Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samota ubija :(

samota ubija :(

Medtem ko drugi že razmišljajo kje jutri spoznat kako luštno punco za seks in bodo uživali, nekaterim ne ostane drugo kot životarjenje doma in čakanje na smrt 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

tudi jaz životarim in čakam na boljši jutri, ki pa ga ni in ni…

to se zgodi ko si najet podplačan pisunček, obsojen na življenje doma in drkanje po nepomembnem forumu :(((((

In zakaj životariš doma? Pejd u Francija v Lj, če pa tam ob dveh zutri ne dobiš ene, pol ti pa res ni pomoči…

nisem dovolj sposoben in dober za seks, ker sem neroda 🙁 punce imajo boljše fante na vsakem koraku 🙁

Pa probaj sekst s fanti, oni nimajo boljših fantov na čisto vsakem koraku 🙂

potem pa živi poduhovljeno, je tudi fajn. V mislih lahko delaš vse živo.

zgoraj se javi v temo ki jo odpira “govori naglas”.

Evo, pa smo ti zrihtali zmenek.

Narobe tema. On nima soc.fobije, on ima nekaj povsem drugega.

ne ubija samota, ubija osamljenost. če že. 🙂 sicer smo bili pa na začetku vsi nerode. 🙂

Narobe tema. On nima soc.fobije, on ima nekaj povsem drugega.[/quote]

In kaj potem ima tale naš miško?

tale tukaj je izbirčen
on bi seksal samo z najlepšimi, ne pa z nekimi retardirankami z mona….

sej to in zdaj je brez veze, da nam retardirankam tukaj joka, le kako bi mu me pomagale?
še robčkov neče….

Hja,če boš samo mislil na sex in samo zaradi tega iskal punco,
boš navečne čase sameval in ostal sam,..

pa kaj si tako obseden s tem sexom?

moj tud ni dobil že par mesecev, pa mu zaenkrat nič ne manjka. pa tud jamra ne. bo že boljše

Whatever, sedaj pa resno – a ti iščeš sam in zgolj sex ali nekakšno zvezo?

Preveč je vsega kar bi rad, nisem pa za nič sposoben in nič ne vem.

Resna zveza je možna komaj ko prvo daš čez nekaj avantur. Sicer pa nima veze, ker itak nisem sposoben met karkol in sem obsojen na temo v kleti 🙁 Ostali so vsi več vredni od mene za par razredov, ker majo večletne izkušnje. Take ki imajo enako vrednost kot jaz in niso imele do sedaj nekaj tipov pa me ne zanimajo, ker to pomeni da niso zaželjene masovno gledano in tako nimajo neke visoke tržne cene.

Išče pozornost, pa še ratuje mu…

Sam dva nasveta ti dam, potem se lahko vrneš v večno temo samotne kleti premlevat žalobne misli:
1. Če se ti zdi, da imaš vse zavoženo, se loti samo ene stvari, pa jo uredi. Samo ene. Če boš gledal vse skupaj, boš šel raje poglobit klet.
2. Vidim da ti delovanje tržnega gospodarstva ni neznanka, a nepozabi, da si tudi ti tukaj blago. Ki ima neko vrednost. Tako, kot jo določi trg. Zato malo bolj mehkeje vrednoti nasportni spol.

Ne, ljudje razmišljajo, sploh tisti, ki so brez službe – se pravi tudi ti whatever – kako najprej priti do zaposlitve in denarja. To je v taki situaciji glavna skrb in prvi problem, ki ga moraš rešit.
Sicer pa se mi naravnost gabi tvoja obsedenost z razvratom – verjemi mi, da bi vse punce bežale od tebe, ko bi izvedele, da je tvoj glavni in edini cilj v življenju razvrat.

Kaj, ko bi se odločil že enkrat, da potrebuješ spremembo v življenju in saj veš, da spremembe ne pridejo same od sebe. Zatorej vnesi kakšno novo aktivnost v svoje življenje – šport, išči službo, hobi, knjižnjica… Sčasoma bo šlo na bolje.

Zaradi nobene aktivnosti ne bom enakovreden v izkušnjah ostalim, ki so si jih nabrali v preteklosti in imajo sedaj neulovljivo prednost, tako da je vse brez veze in odvračanje od realnosti ničelne vrednosti človeka. Tudi služba z 2000 evri ne bi pomagala, dejstva do dejstva. Enako kot morilec ne more popravit svojih napak in ne bo nikoli enakovreden, jaz ne bom. Hočem še samo konec življenja.

Zaradi nobene aktivnosti ne bom enakovreden v izkušnjah ostalim, ki so si jih nabrali v preteklosti in imajo sedaj neulovljivo prednost, tako da je vse brez veze in odvračanje od realnosti ničelne vrednosti človeka. Tudi služba z 2000 evri ne bi pomagala, dejstva do dejstva. Enako kot morilec ne more popravit svojih napak in ne bo nikoli enakovreden, jaz ne bom. Hočem še samo konec življenja.[/quote

Pa saj se lahko fentaš…, ni težko.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

In kaj si sklenil? Kakšen je tvoj načrt za mesec marec 2013? Kaj boš počel?

evo, izberi eno stvar, ki te zanima, nek cilj, ki bi ga rad dosegel. Ko boš na izbranem področju napredoval, se ti bo to zdelo ful fajn in tako boš pridobil na samozavesti. Kmalu se boš lotil tudi drugih področij in življenje se ti bo obrnilo na bolje. Za začetek vsak dan pojdi malo ven, na sprehod, tek, da si zbistriš misli, nato vsak dan intenzivneje. Pa kuhat se tudi lahko načučiš.

vidiš pa imava nekaj skupnega, tudi jaz preživim vsaj 2 uri dnevno v temni kleti, prepojeni z hlapi spreja Ballistol, kjer pucam orožje.:P
Ampak si me pa nasmejal s tem postom..”tržne cene in konkurenca” hehehe
Si pa zagoneten primer, veš? Ti bi še Freudu naredil sive lase:)

New Report

Close