Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Baje, da dajejo v izdelke tudi pasje meso samo to še ni prišlo na dan

Baje, da dajejo v izdelke tudi pasje meso samo to še ni prišlo na dan

Od osebe, ki ji verjamem in dela v mesni industriji sem izvedela, da dajejo v razne pripravljene izdelke pasje meso, saj je še najbolj poceni, saj pasja trupla dobijo zastonj od zavetišč, kjer pse usmrčujejo oziroma plačajo samo prevoz trupel, tako da se jim to še najbolj splača. Meni se je želodec obrnil in sem skoraj bruhala, ko sem to slišala in sem vse paštete, hrenovke, klobas, raguje v konzervi takoj pometala stran in nikoli nikoli nikoli več ne kupim teh izdelkov. Še zdaj se mi bruha, ko to pomislim. Treba bo tudi v šoli urgirat, da otrokom za malico ne dajejo paštet in hot dogov.

Pa kaj. Pri nas je zaradi rdečk crknil prašič, smo ga zakopali v bližnji gmajni, cigani pa so zvedeli in ga odkopali pa pojedli, na nas so se še jezili, zakaj jim nismo povedali, da imamo meso…

Ja, pa a je mogoče že kdo od vas kdaj slišal za kitajski pogreb ali videl kitajsko osmrtnico v časopisu? :))

Še bolj boste šokirani, ko bodo nova priznanja prišla v javnost.

a to se ti pa nič ne bruha, okrog tega koliko kužijev si pojedla do danes, pa ti nič hudega ni?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Moj pogled: stvar navade. Kitajci so nam čudni, ker jedo pse, mi pa smo čudni Indijcem, ker jemo krave. Na nek način se mi zdi bolj primerno, da pes normalno živi, na koncu pa konča v loncu, kot da proizvajamo piščance (in ostale živali), ki ves svoj kratek lajf preživijo v obupnih pogojih in je njihovo edino “poslanstvo”, da jih še kot mladiče pojemo.

Če so psi usmrčeni s strani veterinarja, torej s T61, potem se zagotovo ne znajdejo na tvojem krožniku.
Bi potem za tvoj venc zbirali keš…

dfdghztrgvvv

sem čula, da mačke tudi … tak je ena rekla … res

New Report

Close