Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek “Manj lepi” ljudje so do 30. leta vsi poročeni in z otroki

“Manj lepi” ljudje so do 30. leta vsi poročeni in z otroki

Takole razmišljam … “Manj lepi” ali kako naj se izrazim, pač za okolico manj privlačni ljudje (ok, lepota je v očeh posameznika, ampak vsaj zase približno ve, kje kotira) so v življenju verjetno razmišljali tako. Ko so bili z nekom tam v dvajsetih letih ali celo prej v zvezi, so se te osebe oklenili ne glede na morebitne napake ali nesoglasja in hopa čim prej v zakon in nato otroke ali kako pač že, ker to je zdaj šansa, ki je ne gre izpustiti iz rok.

“Bolj lepi” pa komplicirajo. So v zvezi z nekom in ugotovijo, da se z njim ne ujemajo zaradi tega in tega. Narazen. Potem nova zveza, jih recimo po enem letu prevara, spet adijo. In tako naprej. Skratka imajo precej višje kriterije. In kaj se zgodi? Po 30. letu marsikdo ostane samski na račun tega, da pač že ve, kaj je zanj najboljše. In da če tega ni, potem v zvezi raje ni.

Jaz sem nekje v povprečju kar se “lepote” tiče, prav tako pa tudi glede življenjske situacije. 🙂

manj privlačni navzven so lepši v srcu in glavi

Glede na tvoje razmišljanje in “ugotovitve” je tudi tvoj IQ tam nekje v povprečju.

Povprečen zazna povprečnega, ali drugače povedano; bedak zazna bedaka.

Lahko potrdim, da je tako. Glede na povpraševanje lahko sklepam, če ne bi zgrabila priložnosti, bi bila sedaj samska in brez otrok. Če pa veš, da je ponudbe kolikor hočeš, boš pa seveda izbiral in prebiral – zakaj pa ne bi? Saj so tudi izjeme, ki razmišljajo drugače, ampak v povprečju bi rekla, da to kar drži.

Zanimivo razmišljanje… Meni se pa zdi, da po 30 nihče več ne bo hotel stare babure, no vsaj jaz ne… Poleg tega obstaja razlog, da je samska po 30em letu. Lepa ali “nelepa” je malo sumljivo, da jo je npr. cel čas nekdo varal ali pa si ni uspela ustvariti resne zveze. Torej pokvarjena roba, jebiga.


svetujem, da se lotiš česa drugega, razmišljanje ti namreč ne gre preveč 🙂

Povprečen zazna povprečnega, ali drugače povedano; bedak zazna bedaka.[/quote]

So te to učili na kumrovški šoli?


svetujem, da se lotiš česa drugega, razmišljanje ti namreč ne gre preveč :)[/quote]

A ti gre v nos, ker te venomer varajo? Ali pa si še vedno samska in imaš juhuhu let?

Prej bi rekla, da so “lepi” ljudje tako polni sami sebe, da izven svojih okvirjev ne morejo. V vsakem in na vsakem iščejo najmanjšo napakico in iz tega naredijo celo dramo.

V moji okolici – za dva para v roku pol leta bi lahko pripisala ali podpisala pod tvojo trditev – pa oba z dvema otrokoma.

M

Po moje deloma tvoja teza drži., čeprav bi jo jaz bolj razširila na karakterne lastnosti.
Hitro se poročijo negotovi, nesamozavestni ljudje, ki mislijo, da imajo že tako veliko srečo, da so si našli partnerja in ne upajo več čakati.
Ker zna zunanja lepota pripomoči tudi k samozavesti, je med lepimi ljudmi manj negotovih, ergo…

Kar drži to razmišljanje. S tem ni seveda nič narobe.

ko berem te različne odgovore se zgrozim. kako so nekateri več. ponižujejo ljudi kateri ne dajejo sebe na prvo mesto, ker so pač rojeni z malo drugačnim razmišljanjem. ja lepi ljudje so povsod bolj zaželeni in v središču pozornosti, zato začnejo živeti s tem. vendar v življenju je treba tudi kdaj stopiti nazaj in sprejeti kompromise, čeprav boste rekli, da je to odlika nesamozavestnih ljudi, mogoče. življenje je daj dam. in če nekdo samo jemlje, daje pa bolj malo to v daljšem obdobju prinese nesoflasja.
grdi ljudje se ne bojijo, da ne bo več priložnosti, zakaj bi pa čakali še na katero, če je pa prva v redu. zakaj, ne razumem. če je vse ok, zakaj bi čakal še na kako drugo, ja saj nismo v trgovini, da zbiraš med artikli ali pa. ja današnje zveze so že take.

