Starševski čvek

Nosečke - kopanje v Čatežu

Default avatar
Živjo!

V prejšnjih nosečnostih nisem komplicirala s kopanjem v bazenih, dokler nisem v Termah Olimje staknila okužbe... Je pa res, da sem plavala predvsem v bazenih s slano vodo z ne preveč obiskovalcev.
Imate nosečke/ostale kakšno izkušnjo, kako je s plavanjem v Čatežkih toplicah med nosečnostjo? Imajo dokaj čisto vodo ali je večja verjetnost da spet staknem kakšno zadevo?

No, za kakršnokoli nmnenje se zahvaljujem...

lp
Default avatar
Nosečke????? Aja, misliš nosečnice....
Default avatar
Za nosečke ne bi vedela. Nosečnicam pa v tako obiskovanih bazenih ne bi svetovala.
Default avatar
noseča sem šla v atlantis ene 10krat, ker mi je ful pasalo plavat in tudi ginekologinja je rekla naj čim več plavam
ne vem če je atlantis primeren, bolje da bi šla v kakpšen olimpijski bazen ampak nisem staknila nič, tudi prej nikoli nisem imela nobenih problemov (recimo vnetij), mogoče zaradi tega
Default avatar
Čatež je napisal/a:
In to si seveda sama ugotovila, ne? Da si okužbo dobila točno tam?
In to v slani vodi, kaj? Ja ja, res je - slana voda je najboljše življensko okolje za bakterije............

Slana voda (Predvidevam, da misliš morsko - ali misliš, da navadno vodo bademajster vsako jutro malo posoli?) v Podčetrtku?
Joj, ste ene pametne!
Default avatar
Slana voda (Predvidevam, da misliš morsko - ali misliš, da navadno vodo bademajster vsako jutro malo posoli?) v Podčetrtku?
Joj, ste ene pametne! _________________________________________________________________________________

Kaj pa ti veš??????
Če so si b.... bejbe nadele tak naziv, dobro vedo tudi, da je v Olimju slana voda!:):):):):)
Default avatar
Tam je pametno urejeno, brejim babam je vstop prepovedan, tudi nosečkam, nosečnicam je pa dovoljeno.
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar
A ni tam problem s kričečo podivjano mularijo? Si še v nevarnosti, da nerojenemu sončku pokvariš sluh.... ne bi se jaz to šla......
Default avatar
kavalja je napisal/a:
hahahaha si me nasmejala. hvala ti. =))))
Yonix
Default avatar
V prejšnji nosečnosti sem se kopala v Čatežu, pa nisem nič staknila. V tej nosečnosti sem imela brez kopanja nonstop vnetje.
Default avatar
Punce, grozne ste. Če si pravi nosečka, naj bo nosečka. Mimogrede, meni je izraz simpatičen.

Draga nosečka, jaz sem bila v času nosečnosti tudi v Termah čatež in odkrito rečeno, se nisem upala iti namakat. Raje bodi na varni strani - in se recimo sprehajaj :-)

vse lepo ti želim!
Default avatar
Med nosečnostjo sem se kopala v termah Snovik, nobenih problemov.
________
Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.
Default avatar
Sem se kopala kot nosečka pred desetimi leti...kmalu mi je bilo žal, saj sem staknila dokaj zoprno srbečo zadevo...atopični dermatitis...sredi noči sem šla na urgenco,ker nisem več zdržala...dobila neko mazilo, potem je bilo ok....tako, da jaz ne bi šla na tvojem mestu...
Default avatar
Nobeden ginekolog in zdravnik ne priporoča nosečnicam kopanje v bazenih.Zdravo plavanje za nosečke je samo v morju.A veš kakšne okužbe lahko stakneš ti in otrok?! Pa ni Olimje krivo za tvojo okužbo ampak ti ker si sploh šla v bazen!
Default avatar
Bolj masovno obiskovan bazen kot je v Čatežu ni nikjer drugje v Sloveniji.
Default avatar
Jaz se noseča ne bi kopala v nobenih nagužvanih toplicah; še najmanj pa v Čatežu! Tam je tako nagneteno ljudi in umazano, da me ne vidijo več. Pa nisem noseča.
Default avatar
Jaz se nisem nikoli kopala v bazenih v času nosečnosti, čeprav bi z veseljem plavala. Ampak v bazenih pa res ne hvala!