Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Prosim, pomagajte mi - iščem prijazno zobozdravnico ali zobozdravnika

Default avatar

Občutljiva boječka

Sem bolj občutljiva na bolečino, k zobarju me je bilo vedno strah hodit. Ampak zdaj moram, ni druge. Stanje je že kar kritično!

Prosim, pomagajte mi s svojimi nasveti. Šla bi kot samoplačnica. Ali poznate kakšnega prijaznega in nežnega zobozdravnika ali zobozdravnico na območju Kranja ali Ljubljane? Kakšen, ki je nežen in prijazen, pa vseeno strokoven in ne komplicira, če bi prosila za injekcijo?
Pa glede cen - da ni ravno najdražji.

V Googlu sem našla tega: Igor S. Fuis, dr. dent. med., ali kdo od vas hodi k njemu? Tu je njegova stran: http://zobozdravstvena-ordinacija-fuis.si/

Ali naj grem k njemu ali mi priporočate koga, ki ga poznate in je v redu?

Hvala!
Default avatar

enako

Jaz sem enaka kot ti. In sem zbrala pogum in zdaj hodim k dr. Gašparović Borisu, v LJ, Murgle center. Zelo prijazen, strokoven ... Mi je žal, da nisem šla že prej.
Default avatar

Gia1

DERMADENT LJUBLJANA
Ulica Bratov Babnik 10
1117 Ljubljana - Dravlje
dr Sebastjan... POHVALE. tud js sm bla huda boječka odkar hodim k njemu pa nisem več. ni pa na žalost koncesionar. cene konkurečne.
Yonix
Default avatar

evo ti ga

Sem podobna navdušena nad zobarji in ja, odkrila sem eno prijazno dušico med njimi. Res je prijazen, ne mara, da pacienta karkoli boli, injekcijo dobiš brez težav. Skratka, priporočam:

Zobozdravstvena ordinacija dr. Brajovič, Studiodent d.o.o.
Naslov Celovška 106, 1000 Ljubljana, Slovenija
Telefon +386 (0)1 505 71 63
Default avatar

boječka na kvadrat

Dr. Dimitrij Križman, http://www.krizmandent.si

Nikoli, ampak zares nikoli me ni nič bolelo pa sem imela zobe v katastrofalnem stanju. Vedno dobim injekcijo, samo da malo trznem in če še boli, še eno. Odličen zobozdravnik. Z veseljem hodim k njemu, zgovoren, simpatičen, poln energije in vedno nasmejan.
Default avatar

isto jaz

evo ti ga je napisal/a:
Sem podobna navdušena nad zobarji in ja, odkrila sem eno prijazno dušico med njimi. Res je prijazen, ne mara, da pacienta karkoli boli, injekcijo dobiš brez težav. Skratka, priporočam:

Zobozdravstvena ordinacija dr. Brajovič, Studiodent d.o.o.
Naslov Celovška 106, 1000 Ljubljana, Slovenija
Telefon +386 (0)1 505 71 63
Jap, podpišem. DR. Brajovič je zakon.
Default avatar

tanajtabul

Gia1 je napisal/a:
DERMADENT LJUBLJANA
Ulica Bratov Babnik 10
1117 Ljubljana - Dravlje
dr Sebastjan... POHVALE. tud js sm bla huda boječka odkar hodim k njemu pa nisem več. ni pa na žalost koncesionar. cene konkurečne.
Tudi moj glas gre k njemu. Super je res!
Default avatar

1975.2

DR.Rok Zupančič, Staničeva 4a- tudi ceovno ugoden, pa z ženo oba max prijazna, mlajša
Default avatar

