Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek novi passat

novi passat

ga ima kdo? vam je všeč?

Dolgcajt od avta. Sicer korektno izdelan, nimam kaj reč, ampak se popolnoma izgubi v povprečni sivini.

Ena velika dolgočasna žalost.

nova
Uredništvo priporoča

nimam ga. ni mi všeč- če že passata naj bo alltrack ali variant, če že take oblike jetta, cc

po zunanjosti preveč na ‘staro’ potegne

Imam, limuizimo december 2010, novi model. Izjemen avto. Hiter, močan z izjemno nizko porabo. Poleti 5.3, pozimi 5.6.l/100km.

Avto, da se reče. Stabilen, varen…resda nekoliko drag, a je vreden tega €€€.

ja gledam passat variant
sedaj imam avdija ki je star 12 let in bom pomojem kar prešaltal, ker novi audiji so pa še dražji

ko je moj dec k hiši pripeljal pasata, sem se samo križala. kakšen kramp od avta. pa še dizel.

no, moram reči, da danes, dve leti kasneje avto z veseljem vozim. raje kot kateregakoli drugega v našem voznem parku (imamo 4 avte). avto je kar se tiče vožnje in udobja med vožnjo fenomenalen.

Ja, ima.

Verjamem da je dober – ravno všeč mi pa ni.

Iztok je mel tega na testu http://avto.over.net/clanek/volkswagen_passat_20_tdi_highline/

Če ti to kej pomaga 😛

Jaz ga vozim pol leta, tudi prej sem vozila passata.
Ko sem prvič videla alltrack-a, sem se odločila, da bo to moj novi avto. Zaenkrat ni nobenih težav, sama vožnja podobna kot pri prejšnjem modelu. Čakam samo še, da mu pade poraba- trenutno je 6.2, po papirjih bi se morala še malo zmanjšati.

to je pa res čudna poraba..
kokr mi pravjo nekateri..
je poraba cca 3l/100km..
in to ko tišijo 100kmh na Vršič…
..ipak.. to je das auto..

New Report

Close