Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšen se vam zdi karakterno Andrea Masi?

Kakšen se vam zdi karakterno Andrea Masi?

Najbrž dober koordinator, ampak kot človek mi je pa odvraten.

In to ugotoviš na podlagi par tv posnetkov, ali kako?

Niti njegovega priimka ne znaš črkovati, potem pa bi še njegov karakter sicirala… Kuhat se spravi.

Mi je popolnoma vseeno. Občudijem ga zaradi rezultatov, ne karakterja. No, čeprv je tudi za rezultate verjetno zaslužen ravno karakter. Torej bi rekla, da je predvsem trmast.

nova
Uredništvo priporoča

Po moje je samozavesten, odločen, garač, verjame vase in v ljudi, za katere mu je mar.
Človek na mestu.

Takole na pogled: Ni mi všeč in tudi Tinin karakter nikakor ne!

Prepotenten in aroganten!

Definitivno pa je Mitja Kunc pezde ker s tako hinavskimi forami (vpadanje v kanal rezerviran za Tino) nagaja boljšim od sebe.

Popravek: pezdetek! 😉

In prosim lepo avtorica, me lahko razsvetliš, na podlagi česa si drzneš komentirat značaj osebe, ki jo NIKOLI v življenju nisi osebno niti ene same sekunde srečala?

Meni je všeč, rezultate imata s Tino take, da me pozitivno vzpodbujata, in zato sem jim hvaležna.

To je pa tudi ogromno, ostalo je pa produkt trženjske strategije, take in onake, in me ne zanima…..

Žensko ime ima, to je vse, kar vem o njem.

Italjan cgan

Črkovanje je res hudič 🙂

pač sprijaznite se, da nista tipična slovenceljna in da znata zelo pogledati mimo lat svojega plota…

Delo, ki ga oba opravljata je garaško, ta šport gre včasih na nož, vsi tekmujejo v tem športu za tisto, kar šteje in moraš biti med najboljšimi, da to dosežeš s trdim delom in garaštvom. In Tina in Andrea zagotovo sta trda garača, ki sta se odločila da okoli sebe ne potrebujeta tropa nesposobnežev in prisklednikov, kjer vsak želi pristavit svoj piskrček. Še enkrat:kapo dol, sta jeklen garaški tim!

pač sprijaznite se, da nista tipična slovenceljna in da znata zelo pogledati mimo lat svojega plota…

Delo, ki ga oba opravljata je garaško, ta šport gre včasih na nož, vsi tekmujejo v tem športu za tisto, kar šteje in moraš biti med najboljšimi, da to dosežeš s trdim delom in garaštvom. In Tina in Andrea zagotovo sta trda garača, ki sta se odločila da okoli sebe ne potrebujeta tropa nesposobnežev in prisklednikov, kjer vsak želi pristavit svoj piskrček. Še enkrat:kapo dol, sta jeklen garaški tim![/quote]

to podpišem! In tipične slovenceljne moti, da nista del ovčjega tropa, da s trmo dosežeta vrhove, tile nesposobni pijavški turistični pezdeti pa ne morejo iz svoje kože, da ne bi nastavljali in metali polena pod noge! Fuj Mitja Kunc, naj te bo sram!

Ne tlači vse v isti koš.

Italijanom mi do gležnjev ne sežemo ; v vseh pogledih.
Če pa je kdo cigan, je pa tisti “kunec”, ki se zaradi svoje nesposobnosti vtikuje v zadeve sposobnih.

Kaj kokodakate, kaj ne sežemo do gležnjev! Takšni revčki, kot je tale pokvarjen Massi je kolikor hočete in mi smo za Italijane geniji!!!
Pa kaj cvilitte, da sta garača in delavna???!!! Seveda sta garača, saj za to pobereta na milijone eurov našega davkoplačevalskega denarja! In kaj imamo mi od tega??? Zelo malo glede na ceno, še boljše povedano nič!
Če kaj delata in ko delata, delata za svoje riti in za nobenega drugega!

A bi morala za tvojo rit delat, ki si tako pripomogel k njunemu uspehu? Davkoplačevalskega denarja? Ne skrbi, ti s svojo usrano plačo bolj malo prispevaš. Po tvoje je najprej denar, potem pa delo, ane? Zato si pa ti tako usrano plačan, kot si, in nikoli ne bo bolje. Aja, mogoče takrat, ko boš na cesti. Pa drugič se podpiši kot ‘slovencucelj’, ti bolj pristaja.

Slovenec, za koga bi pa ti delal, če ne za svojo rit. Tako kot vsi mi. Vsi imamo radi denar. Samo nekateri ga zaslužijo “v potu svojega obraza”, nekateri “lenuhi kunci” se pa leta in leta šlepajo na našem denarju.


Dragi Slovenec,vidim, da si zelo informiran in veliko veš, pa te prosim, če mi lahko par stvari pojasniš:
1. Koliko davkoplačevaskega denarja dobi AMaze letno?
2. Od mednarodno prejetih nagrad Tine npr. da jih bo 2012/2013 za 700.000 EUR, koliko davka plača Tina državi Slovenije? (Saj kot gotovo veš, davek plačujemo tako, da moramo v Sloveniji prijaviti vse kar kjerkoli na svetu zaslužimo in DURS doračuna dohodnino in druge davke, ker imamo daleč najvišje davke daleč naokoli.)
3. Koliko sponzorskega denarja doprinese Tina smučarski zvezi? In koliko od tega ga dobi?
4. rada bi se lotila posla, ki mi zagotovo prinesel milijone, ker sem pripravljena naslednjih 10 let trdo delati. Kateri posli so to, da sploh ne morem tvegati, samo trdo delam, pa bodo milijoni leteli?
5. Hipotetično, po koncu kariere bi lahko Tina z ekipo odprla smučarsko šolo v Sloveniji, vabili bi jo pa še IT., Švicarji, Avstrijci, Američani…, Ali bi vztrajal v Sloveniji, če bi te vsak, ki ima 5 minut časa popljuval, oviral, …., če bi pa vsi drugi s tabo spoštljivo ravnali? (sem prepričana, da veš, da imajo npr. Američani na kongresih svoje headhunterje, ki izstopajoče perspektivne kadre vabijo in jim nudijo super pogoje in jim na kraj pameti ne pride, da bi takšne ljudi ovirali.)
6. Kaj misliš o pregovoru “Kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima. ?
Ker vem, da veliko veš, z nestrpnostjo pričakujem tvoje pametne odgovore. vnaprej lepa hvala.

Pač sta, kakršna sta. Če bi bila drugačna, tudi kar se karakterja tiče, ene putke-tutke brez hrbtenice, gotovo ne bi bilo vseh teh briljantnih rezultatov.
Mi je pa res zanimivo, kolk psihologov “na daljavo” je tle gor, ki znajo karakterno ocenit človeka preko televizije in drugih medijev, ne da bi ga sploh videli v živo, govorili z njim, ga osebno poznali…

Preden začnete pizdit, češ kaj da blebečem če ga sploh ne poznam osebno, naj vam povem, da ga še kako dobro poznam.

Andrea Massi je s.v.i.n.j.a od človeka!

Kaj se ti je pa tako hudega zgodilo v življenju, da vidiš svet in ljudi tako negativno?
Odpuščanje je pot do osvoboditve. Srečno.

New Report

Close