Gia1

tanajtabul je napisal/a:
Gia1 je napisal/a:
DERMADENT LJUBLJANA
Ulica Bratov Babnik 10
1117 Ljubljana - Dravlje
Tudi moj glas gre k njemu. Super je res!
lepooo=) zaslužil si je naše glaske.res.
Yonix
Default avatar

pollyanna

Mah jaz pa mislim, da je večina samoplačniških zobarjev povsem prijaznih in normalnih ljudi. Dobiš injekcijo če rečeš zanjo (in jo seveda plačaš). Dobiš vrhunsko storitev na vrhunskih aparaturah in jo seveda plačaš
Druga zgodba so zafrustrirane otroške zobarce po zdravstvenih domovih, ki so nam vsem nabile strah v kosti, da si moramo zdaj plačevat v zasebnem zdravstvu prijazno besedo in nasmeh. In zapiti stari zobarji, premalo sposobni, preleni in kar je še takih pridevnikov, da bi šli na svoje. Delajo na stari in zgonjeni opremi...
Default avatar

Cena

Mene pa zanimajo cene beih plomb - kakšne so normalne, razpon od - do ???
Default avatar

Zobček

Občutljiva boječka je napisal/a:
Sem bolj občutljiva na bolečino, k zobarju me je bilo vedno strah hodit. Ampak zdaj moram, ni druge. Stanje je že kar kritično!

Prosim, pomagajte mi s svojimi nasveti. Šla bi kot samoplačnica. Ali poznate kakšnega prijaznega in nežnega zobozdravnika ali zobozdravnico na območju Kranja ali Ljubljane? Kakšen, ki je nežen in prijazen, pa vseeno strokoven in ne komplicira, če bi prosila za injekcijo?

V Googlu sem našla tega: Igor S. Fuis, dr. dent. med., ali kdo od vas hodi k njemu? Tu je njegova stran: http://zobozdravstvena-ordinacija-fuis.si/

Hvala!
Naroči se k njemu in boš videla, da je za take boječke najboljša izbira. Tudi sama sem spadala med tiste, ki so že skoraj bolestno občutljivi in za zobarja tudi slišat nisem smela. Ampak, ko sem prišla k njemu...
Pomisli, sedaj grem lahko normalno sama od sebe na pregled, tudi če me nič ne boli...
Skratka - več kot priporočam!
Default avatar

obtožen

Hvala!
Hm, ne vem, koliko si stara, če nisi več najmlajša, se boš spomnila. Tale dr. Fujs je bil dolgo časa v zaporu zaradi umora. Sem pa zadnjič slišala, da je ravno zaradi tega, ker se je moral na novo rehablitirati, precej cenovno in kvalitetno ugoden.
Default avatar

Gia1

Cena je napisal/a:
Mene pa zanimajo cene beih plomb - kakšne so normalne, razpon od - do ???
60 do 100€
Yonix
Default avatar

jegulko

dr. Marjana Babnik Hrovat, Ljubljana: prijazna, strokovna, injekcijo dobiš, nima pa koncesije, brez, da ti je nerodno lahko povprašaš za cene.
Default avatar

mnmnmn

Jaz sem ista - grozno se bojim zobarja in ga že več let nisem obiskala. Vem pa, da ga bom kmalu morala. Zato me zanima, kako je kaj s čakalnimi dobami - pri zobarjih, ki jih omenjate? Pa kakšne so cene - pregled, plomba, čiščenje itd.? In pa koliko stane injekcija? Mislim, da brez ne bo šlo...
Default avatar

Zobček

obtožen je napisal/a:

Hvala!
Hm, ne vem, koliko si stara, če nisi več najmlajša, se boš spomnila. Tale dr. Fujs je bil dolgo časa v zaporu zaradi umora. Sem pa zadnjič slišala, da je ravno zaradi tega, ker se je moral na novo rehablitirati, precej cenovno in kvalitetno ugoden.

Sem šla prvič k njemu ravno zaradi tega z malo mešanimi občutki.
Ampak - strokovnost, pristop in ne nazadnje tudi dokaj sprejemljive cene - upam, da bo še dolgo tako vitalen in car v svoji ordinaciji...