Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zena si ne isce nove sluzbe

Zena si ne isce nove sluzbe

…in pričakuje, da bom sam financiral vse njene izdatke za babje zadeve in vse kar si sprdne za familino in hiso. Ko se zbunim, mi rece,da itak dovolj zazluzim in da naj ne kompliciram. Ima me, da bi ji preklical pooblastilo.
Kaj bi naredili na mojem mestu?

odreči ji njene ‘babje zadeve’… pa si ti en čuk, da ji res vse plačuješ..pa še trudi se ne za službo?!

hm povej ji da od nje pričakuješ denar in da te za ljubezen v dobrem in slabem ne zanima

!?

Te dni se muli, ker je nocem navidezno zaposliti v svojem podjetju…

pa jo le zaposli…naj kej dela….

Zgleda, da pti vas denar ni problem, zato ne vem,zakaj ji ne privoscis.
Ce bi bila jaz na mestu tvoje zene in bi mi ocital, hkrati pa sedel na kesu, bi si sluzbo poiskala, ampak se doma niti slucajno ne bi pritaknila nicesar vec. Prepricana sem,da bi te varuska,cistilka,kuharica,perica mesecno stale vec kot te babje zadeve…

Mal sprosti svoje obrtniško razmišljanje. Sej te razumem, ampak v medosebnih odnosih ni dobro tako razmišljat. Poišči ji delo v svojem podjetju, sigurno je kje kaj.

Če bi rada, da jo navidezno zaposli, potem očitno nima namena delat, tudi če ji kaj najde, a ne?

.

Me prav zanima, kakšni bi bili odgovori, če bi uvodni post napisala ženska :p

Mal ji dej v razmislek, da kaj pa bo, če bo šlo tvoji firmi slabo (kar se zdaj rado dogaja) in ne bodo zadostovali tvoji prihodki.
Dejta se zmenit, tako nezadovoljstvo je lahko pereč problem. Vsekakor pa jo spoštuj, saj imaš doma verjetno vse pošlihtano in skuhano in otroke urejene v nulo.
Delo pa ji reci, že zaradi nje same, da ji bo koristilo.

Razumem, da v teh časih ne dobi zaposlitve, da pa je NE IŠČE in vrh tega še po nepotrebnem ZAPRAVLJA tvoj denar, je pa višek. Mene bi tudi jezilo, zatorej ji resno povej, naj išče službo in ne zapravlja, dokler ne najde nekaj za delo. Pa malo ji pomagaj s kakšnimi tvojimi poznanstvi, jo spodbujaj pri iskanju ipd, da čimprej najde nekaj in zasluži svoj denar, potem pa lahko upravlja s svojim denarjem in si kaj privošči zase.

Se en, ki raje zaposli sosedovo bjondo, ceglih nima dela za njo, zena pa naj hodi za minimalca garat v tovarno in s tem financira pol stroskov, sam pa obraca par tavznt na mesec.

Ko se bo locila pa ti pobrala pol pa bo ok al?

žena se želi ‘navidezno’ zaposlit…jaz to razumem, da ona tam noče delat, bi pa rada imela zagotovljeno neko varnost, a se ti to zdi prav?
Če jo bo zaposlil, naj tudi kaj naredi ne

Pilerija, da ima moj mož svojo firmo, bi mu takoj kaj pomagala, če bi hotel seveda.

Zaposli ženo navidezno in mene zares, pa bo konec dileme. 🙂

Jaz bi ji ukinila te njene babje “priboljške”. Ali pa vsaj omejila. Povej ji, da žal brez dela ni jela.

Imaš dovolj stroškov v firmi ? Če ne, lahko mirno navidezno zaposliš ženo. Imel boš strošek, denar pa bo itak ostal pri hiši.

Živi in pusti živeti

povej ženi da naj najde drugega ki hoče njeno ljubezen , ne keš

PA DAJ SE TI KRULA BUTASTA, KRETENSKA……….ITD. NAUČ ŽE 1 X PISAT!!!

Si domaca opravila delita ali ji galantno prepustis vecino dela? Se ukvarjata z otroki oba ali se v glavnem ona? Si zelo pomemben in moras bit v sluzbi od jutra do vecera? Zmanjka energije in volje za ostalo? Si se zene ze malo navelical, pa naj sama poskrbi za svoje stroske? Naj zapravlja svoj zasluzen denar in zraven brezplacno skrbi se za gospodinjstvo in zate? Bi denar raje zapravljal za svoj luksus in morda za kaksno ljubico?
Ali si le en navaden skopuh, ki ne ve, da so v teh casih sluzbe zelo redke, dostojno placanih pa skoraj ni vec?
Ti zene ne ljubis, kaj ljubis, niti maras je ne prevec.

Ok, mal umiri konje. Mogoče je v tem nekaj resnice, ampak se ti ne zdi bolj mogoče, da imajo finančno tako dobro preskrbljeni ljudje najeto kakšno gospo, ki čisti, lika in tako naprej? Glede na to, da ima tale žena toliko raznih “opravkov” in da ji služba tako smrdi, da se jo otepa kolikor se je le lahko, malce dvomim, da ima čas in predvsem voljo do dela doma. Brezplačno skrbeti za gospodinjstvo? Ja ne vem no, a tebi mož plačuje? Pa ti njemu tudi, ko ti zamenja olje v avtu? Mislim, da če denar zasluži on, žena pa ga noče, tudi če bi ga lahko, ima on tudi pravico razpolagati s tem denarjem po njegovih željah. Magari za svoj luksuz. Zakaj da ne bi ljubil žene? Če že, prej izgleda da ona ne ljubi njega, saj bi se samo fino zabavala, prispevala nič in zapravljala denar, ki ga je zaslužil on. Je torej z njim samo zaradi denarja?

New Report

Close