Ja, zečo drži. Še največ žensk, ki jih poznam in so se hitro poročile…poudarjam, poročile(ker to nekaterim zagotavlja stoprocenten ulov)……pred 30, je , roko na srce dokaj neprivlačnih. Zanimivo je tudi, da se njihovi možje tega tudi zavedajo,dajo tudi okolici vedeti, da nimajo prav privlačnih žena, a kaj, ko tudi sami niso bogve kaj…
In potem ti možovi:):) pecajo lepše bejbe…..hahahaha, pa recite, da ni res

Se strinjam, jaz sem 40 letni lepotec, pa sem še vedno sam, ker ni nobena dovolj lepa zame.

Kakšne traparije!!Torej če dobro razumem so vse ženske,ki jih poznam in imajo do 30 leta svoje družine domače povedano grde?????Ne ne bo držalo!!Stvar je v tem da nekaterim pri 25…28..30 letih ni več do žuranja vsak vikend po lokalih….Nekateri pač prej spoznajo,da to ni lajf))No za nekatere je??:-/ Kar se pa tiče “pecanja bejb….hahahahah” to počne veliko tistih po vaše grdih in tudi “lepih” Stvar razmišljanja

Poroka in lepota ne vem, koliko imata skupnega:)))) Otroci in lepota?:))) Ne vem, sej je polno lepih mamic, še lepše postanejo po otrocih…po 30 pa zacvetijo, če so nehale rojevati in so ven iz plenic….
Očkoti, najbolj šarmantni in možati so ravno tam, po 35-40, če so normalno zaživeli, imajo otroke stare že okoli 10 let in soproga je samostojna, samozavestna, urejena in uveljavljena v družbi – dobiva komplimente drugih moških in soprog se bolj samozavestno in odprto sporazumeva z lepimi, mladimi in uspešnimi ženskami, z njimi brez slabe vesti tudi poflirta – ker ima pri svojih poznih 30 urejeno življenje!

Pa si predstavljajmo sedaj samsko lepo 35- letnico in samskega lepega 38-letnika. Ona je depresivna, ker se boji nosečnosti, poroda in malih otrok. Boji se za svojo lepo postavo, kdaj bo našla čas zase (sedaj ga najbolj potrebuje) in ko bo stara 40, mali še niti v šoli ne bo, mlajši bodo še v plenicah in dedec se ji bo “zgonil” ravno v najhujšem, ker moški okoli 40 doživlja ravno drugo puberteto, za njim se obračajo tako starejše kot mlajše in zelo mlade, sodelavke so z njim bolj prijazne – on pa doma sitno žensko, ki otroke vzgaja po knjigah in male, zahtevne otročke, s katerimi se je potrebno še igrat, ne moreš jih še na tekmo peljat, na smučišču si samo na krogcih in med igrali, v vrtcu te pa vzgojiteljice poželjivo gledajo….

Glasujem za poroko okoli 25 in za uživanje v partnerski zvezi po 35! (Takrat so otroci že radi po svoje, par pa ima čas zase in za svojo lepoto)

Jao, katero razmisljanje! Na to, da pa obstajajo zreli ljudje, ki iscejo partnerja za zvezo in ne po zunanjosti, pa nisi pomislila? Pa halo, ce imas dobro vezo, ce ne najdes napak na nekom, potem pac to zvezo potrdis. Lepota in starost nimata nic pri tem.
Kam pa das potem tiste ljudi, ki mislijo, da so lepi, pa po tvoje zato iscejo sebi enakega in ostanejo samski in nelepi?
Kam das pa potem izvenzakonske skupnosti?

