Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kam prijaviti osebo, za katero zagotovo veš, da ima….

kam prijaviti osebo, za katero zagotovo veš, da ima….

Kupljeno srednješolsko spričevalo?

Inšpektorat za Javno upravo

In dokaz!Če seveda ne želiš osebi kriti doživljensko odškodnino!

Zagotovo vedeti ni zadosti!

Se česa bojiš???

Na policijo, lahko tudi anonimno.

ker take osebe samo v JU delajo.

Dejte si že dopovedat, da ni nič narobe, če nekoga prijaviš. S tem ga še ne obsodiš!!!!!
Prijava le pomeni, da nek uradni organ preveri zadevo. Če ni nič, ok. Če je kej, pa akcija. Ne vem kaj imate take preganjavice pa hkrati mislite, da je treba zraven priložit ne vem kakšne dokaze.

Drugače pa, bi jaz prijavo poslla njegovemu delodajalcu + policiji + tisti šoli, ki mu ga je izstavila. V dopisu spodaj napiši Vročeno: in te ustanove vse naštej.

Pred leti sem prijavila (anonimno na policijo) soseda, ker je med tednom ob polnoči delal tako galamo par dni zaporedoma, da se mi je že bledlo od utrujenosti…
Rezultat: Moj in možev avto podrgnjena s ključi-in to dva kroga okoli avta. Naključje? Mhhh

A če je bilo po prijavi kaj drugače? Ja, bili so glasnejši.

Spričevalo je pa le imel…

Delodajalcu.

Kam pa prijaviti nekoga, ki na veliko prodaja mamila in to v večstanovanjski hiši, kjer so tudi mali otroci?

Hm, hišniku?
Ne, mogoče knjižničarki?
Ne, ne, po mojem najbližnjemu trafikantu.

Mogoče, samo mogoče, policiji, ampak tu sem še najbolj negotova.

prijavi ga konkurenci – bodo oni poskrbeli za neškodljivo odstranitev 🙂

a da bi vhodna vrata zaklepali se nihče ne spomne?

Se česa bojiš???[/quote]

Ne,potem pa naj kar prijavi!A seveda ko bo jokala,se me bo spomnila!

Naj že enkrat vsem 160.000 zaposlenim v javni upravi preverijo diplome,spričevala,…
Sigurno bodo našli 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} plagiatov!

Se česa bojiš???[/quote]

Ne,potem pa naj kar prijavi!A seveda ko bo jokala,se me bo spomnila![/quote]

Očitno pojma nimaš o pravu. V tem primeru ne gre za žaljenje dobrega imena, in dotična oseba nima podlage da te terja za odškodnino. Malo razčisti pojme potem streljaj.

Res, ne gre za žaljenje ampak za pohvalo. Tako se hvalijo tajkuni:”Vse kar imam sem ukradel… razen spričevala in šoferski – to sem si sam kupil!”

Obstaja kakšen email naslov, kjer podaš prijavo??

Hvala in lp

Pošlji na policijo, v ex srednjo šolo in delodajalcu. Ker ne vemo kje dela, ti težje pomagamo.

Ne,potem pa naj kar prijavi!A seveda ko bo jokala,se me bo spomnila![/quote]

Očitno pojma nimaš o pravu. V tem primeru ne gre za žaljenje dobrega imena, in dotična oseba nima podlage da te terja za odškodnino. Malo razčisti pojme potem streljaj.[/quote]

Le kdo ima pojma o pravi?Še odvetniki očitno ne!Glvna sestra laže okrog da sem ji pošiljal grozilna in žaljive meile in to iz dveh mailov z mojim podpisom?”(Kakim podpisom,mojim imenom?)”Seveda ni res!A to pol pomeni,da se bo njej kar verjelo?Ah ne draga moja,bodo dokazi in mi bo plačala za povzročeno škodo.

