekaj ekstra verjela v horskope, ampak vseeno se mi zdi, da nei splošni opisi znamenj držijo.

Kakšne so vaše izkušnje? kakšni so kot možje, kot ljubimci, kot očetje…

Za mojga ti lahko recem da je ena A!!!
Je zelo odločen, nič ne cinca, o vsemu dobro premisli, preden kaj nardi!
O vsemu se bo pogovoril, je zeeeloooo potrpežljiv… Oči v pravem pomenu, enkraten mož, nežen kot ljubimec, mogoče mal preveč nežen…

Recimo od sestre mož je tudi tehnica… Cist nekaj drugega, moz / oče je fantasticen… Ko je pa treba neki narest-cinca v boźjo mater, cel teden bo stvar premleval:-)

Da ne opisuješ ti mojega a??? 😀

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem tehtnica. Zajeban do kraja.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Eh, ce tehtnica sam en teden premleva kaj bo naredila pol sploh ni prava tehtnica 🙂 in vem kaj govorim.

Tehtnice si vsaj 14 dni (raje 1 mesec) prej sprogramirajo u nulo, kako bodo kakšno stvar uredile, napravile. Vsaj ženske. Napotno !

tehtnice so v iber pametni, ko gre za težave drugih, vse jim je jasno, zadevo zanalizirajo v nulo in so polni nasvetov (tudi pametnih, da nau pomote)…….ploščo obrnejo ko se morajo sami kaj odločiti….ne gre pa ne gre, pa da se na trepalnice mečeš………..po neki friki logiki so bili vsi moji tipi tehtnice…

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Da ne opisuješ ti mojega a??? :D[/quote]

ME VESELI, da imaš tudi ti tako ljubečega moža/partnerja in očeta vajinih otrok! Ce mene vpr. To so nežne dusice…

Ena dol nižje se jezi:D je napisala da je zajeban k hudič:-)))

Pa ti veš, da je vaga – kozorog najslabša možna kombinacija med vsemi možnimi kombinacijami znakov v horoskopu? Sta si popolnoma nasprotna in nimata čisto nič skupnega, se ne priporoča ne ljubezenska zveza, ne poslovna, ne sorodstvena… No, edino za poslovno kao, da bi se pod določenimi pogoji lahko ujela.

Izredno dober po srcu, vedno pripravljen pomagat, samo vse mu je treba reči, in cinca, kot sto matr…

Pa ti veš, da je vaga – kozorog najslabša možna kombinacija med vsemi možnimi kombinacijami znakov v horoskopu? Sta si popolnoma nasprotna in nimata čisto nič skupnega, se ne priporoča ne ljubezenska zveza, ne poslovna, ne sorodstvena… No, edino za poslovno kao, da bi se pod določenimi pogoji lahko ujela.[/quote]

Nikoli nisem brala horoskopa… Nebom zdaj rekla da v nic ne vrjamem!!!

Midva sva 15 let skupaj… Enkratno se zastopiva… Vozila sva 5 let skupaj kamijon, kar pomeni da sva bila 24/7 non stop skupaj tako da… Ce se nebi zastopila, bi se v kabini 2mx2m živa požrla!!!

IZJEME POTRJUJEJO PRAVILO!

Ej, to si pa čist mojo sestro opisala. Točno taka vaga je. :))

Moški, s katerimi se ujamem, imajo marsa v tehtnici. Mogoče zato, ker je tak tudi moj mars ……

Poznam veliko moških tehtnic in vsi so fejst za pogledat!


Jaz cincam tudi mesec, zato da je zadeva dobro narejena in se mi obrestuje. Hitre odločitve pogosto niso pametne.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Točno tako, obvladajo teorijo, v praksi nula. Pa še nekaj, vsaj iz mojih izkušenj. Poznam tri moške tehtnice in moram reči, da ne poznam večjih hinavcev od njih.

Točno tako, obvladajo teorijo, v praksi nula. Pa še nekaj, vsaj iz mojih izkušenj. Poznam tri moške tehtnice in moram reči, da ne poznam večjih hinavcev od njih.[/quote]
Mislim da nisem hinavc. Verjetno v manjši obliki jo premorem, sem pa bolj zajeban, kot hinavc.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Moška tehtnica je……tehnik. 😉

Moški, s katerimi se ujamem, imajo marsa v tehtnici. Mogoče zato, ker je tak tudi moj mars ……[/quote]

kaj imam jaz pojma nimam, sem pa strelka po horoskopu……včasih se vesolje poigra kaj češ…..

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

jao, cincanje, jao … ko je treba kaj naredit, sedi cel teden na kavču in razmišlja 🙂

Pa ti veš, da je vaga – kozorog najslabša možna kombinacija med vsemi možnimi kombinacijami znakov v horoskopu? Sta si popolnoma nasprotna in nimata čisto nič skupnega, se ne priporoča ne ljubezenska zveza, ne poslovna, ne sorodstvena… No, edino za poslovno kao, da bi se pod določenimi pogoji lahko ujela.[/quote]

Nikoli nisem brala horoskopa… Nebom zdaj rekla da v nic ne vrjamem!!!

Midva sva 15 let skupaj… Enkratno se zastopiva… Vozila sva 5 let skupaj kamijon, kar pomeni da sva bila 24/7 non stop skupaj tako da… Ce se nebi zastopila, bi se v kabini 2mx2m živa požrla!!!

IZJEME POTRJUJEJO PRAVILO![/quote]

Jaz sem z mojim kozorogom že več kot 20 let 🙂

O tej kombinaciji sem brala nekje v začetku najine zveze, potem vse skupaj pozabila, pred kratkim pa sem spet nekje prebrala o tem in mi je bilo zanimivo, še oba z možem sva pritrjevala, malo nama je bilo smešno, malo pa skeri, kako je vse o teh razlikah zelo res in zanimivo, da so karakteristike z leti vse bolj izražene.
Ampak, voziva čisto ok, kljub vsem razlikam, pri nama je nekako tako, da naju v bistvu te razlike združujejo 🙂

Pa ti veš, da je vaga – kozorog najslabša možna kombinacija med vsemi možnimi kombinacijami znakov v horoskopu? Sta si popolnoma nasprotna in nimata čisto nič skupnega, se ne priporoča ne ljubezenska zveza, ne poslovna, ne sorodstvena… No, edino za poslovno kao, da bi se pod določenimi pogoji lahko ujela.[/quote]
In kaj naj naredim,ker imam sina tehtnica-jaz kozorog??????

New Report

Close