Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Verjamete v ljubezen na prvi pogled ?

Verjamete v ljubezen na prvi pogled ?

Zdravo

Samo eno vprašanje, tako za razmislek oz. mnenje…

A verjamete v ljubezen na prvi pogled, ali bolj verjemete v ljubezen, ki nastane iz prijateljstva ?

Meni je prva bolj kot nek “izlet v neznano”, na začetku navdušen, na koncu razočaran… zato bolj verjemem v tisto drugo. Ko prijateljstvo počasi preraste v ljubezen… sicer mogoče ni tiste evforije, ker pač punco / fanta poznaš, ampak tudi ni potem razočaranja oz. padca na realna tla.

Vaše mnenje ???

jaz bolj verjamem v ljubezen, ki nastane iz prijateljstva. Ne vem…mogoce zato, ker cloveka bolj poznas in te sprejmes tiste “slabe” lastnosti…
Tisto…na prvi pogled…no, jaz se se nisem. Je pa mogoce bolj vznemerljivo, ce na novo spoznavas cloveka…:)

nima veze kaj je, sam da je kvaliteta, da se oba trudita, pa da iz tega rata produktivna zveza…

lahko je pa tud bolj bazirano na sexu al pa kolegialnosti…

karkoli pac ze, samo da deluje, da oba vesta zakaj se gre, in to je to

neki na prvi pogled in nevemkaj se, to so sam vzburjeni spolni organi, zagotovilo da je to res “tisto pravo” pa tud prblizn ne

naucite se ze locit med tem

bi biu ze cas…

nova
Uredništvo priporoča

ja 🙂

tezko je met skos prou…
:)))

:)))
ne ne…sej se clovek privadi:)))

V ljubezen na prvi pogled sploh ne verjamem, lahko te nekdo privlači, samo da bi se v nekoga zaljubila na prvi pogled… ne to pa ne!

Lahko kasneje, če bi se bolje spoznala, pa če bi biu ql… no pol pa:)))!

V privlačnost, zaljubljenost na prvi pogled ja.. v ljubezen na prvi pogled ne.

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

Privlacnost na prvi pogled je pr men ze bla, ampak se iz tega ni nic izcimlo (beri:ljubezen). Prevec razlicna sva si bla, skoraj nic skupnih tem.

Ljubezen iz prijateljstva pa je tista taprava. Spoznavanje, sprejem cloveka taksnega kot je.. Ce nastane ljubezen iz prijateljstva se ne pomeni, da ne more biti vznemirjenja. Vedno znova kej novga odkrijes, kar te se bolj pritegne:)

Pa kje se ti skrivaš bejba! 😀 Tebe sm pa že prou pogrešala. Kako si kej? 😉

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

Heeej bejbe ;))

Huh, morje mal doma, u soboto spet morje :)) Skos se nekej dogaja, pa se zaljubljena do uses:))

Kaj pa ti kej? 🙂 Pa kje je kej Katarinca?

Na vsake tolko casa grem mal scekirat forum, drugac tko nimam cajta:)

Jz sm se pa s faksom ukvarjala, u petek grem na morje (Novigrad) za 14 dni… kakšn hud tipček (k bi mi spodnesu tla spod nog) mi še ni prečku pot, tko da sm zaenkrat še varna. ;)))))))))) Katarince nism že par tednov slišala… sam kokr sm jo nazadnje, ji ni nč mankal. 🙂

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

Midva se prej nisva poznala…. tko, da … hm, verjetno res lahko to imenujemo ljubezen na prvi pogled….. saj sva se spoznala in naslednji teden začela “uradno” hodit :)))))

To je bilo daljnega leta 1991, pa sva še kar skupaj… in opažava, da je vedno boljše …. na vseh področjih ;))))

Nekaj vmes.

Verjamem v neko posebno čisto nedoločljivo občutenje, ki ga začutiš ob neki osebi, za katero se kasneje izkaže, da je “to zares to”.

NE je trba človeka najprej bolj spoznat… Ne pa sam fasado, ker tud če pol gre nekaj let, je mogoče sam zarad pšrivlačnosti, ne pa zarad tistega kar nekdo je… Lahk maš pa tud srečo, pa je pol oboje, sam po mojem, da kdor gleda sam na videz, da se niti ne bo preveč poglabljal v druge stvari tud pol…

Verjamem v ljubezen na prvi pogled in če iz tega nastane še prijateljstvo, potem je to dobra veza, če ne pa ne.
Če pa se ljubezen razvije iz prijateljstva pa mislim, da ob koncu ljubezni propade tudi prijateljstvo. Za ljubezen ni dovolj samo prijatljstvo, ampak tudi privlačnost in še drugi skrivnostni naboji …

…ne…

Verjamem.
Tako ali tako je enkrat prvi pogled, pač naključje prinese še drugi, pa tretji in nešteto pogledov…
Ampak s prvim pogledom se vse začne.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ljubezen na prvi pogled- to je za mene, da se res v nekoga takoj zaljubiš, da ko ga prvič vidiš, da ti je ono “vau”, da ne morš nehat mislit na njega… ok, ajde, da ti je nekdo tak všeč, da ga ne morš pozabit, ampak d abi se pa resno zaljubil tak- na prvi pogled- pa dvomim.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close