Mladi, ljubezen in spolnost

Odgovarjajo: Psihološka pomoč mladim, dipl. psiholog

brad pitt

Default avatar
Mene pa zinama ce je vam puncam vsec taka misicasta roka kot jo je imel recimo Brad Pitt v vlogi Ahila, ali je to že preveč mišic?
Default avatar
Preveč, meni ni všeč.
Default avatar
ful ma ma misicasto res...

nc posebnga, smo ze boljse vidl
sicer pa, kdaj je babam KARKOL prou? NIKOL!
Default avatar
se je nažru stereoidov :)

men je prov grdo.
Default avatar
steroidov :)
Default avatar
ehhh ...to spoh ni lepo.. se posebej zdaj ko vec ne bo dalje treniral bo grozno!Vse v mejah normale ;)
Default avatar
Brad Pitt mi nikoli ni bil nekaj oh in sploh, ampak v vlogi Ahila... u, bejbe! ;)) Ravno zaradi mišic. In ne, ni se mi zdelo preveč. Ker, ko je tipa preveč mišic, je grozno za videt (moje osebno mnenje!), on pa mi je bil v Troji, kot že rečeno, dober.

Sicer pa- kot je rekel Weed, le kdaj je nam kaj prav? :)
Default avatar
1. "se je nazrl steroidov"

2. "se posebej zdaj ko vec ne bo dalje treniral bo grozno"

1. Možno, čeprav tako roko (in še večjo) se da dosešt tudi po naravni poti, brez uporabe steroidov. Da ne govorim... steroidi so pika na i - brez diete in treninga drugega kot morebitnih zdravstvenih težav ne pridobiš.

2. Grozno? Zakaj že? Kaj pa bo ko bo nehal trenirat? Razen atrofije in bo tak kot nekoč... se ne bo nič zgodilo... (razen, če je imel zdej dieto na kateri je pojedel veliko, in je ne bo spremenil s tem ko bo nehal trenirat - v tem primeru se bo zredil).

Sicer pa žalostno... sem mislu, da dandanes ko je fitnes že mal bol skomercializirana zadeva teh "mitov" (beri v tem primeru - vsak je na steroidih, če ga je mal več skup, ko nehaš trenirat rataš zavaljen pujs,....) ni več...

Drgač pa to je zame normalna moška roka/telo... :)
Default avatar
Ufv tej vlogi so pa še men tekle sline od pogledu na Brada...kh kh kh...ničesar ni blo preveč niti premalo :)
Default avatar
vau, bil je super :) sploh ni bilo preveč (tisto je ze grdo). pa tudi če je malo manj mišic ni nič narobe, sam da ni čist brez. sicer pa, vsak ima svoj okus ;)
Default avatar
Bilo je preveč! To dekletom ni všeč!
Default avatar
ravno prav:))

LP

Moderatorji

Psihološka pomoč mladim , dipl. psiholog
Psihološka pomoč mladim