Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tale bernarda žarn

tale bernarda žarn

pa taka prijetna ženska deluje. Nasmejana, razgledana, uglajena… fajn ženska.

Res je.

In tudi je naravno, neprisiljeno duhovita. Me je pozitivno presenetila.

nova
Uredništvo priporoča

se sili smejati in s tistimi očmi je prisiljena.

Sem se že zbala, da je danes z MON-ami kaj narobe. Celo 3 (tri) pozitivna mnenja so bila potrebna preden se je našla en a prava mona in napisala četrto v običajnem stilu. Bravo.

ma, meni tudi ni, da bi jo gledala.

Ko je bila izbrana pred leti za ‘fatalno’, sem bila malo začudena.

Ko pa jo spoznaš….njeno razgledanost, prijaznost, iznajdljivost….duhovitost, luštnost, urejenost, umirjenost, eleganco, uvidevnost….ni da ni!

Ženskica je 1A!! Na RTV je sigurno prva klasa! In tudi v privat lajfu.

Meni je bila tudi simpatična, oziroma so mi bili včeraj vsi razen Kobakl je meni mal pretežek ali pa mi ne sede njegov humor.

🙂

Meni je Bernarda Žarn tudi zelo všeč, lepa je in prijetna, simpatična.

Včeraj so bili vsi fajn, nasmejala sem se, res! Kobal je faca, ne vem, kako mu uspe v vsakem momentu najti štos ..

Ursus rjavus…:))))))

Pa hecno mi je bilo, ko so ugibali besede, in se Kobal trudi, da bi razumeli, da gre za nekakšno ležišče, potem reče: za na plažo, recimo. Rudan pa: jogi :))))

je ful simpatična in vredu :))))

Prijetna v vseh pogledih.

So pa bili hecni ta plavi kot športna napoved: velika, mala, velik, mali. Ja vseh sort nas je, glavno da je luštno…

Enkrat sem bila v stiku z njo in je bila res izjemno prijazna.

Zdaj sem pa tudi jaz zelo začudena. Samo dve zateženi, običajni moni. Današnji dan si je pa za zapomit, saj se kaj podobnega ne bo zgodilo zeeeeeeeeeeeeeeeeeeelo dolgo časa.

Meni je tudi simpatična in prijetna.

je zmešana…se enkrat bral en njen intervju…no ja, kot večina podobnih žensk, če smo odkriti.

Takoj sem preklopila, ko sem jo zagledala, še hujši pa je bil strašni Jože. Ali zdravniki nimajo kaj boljšega za počet, ali jim gre res tako slabo, da morajo take burke zganjat?

Res je duhovita! Že vseskozi mi je všeč, no včeraj se je pa pokazalo, da je zabavna, prisrčna in vesela oseba. Kar poživi te!

kako je lepo

New Report

Close