Očitno pojma nimaš o pravu. V tem primeru ne gre za žaljenje dobrega imena, in dotična oseba nima podlage da te terja za odškodnino. Malo razčisti pojme potem streljaj.[/quote]

Le kdo ima pojma o pravi?Še odvetniki očitno ne!Glvna sestra laže okrog da sem ji pošiljal grozilna in žaljive meile in to iz dveh mailov z mojim podpisom?”(Kakim podpisom,mojim imenom?)”Seveda ni res!A to pol pomeni,da se bo njej kar verjelo?Ah ne draga moja,bodo dokazi in mi bo plačala za povzročeno škodo.[/quote]

neglede na točno ta dotični primer – za vsako prijavo moraš imeti neke dokaze na podlagi katerih prijavljaš – sicer je to kriva prijava in ta je tudi kazniva – vsaj kolikor jaz vem…ker sicer bi si lahko kadarkoli karkoli proti komurkoli izmišljeval in prijavljal kar tako v tri dni…to pa ne gre…
poleg tega jaz misli, da tudi v tem primeru če nima dokazov, da ima nekdo res ponarejeno spričevalo in govori to naokoli in ga krivo prijavlja organom – mislim,da tudi gre za blatenje njegovega imena (seveda v primeru,d a obtožbe niso resnične) ter povzročanje škode…in po mojem v civilni tožbi bi ta oseba lahko terjala odškodnino…kar pa seveda kolikor vsaj je meni znano ni ista stvar kot kazen za krivo ovadbo – ta pride po uradni dolžnosti s strani uradnih organov…vsaj tako jaz razumem stvari – tako,d a po mojem tudi kar tako na slepo se ni za prijavljati, če nimaš resničnih dokazov o neki nezakonski stvari…

Le kdo ima pojma o pravi?Še odvetniki očitno ne!Glvna sestra laže okrog da sem ji pošiljal grozilna in žaljive meile in to iz dveh mailov z mojim podpisom?”(Kakim podpisom,mojim imenom?)”Seveda ni res!A to pol pomeni,da se bo njej kar verjelo?Ah ne draga moja,bodo dokazi in mi bo plačala za povzročeno škodo.[/quote]

neglede na točno ta dotični primer – za vsako prijavo moraš imeti neke dokaze na podlagi katerih prijavljaš – sicer je to kriva prijava in ta je tudi kazniva – vsaj kolikor jaz vem…ker sicer bi si lahko kadarkoli karkoli proti komurkoli izmišljeval in prijavljal kar tako v tri dni…to pa ne gre…
poleg tega jaz misli, da tudi v tem primeru če nima dokazov, da ima nekdo res ponarejeno spričevalo in govori to naokoli in ga krivo prijavlja organom – mislim,da tudi gre za blatenje njegovega imena (seveda v primeru,d a obtožbe niso resnične) ter povzročanje škode…in po mojem v civilni tožbi bi ta oseba lahko terjala odškodnino…kar pa seveda kolikor vsaj je meni znano ni ista stvar kot kazen za krivo ovadbo – ta pride po uradni dolžnosti s strani uradnih organov…vsaj tako jaz razumem stvari – tako,d a po mojem tudi kar tako na slepo se ni za prijavljati, če nimaš resničnih dokazov o neki nezakonski stvari…[/quote]
Ne, pa ne bo res! To lahko prijaviš tudi anonimno in policija in inšpektorji so dolžni reagirati na anonimno prijavo ! Dokaze pridobijo oni sami, po uradni dolžnosti ! Ti povem iz prve roke !
In edino prav je, da se takšnega človeka prijavi !

Daj brigaj se zase,kaj te briga kaj ima kdo pa kaj ne. Vsak naj dela kar hoce. Slej o prej bo resnica odkrita. Mogoce si pa nevoscljiva in ima boljse spricevalo kot ti,ki si ga tako zelis! vprasaj mogoce ti pove kje se da kupiti pa bos tudi ti vesela! Ovca neumna! Ti si mi pa postena z anonimnimi prijavami,mej jajca pa prijavi kokr se za cloveka spodobi!

kaj boš imel/a od tega? zloba ne pozna meja :))

kaj vas vodi, da se tako vtikate v življenja drugih? kakšno imate svoje lastno življenje,d a sploh imate čas vse to vedeti, kdo kaj dela, kaj ne, kako dela …

vedno imam pred očmi, ne stori drugemu tistega, kar ne želiš, da bi drugi tebi, pa ni važno zakaj gre.

Slaba dejanja se nam vračajo, slej ko prej!

Nikoli ne bi nikogar takole prijavila, ker ne poznam vzroka, kaj če ne gre drugače, pa tako preživlja svojo družino, kaj ti škodi, zakaj to delaš??? samo človeška zloba in fofšija.

Znajdi se še ti, če se je on, goljufaj še ti, če on, brigaj se zase, ti res svetujem, ker se ti bo vse maščevalo.

pa ne mi zdaj udrihat, da je goljufija in ne vem kaj, ni človeka, ki še ni kaj prikrojil, pa ne nakladat, da vi že ne, saj nisem iz lune!

New Report

Close