Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri kakav ( kakavov napitek ) je najbolj kvaliteten

Kateri kakav ( kakavov napitek ) je najbolj kvaliteten

hvala

Sbudget je zanič. Iz Lidla je Ok.

Kupim si cisto navaden, surov, kakav in si ga pripravim z rizevim mlekom.
Zakon!

wexler

kakšen surov kakav in kako pripraviš , kje kupiš ?

hvala

Kupujem samo navaden kakav in ga skuham, tako kot v starih časih.Če hočem sladkam, ali pa ne.Tak je najboljši, ker je res, da je v vseh ostalih preveč sladkorja. Tak kakav imajo pa povsod v živilskih trgovinah.

V Mercatorju ali v drugih stacunah imas “neobdelan kakav”.- Cocao Powder.
Je popolnoma grenek.

Za eno vecjo skodelico (3dcl) dam 2 zvrhani zlicki kakava in malo vode, da lahko zmesam v kompaktno maso.
Prelijem z vrocim rizevim mlekom, ki je malce sladek, zaradi naravnih sestavin.
Eccola, to je to.

Ce nimam rizevega mleka, zmesam 2 zlicki kakava in prelijem z vroco vodo, potem pa dodam par kapljic mleka.

Ni za kaj 🙂

hvala vsem

V google vtipkaj presni kakav in boš dobila vrsto inf., jaz kupujem samo takšnega.

http://www.planetbio.si/kakav-v-prahu.html

Tale je daleč najboljši od vseh, je grenek, pa si ga sladkaš po občutku….

jaz kupim v maxiju ekvadosrki kakav “Manuba” sicer je drag ampak vsaj vem da pijem kakav in ne enga benko sranja

Mah, od zagrebske firme Kras je zlo kakovosten kakav, 10dkg stane ojro in pol.

Kakav iz Hoferja vem da je dobil zelo dobre ocene če ne celo najboljše ocene, jaz ga kupujem in ne zamenjam, ni kot pripravek Benko ampak je kakav.

a to mislite iz Hoferja taka večja bela škatla?če je to tisti je tudi zelo okusen ja, za svoj denar več kot kakovosten še boljši od Kraševega

Najboljši ta hip, je taprav kakav z imenom Nomu.

to je ta Hoferjev
https://www.hofer.si/si/html/product_range/2744_30457.htm

aha to je ta ja, zelo kakovosten kakav sem tudi tega že 2x kupil

No, če vam je ta Hoferjev dober, potem ne iščite več drugega, ker je brezveze, tudi glede na ceno.

Kakavov napitek – instant ali kakav-prah?
Za mešanje instant napitka je meni Benquick s 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kakava najboljši – tukaj se skrijejo vsi drugi pripravki, tudi razni Milka in Nesquick napitki.

Če pa iščeš najboljši čisti kakavov prah, pa poglej na deklaracijo, kateri vsebuje največ kakaa – ker čisti kakao je grenak in nima nekega prijetnega okusa – zato se prodajajo mešanice.

Vse je pa odvisno od okusa (seveda, vsebnost sladkorjev in čistega kakaa)

LP

Gorenjkin kakav v prahu je najboljši od vseh kar sem jih probala. Rahlo sladek, glede na vse, ki so pretirano grenki.

Jaz kupujem samo Nesquik, Vse ostano, ne hvala.

jaz prisegam na perugino (rdeča škatla), ferrerotovega pa še nisem preizkusil

so pa kakavi pri nas z izjemo holandskega (se dobi v mercatorju, modra vrečka) vsi precej švoh, tam 10-12{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ta holandski pa je 22{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. V Ita so praktično vsi kakavi 22{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kar je fajn vedet ko se te zadve rabijo za peko (npr pri izdelavi domače čokolade) ,

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

New Report

Close