Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Skrivnost – zakon privlačnosti

Skrivnost – zakon privlačnosti

Pozdravljeni!

Zanima me ali kdo pozna film ali knjigo Skrivnost od Rhonde Byrne in kaj mislite o tem, vaše izkušnje.. Predvsem če vam je kaj spremenilo življenje. Veliko brskam za ljudmi, ki bi to poznali vendar ne najdem veliko.. Vsaj v Slovenjiji ne in med mladostniki. Sama si zelo želim, da bi razširila svoje odkritje in ga delila z drugimi.

Lp.

Žiujo,


Zanimiva knjiga, vendar lahko, da te pripravi na določene pasti. Če pogledam napovednik, je potem zanimivo tole (je več delov). Namreč to “pozitivno razmišljanje”, če ni pravilno uporabljeno, vseeno vodi v neko miselno politično korektnost oz. New Age filozofijo. Torej, vse je v redu, če nekaj ni, si sam to domišljam, z mano je nekaj narobe ipd. “bushs*it”. Tole lepo povzema. Dobro si preberi.

“And all things, whatsoever ye shall ask in prayer, believing, ye shall receive.” (Matej 21:22)
Omenjeno nekako tudi film/knjiga namiguje, vendar je odvisno sedaj “kako” ti prosiš za nekaj oz. kakšen je “tvoj manifestacijski načrt”. Malikovanje kipa Marije v hladni cerkvi na kolenih is not the way. 😐

Se pa strinjam v točki, da je veliko zgodovinskih osebnosti (relativno) – tako “uradne znanosti/zgodovine” kot predvsem neuradne, vedelo, poznalo za raznorazne skrivnosti. Nikola Tesla je praktično izbrisan iz šolskih učbenikov, Nathan Stubblefield tudi, itn. Še Kramberger ni nikjer omenjen v slovenskih učbenikih. Yup, Jonesova plantaža se nadaljuje,… 😉

Če si pa pogruntala zdravilo za raka (smešno, obstaja[/url] cel kup, ki so to že iznašli) ali “free energy”, torej kaj uporabnega, potem so me pa sama ušesa. 😀

No oči, ker se beremo.

Jaz sem dokaj mlada recimo 🙂 20 let in sem pred dvemi leti odkrila Zakon privlačnosti. Pred tem sem bila tako črnogleda vase zatrta in pesimistična osebnost, da ko pogledam nazaj me je kar malo strah.
Veš, jaz ko sem prebrala knjigo seveda sem jo imela doma kr nekaj časa preden sem jo odprla, ker se mi je zdelo blesavo, sem odprla knjigo in razumela. Seveda je potrebno veliko dela na sebi, na svojih občutkih in svojih mislih.
Ker zakon privlačnosti deluje. Ne vem če se ti je že kdaj zgodilo, da si si govorila nočem spoznat takega in takega človeka, in točno takega si spoznala, torej deluje tudi tako v tej smeri. Nekateri pravijo da je lahko, spet drugi da je težko začet razmišljati v tej smeri, ampak mislim ko se enkrat podaš na to pot gre vse dobro. Kot pravi Dobra vila-Maja na FBju, Kaj gre lahko narobe, če misliš pozitivno? Prazno privlači prazno, polno privlači polno in to je bistvo vsega 🙂
Vbistvu je tako, za nekatere je lažje to ker so od vedno naravnani v pozitivo, se imajo sami sebe radi se cenijo itd, pri drugih je spet težje, kot je bilo pri meni, sploh se nisem cenila, delam na sebi in zdaj opažam da ubistvu, vsek kar sem naredila, vse ljudi ki sem srečala na moji dokaj ”kratki poti” življenja sem jih srečala z namenom in stvari naredila z namenom 🙂 in zdaj opažam, da se tudi ljudje z menoj obnašajo drugače kot so se pred dvemi leti.
To je to. Vse se more zgodit v glavi in pol gre gladko 😉

nova
Uredništvo priporoča

mi je pomagala: začel sem misliti bolj pozitivno, za stvari na katere nimam vpliva se ne sekiram itd 😛

---- sledite mojemu blogu na: http://zygawehar.blogspot.com/

Preberi si “Čarobnost življenja” ali “Iz uma v srce” od Maje Debelak (Dobra vila Maja – tudi na spletu!). Na preprost način pove vso skrivnost zakona privlačnosti…

Se priporočam za PDF različico ali pa “scan knjige” (serija JPG/BMP posnetkov) zgoraj omenjenega. 😀

če misliš za Skrivnost, mislim da je na Partisu v obliki e-knjige….al je celo PDF

---- sledite mojemu blogu na: http://zygawehar.blogspot.com/

evo tukaj še link do torrenta http://www.partis.si/torrent/podrobno/26696 … najprej je potrebno naložiti tist program, ki je zraven (ni škodljiv), nato pa knjigo odpreti v njem…lohk jo pa pol shraniš v .PDF … če pa nočeš nalagat nekih programov mi pa piši na ZS pa ti pošljem PDF

---- sledite mojemu blogu na: http://zygawehar.blogspot.com/

a knjiga Psi od Erosa že obstaja v PDF? Ker v knjižnici zeloo težko prideš do nje

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close