Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otroka so dodelili očetu, mama se bo pritožila!

Otroka so dodelili očetu, mama se bo pritožila!

Pozna kdo tega Primoža Dolničarja?
Spomnim se te Anđe, ko je nastopala v Ribi na oko in je bila zelo v redu oseba.

Sud u Ljubljani donio je nepravomoćnu presudu prema kojoj je pjevačica izgubila skrbništvo nad sinom Gašperom (9).

– Naravno da ću se žaliti. Inače ta presuda u imenu naroda proteže se na 33 stranice i to je svojevrsna kronologija događaja na sudu u posljednje 3 godine. Hm.. zadnja rasprava je bila 31.1.2013 a i tzv. “Sodba u imenu ljudstva” ima datum 31.1.2013. Presuda na 33 stranice, natipkana isti dan? Rasprava je 31.1.2013. počela u 12:30 i trajala je do 16:40. Kaj je sutkinja donijela odluku i sve to lijepo natipkala na 33 stranice nakon radnog vremena? Je li zadnja rasprava od četiri sata bila samo farsa? – napisala je Anđa Marić (35) na Facebooku.
Dodala je kako je već neko vrijeme u zoni sumraka.
– Molim vas, pozovite Redatelja, trebam kratki predah! Mama mi kaže da se moralo nešto dogoditi da se pomaknemo korak naprijed. Čak i ovo je korak naprijed. Držite mi fige – napisala je Anđa koja se s bivšim suprugom Primožom Dolničarem (41) već tri godine bori za skrbništvo nad sinom.

– Smatraju da sam provokativna i agresivna. Vještakinja je rekla da žena u našem društvu mora biti mirna i ponizna i ne smije provocirati supruga. Rekla je da se odlučila za Primoža jer njegov karakter više odgovara roditelju. Psihijatar je rekao da Primož ima narcisoidni kompleks – otkrila je nedavno pjevačica i dodala da joj je vještakinja zamjerila što se rasplakala u sudnici rekavši kako je to znak slabosti.

Smatra da su sudski vještaci stali na stranu njezina bivšeg supruga Primoža jer je ona stranac u Sloveniji. No za sina se planira boriti do kraja jer joj je rekao da želi biti s njom.
– Primožu ide u korist što sud misli da je bogatiji jer živi blizu škole i zato što je Slovenac. Očito je da im djetetove želje nisu bitne jer Gašper želi živjeti sa mnom – zaključila je Anđa koja je, ako joj uzmu sina, spremna ići na sud u Strasbourgu.

http://www.24sata.hr/domace-zvijezde/nepravomocna-presuda-ana-izgubila-skrbnistvo-nad-sinom-303714

Kaj zdaj????

Moram kej komentirat ???? Al sam prebrat:-)

greš kar naprej..

nova
Uredništvo priporoča

kolkor poznam te estradnice imajo bolj malo časa, pa nepredvidljiv urnik dela, saj ji najbrž res malo časa za otroka ostane

Mah, tale Anđa je tut mal premaknjena. Se mi vseen zdi, da bo otroku s fotrom bolje.

A ni tle (več) Slovenija?

No pol grem pa kr NAPREJ, po otroka v vrtec:-)

http://www.24sata.hr/domace-zvijezde/ana-maric-zivot-mi-je-pakao-s-bivsim-se-borim-za-gaspara-253179 a tole je tut res? ker če je, pol se je res za vprašat kakšen človek je tale naš “janez”

Meni se tale Dolničar prav nič ne dopade. Ne vem kje se vidi, ali po čem se sodi,
da bi bilo Gašperju bolje z očijem, kot z mamico?

Poznam oba in lahko povem, da je Primož odličen oče, Anđi pa “zamerim” pranje umazanega perila po vseh trič – trač medijih.

Uh, takole vehementno pa lahko odlike očetom podeljuje le nekdo, ki ni še nič podobnega dal skozi. Tale sin v zgodbi je dovolj velik, da kakšno stvar že razume … Kako se počuti, ko ga vzgaja mačeha, ki je bila njegovemu očetu ljubica, ko je bil ta še poročen, in je takrat tudi zanosila? Se pravi, da je hkrati dobil mačeho in polbratca. Ne ga biksat, to je zate perla od očeta?
Dober starš bi tudi razmislil o otrokovi želji, če je že ne bi upošteval. In otrok je hotel živeti z mamo.

Pa še to: Pred kratkim se je ločil en moj kolega, ločitev je zahtevala žena, in sem ga vprašala, kako so otroci. Je rekel, veš, če vidijo, da je z mamico vse v redu, je tudi njim veliko lažje. Se čisto strinjam z njim. Kakorkoli obračamo, so otroci še vedno bolj navezani na svoje mame – če so te kolikor toliko okej mame, seveda. Tale otrok je celo uradno povedal, da je bolj navezan na mamo.

Ja je še in zato mene moti, ko kar naprej pišete: Svaka ji čast. Kakšna SVAKA? V S A K A !!!

Uh, takole vehementno pa lahko odlike očetom podeljuje le nekdo, ki ni še nič podobnega dal skozi. Tale sin v zgodbi je dovolj velik, da kakšno stvar že razume … Kako se počuti, ko ga vzgaja mačeha, ki je bila njegovemu očetu ljubica, ko je bil ta še poročen, in je takrat tudi zanosila? Se pravi, da je hkrati dobil mačeho in polbratca. Ne ga biksat, to je zate perla od očeta?
Dober starš bi tudi razmislil o otrokovi želji, če je že ne bi upošteval. In otrok je hotel živeti z mamo.