Menim da je tako posploševanje čisto mimo. Sama sem stara 26 let, 4 leta poročena, doštudirala pa sem po zunanjosti čisto ok. Vedno sem imela dovolj ponudb, ampak enostavno sem čutila, da je to to. In ni mi žal. Imava krasen zakon in upam, da tako ostane. Imava že družino in želiva pri 40 + imeti ponovno čas zase. Eni tako drugi drugače, vsak ima svoj prav.

Lp

Spet posplošujete. Ja, glede na to, koliko nas je verjetno za koga drži. Ampak ravno toliko kot bi lahko rekli za obratno situacijo. Jaz osebno v moji okolici ne vidim, da bi to držalo.

Tale tvoja teza ni ravno podkrepljena z statistiko.

Nisem lepa kot manekenka, čeprav nikoli nisem poskusila z vrhunskim make upom, obdelano fotko…jebiga, mogoče bi blo tudi kaj videt. No da ne zaidem. Nisem na tak način lepa, grda tudi ne. Najprej bila debeli dve leti v zvezi. pa tip čuden. Bila 4 leta v zvezi (do 22leta), pa sem ga znogirala, ker je varal…. Potem sem globoko vdihnila, ugotovila, da bo treba poslušat tudi pamet, ne samo srce, ker gre za življenje. Potem pa začela bolj zbirat. In sem zbirala pet let. Nobene resne zveze, samo zbiaranje. Do 27. In sem ga našla, s katerim sem še danes pri 42.

Ena pozitivna ugotovitev pa je pri vsem tem: po 30. ostanejo samski le še zelo lepi ljudje:)

Mavrični vitez ni samski zaradi katere druge svoje lastnosti – samski je zato, ker je lep in čaka na sebi primerne lepote, lepotico:))

In če ugotavljamo naprej, vedno več je samskih tudi po 30, kar pomeni: vedno več je zelo lepih ljud, z visokimo postavljenimi “kakovostnimi” standardi:)

No, če bi avtoričina teza držala, bi bila jaz super zadovoljna, ker bi pomenilo, da sem zelo lepa ženska. Stara sem namreč 35+ in še nikoli imela resnega fanta, čeprav si ga želim. Zase sem vedno mislila, da sem vse prej kot lepa, celo veliko ljudi mi je reklo, da sem grda in da zato ne dobim fanta, da imam pa lep značaj, da sem pridna, pametna, ampak pač moški hočejo lepo.
Zdaj pa berem tole pa preberem, da sem samska, ker sem lepa? Bla bla bla.

žal se tudi meni zdi tako.

dodam pa še to, kar morda ni zanemarljivo!!1

Namreč, da tiste grde!! se tudi fejstttt potrudijo ugajat v postelji! Prave kurbice so…..in delajo vse mogoče (od tega da mu ližejo anus, do naskakovanja vsepovsod, ne samo doma…) skratka, so precej ”seksualno” nezavrte in je jasno, da potem en mladič pri 20, hitro ostane z njimi, saj ga oralno in drugače zadovoljujeo nonstop!

pa ne samo to, še pri kuhanju se trduijo veliko bolj in znajo že pri 16 vse skuhat in vse do nezavesti dobro…. skratka, več je teh plusov. je pač tako, da vedo, da se morajo kje bolj potruditi, ker so grde..
No, obstajajo pa tudi grde, ki so jih mame vse naredile in jim govorile, da niso grde…pa so pametne in dobr po srceu….pa potem ne znajo palačink spečt, in še pri 40 tih hodijo domov k mamici na kosilo…
te pač nimajo kaj pokazat in zato nimajo tipa do 30…in še pol ne.
Ker če bi kuhale in seksale kot se potrduijo tiste ki so grde, a pametne… na drug način, bi imele vse… tako pa nimajo nič.

je pa čisto res, da tipi sami rečejo, ja, jebat ga, moja je res grda, zdej je še debela zraven…ampaka dala mi je pa res VSE…k ti lahk sam sanjaš o tem…

tko da, se popolnoma strinjam…..

New Report

Close