Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kim Kardashian

Kim Kardashian

Ne da se mi brskat po spletu, pa vprašam kar vas:
zakaj je tale punca tako slavna? Oz. njena družina. Prvič sem videla na tv ta šov, ki ga snemajo. Vsi imajo bajne hiše, avtomobile…
Ali imajo kakšno družinsko podjetje ali kaj?

Pa še to: gledala sem natanko 5 minut in v 5 min. se je v najmanj tri vtaknila, ji že kaj ni odgovarjalo…

Bwa, kaj je zdaj to? Takile so zdaj slavni ali kaj???

http://en.wikipedia.org/wiki/Kim_Kardashian

prebrat se ti bo dalo?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Družinsko podjetje – moda, obleke, parfumi,…

nova
Uredništvo priporoča

Moja hči jih rada spremlja, zato občasno tudi jaz pokukam v to serijo in v rumenem časopisju kaj zasledim o njih.

To je družina, ki je zaslovela po tem, ko je njihov oče bil odvetnik J.J. Simpsona, v tem času je mami te družine izkoristila moževo medijsko izpostavljenost za lastno računico, pa je znala očitno to opraviti več kot odlično in tako je njena družina počasi postala znana. V bistvu ne počnejo nič takega, pojavljajo se na prestižnih dogodkih, kramljajo tam, kramljajo tja, fotka levo, fotka desno, reality show, parfumi, znani prijatelji…..

Bi rekla skoraj pravljična zgodba…..

Bolj so postali medijsko zanimivi, ker je Kim posnela domači filmček :)) pred nekaj leti. Njen očim, pa je nekdanji olimpijski prvak.

Zaslovela je po svoji zadnjici. Dobesedno. Ko še ni bila zvezda resničnostnih oddaj, je bila samo razvajena hčerka losangeleškega odvetnika Roberta Kardashiana, znanega po tem, da je zastopal in prijatelejval z O.J. Simpsonom, ko so mu sodili za umor.
Z medijsko slavo in bolj zdravim in aktivnim življenjem se je tudi njena zadnjica zmanjšala. 🙂

New Report

Close