Pa še to: Pred kratkim se je ločil en moj kolega, ločitev je zahtevala žena, in sem ga vprašala, kako so otroci. Je rekel, veš, če vidijo, da je z mamico vse v redu, je tudi njim veliko lažje. Se čisto strinjam z njim. Kakorkoli obračamo, so otroci še vedno bolj navezani na svoje mame – če so te kolikor toliko okej mame, seveda. Tale otrok je celo uradno povedal, da je bolj navezan na mamo.[/quote]

Nekatere ste pa res prave KURE!!!!!!!!! Meni očitaš, da nisem dal še nič podobnega skozi?!! V tvojo vednost KURA PREPOTENTNA – sam sem oče samohranilec svojega mladoletnega otroka, in ja sodišče ga je dodelilo meni v skrbništvo, po 2 letih “pojanja” po sodiščih !!!! In zaradi takih vsevednih KUR,kot si ti, pa je ta problematika tako urejena kot je!!! In moj otrok NI ČISTO NIČ BOLJ NAVEZAN na mamo, temveč name in zato se spelji nekam z temi tvojimi neokusnimi puhlicami in stereotipi!!

[/b]

Torej: to je tvoje merilo komu dodelit skrbništvo…?

Uh, takole vehementno pa lahko odlike očetom podeljuje le nekdo, ki ni še nič podobnega dal skozi. Tale sin v zgodbi je dovolj velik, da kakšno stvar že razume … Kako se počuti, ko ga vzgaja mačeha, ki je bila njegovemu očetu ljubica, ko je bil ta še poročen, in je takrat tudi zanosila? Se pravi, da je hkrati dobil mačeho in polbratca. Ne ga biksat, to je zate perla od očeta?
Dober starš bi tudi razmislil o otrokovi želji, če je že ne bi upošteval. In otrok je hotel živeti z mamo.

Pa še to: Pred kratkim se je ločil en moj kolega, ločitev je zahtevala žena, in sem ga vprašala, kako so otroci. Je rekel, veš, če vidijo, da je z mamico vse v redu, je tudi njim veliko lažje. Se čisto strinjam z njim. Kakorkoli obračamo, so otroci še vedno bolj navezani na svoje mame – če so te kolikor toliko okej mame, seveda. Tale otrok je celo uradno povedal, da je bolj navezan na mamo.[/quote]

Nekatere ste pa res prave KURE!!!!!!!!! Meni očitaš, da nisem dal še nič podobnega skozi?!! V tvojo vednost KURA PREPOTENTNA – sam sem oče samohranilec svojega mladoletnega otroka, in ja sodišče ga je dodelilo meni v skrbništvo, po 2 letih “pojanja” po sodiščih !!!! In zaradi takih vsevednih KUR,kot si ti, pa je ta problematika tako urejena kot je!!! In moj otrok NI ČISTO NIČ BOLJ NAVEZAN na mamo, temveč name in zato se spelji nekam z temi tvojimi neokusnimi puhlicami in stereotipi!![/quote]

Glih nekega vtisa namen nisi naredil s temle pisanjem. Sicer pa je tale Primož očitno varal; torej naj nosi tudi posledice. Če ne spoštuje svoje ženske, kaj lahko rečemo o takšnem moškem?

Nekatere ste pa res prave KURE!!!!!!!!! Meni očitaš, da nisem dal še nič podobnega skozi?!! V tvojo vednost KURA PREPOTENTNA – sam sem oče samohranilec svojega mladoletnega otroka, in ja sodišče ga je dodelilo meni v skrbništvo, po 2 letih “pojanja” po sodiščih !!!! In zaradi takih vsevednih KUR,kot si ti, pa je ta problematika tako urejena kot je!!! In moj otrok NI ČISTO NIČ BOLJ NAVEZAN na mamo, temveč name in zato se spelji nekam z temi tvojimi neokusnimi puhlicami in stereotipi!![/quote]

Glih nekega vtisa namen nisi naredil s temle pisanjem. Sicer pa je tale Primož očitno varal; torej naj nosi tudi posledice. Če ne spoštuje svoje ženske, kaj lahko rečemo o takšnem moškem?[/quote]

Ma, kure ste kure in vam ni pomoči. Če nekaj piše v trič trač revijah je to res, mar ne ?

Pa kaj se sploh razburjaš tako zelo in žališ ljudi?
Anđa je tista, ki je na štartu bila napadena in se mora braniti za prevaran zakon. Če mora kdo kaj reči je ona, a ne? Sploh če so ji odvzete človekove pravice.
Oškodovanec se ne bi nikdar zavil v molk, to naredi le krivec, da se ne bi po nepotrebnem izpostavljal in da bi ohranil položaj, kakršen pač je.
Ne glede na razsodbo, obema se bo sodilo slej ko prej. Otrok bo enkrat zrasel in bo morda spregledal, morda pa mu kasneje ne bo to niti več pomembno, ali pa bo želel nadoknaditi zamujeno in bolj obdržal stike z mamo. Kdo bi vedel, kam vse to pelje.

New Report

Close