Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če želite storiti nekaj dobrega, lepega.

Če želite storiti nekaj dobrega, lepega.

Moj otrok si zelo želi praznovati svoj rojstni dan v Čarobni sobi v Šoštanju, ker je že bil povabljen in le še o tem govori. Tam se imajo otroci res super, je nekaj novega za otroke, ker niti v okolici nimajo praznovanj v prostorih, ki bi bili namenjeni le otrokom ampak bolj v sklopu nečesa drugega. Animatorke so prijazne, otroci so navdušeni, starši smo pa na koncu bili povabljeni na sok, moški so celo ročni nogomet z otrocmi lahko igrali.
Zdaj imajo nagradno igro po koncu katere bodo nekomu podarili njihovo čarobno tojstnednevno zabavo in mi se potegujemo zanjo.
Prosim, da oddate glas za mojega grofa drakulo. Vzelo vam bo le minutko časa, nam bo pa ogromno pomenilo.

Hvala!

Kje oddam glas?

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=215507095255350&set=a.215505248588868.48704.100003881848011&type=3&theater

Prosim glas za našega grofa drakulo 🙂

Hvala.

nova
Uredništvo priporoča

meni ne odpre!

Meni javi, da vsebina trenutno ni dostopna. Kaj bi to bilo narobe?

tudi meni ne odpre

Na Facebooku vtipkajte Čarobna Soba, imajo objavljen album MAŠKARICE 2013, tam je naš grofek , črno belo oblečen.
Mogoče pa imaj oodprto samo za prijatelje, ne vem.

Res si želimo te ČAROBNE ZABAVE.

Hvala.

Sem tudi hotela pomagati ampak žal ne gre.

Jst sem odprla, ampka taki mickeni si želi rojstnodnevne zabave z tujimi animatorji? Al si tega bolj želi njegova mamica?

No, dobiš Like, čeprav mi je odgovor jasen.

Moj mickeni grof drakula ima malo večjega bratca ( Aljaž, gusar, morski razbojnik), ki je tudi v igri in ki bi praznoval svoj rojstni dan v ČAROBNI SOBI pa mu grof pomaga, ker bo tako povabljen 🙂

Hvala za vse vaše glasove.

Je tudi meni uspelo ampak vseeno sem imela ob pogledu na tako majhnega fantka, oz.
drakulčka, svoje mnenje glede tega, da je mamica napisala, da govori samo še o tem. Si res
bolj želi mamica, kot sinček. Za praznovanje 2. rojstnega dne bi jaz izbrala drugačno animacijo.

Aha, kul :)))

Smo poklikali.

Nevem kako ste eni tako zatezeni,tudi ce si mamica to zeli si zeli za svojega otroka,ne vrjamem da si zase zeli :)) ce hocete glasujte in pomagajte ce ne pa nic,nevem zakaj skos eni samo pametujete 🙂 sem glasovala in upam da dobite 🙂

Zakaj pišete, da ste oddali svoj gles, če pa imam odprto stran ČAROBNA SOBA in ne vidim nobenega dodatnega, ki bi glasoval za našega micenega grofa drakulo?
Res lepo prosim za kakšen glas, saj avs nič ne stane, mojim otrokom bi pa veliko pomenilo.

Hvala.

Glej, igra je z namenom, da ljudje glasujejo za maškaro, ki jim je najbolj všeč, lepa, simpatična… …
In ne z namenom, da zmaga tista maškara, katere mama bo uspela nafehtat največ glasov preko javnih forumov.
To je sporočilo, ki ga želiš predati otrokom? Da se z goljufijo vse doseže? To jih učiš?

Del odraščanja je tudi lekcija, da vsega kar si želimo ne moremo dobiti. In predvsem mamica bi se te lekcije morala naučiti. Sploh glede na dejstvo, da je očitno že odrasla.
In potem je še užaljena, ker opazuje spletno stran in se števec ne premakne…..

Ne razumem nič. Kje klikneš lajk, če ga ni? potem sem celo delila na svoj profil in dala lajk in jih je še vedno toliko kot prej torej 15.

razloži kje lajkat.

In zakaj nabira lajke in sodeluje v igri en otrok, zabavo bi rad pa drug otrok? Aja, zato ker je mamica sončka taktično pomislila, da bo manjši bolj “užgal” in pobožal po srčkih ženske, da bodo glasovale. Mi je že jasno.

Niti slučajno! Glasovala sem za tistega, ki mi je najbolj všeč (In mu je videti, da nima nekega dragega kostuma, torej mu starši ne bi mogli plačati zabave).

Daj, umiri se, ženska. Pripravi otrokom praznovanje rojstnega dne po svojih sposobnostih in zmožnostih in nehaj paničarit. Zakaj pa ne bi šlo tole bolj pravično? Naj zmaga tisti, ki si to zasluži.

Ne mores glasovati ce carobne sobe nimas pod prijatelji. Sama sem jih dodala ko sprejmejo bom glasovala 🙂

Joj kako ste bedni s tem fehtarjenjem za klike za svoje sončke, ki sploh niso nič posebnega. Nekateri so prav antipatični in nič kaj luštni. In zakaj izpostavljate te svoje sončke po internetu in jih že tako majhne učite, da je izgled tako pomemben, da lahko pobirajo lajke od neznanih ljudi. To je za prijavo na CSD!!!!

Ti si bolan/a v glavi!

Tudi jaz ne vidim v Čarobni sobi kakšne nagradne igre. Vidla sem polno maškarc a nikjer ne piše, da se potegujejo za kakšno nagrado. Se bom pa pozanimala, saj sem iz Topolšice. Če pa ljudi nateguješ, si pa bedna

Na njihovi fb strani si malo preberi,avtorica si nic ne zmisljuje nagradna igra je. Sama sem jih dodala in tudi prebrala,avtorica pa res malo pretirava ocitno si tega tako zeli pa kaj pol 🙂 Ni edina ki prosi za lajke jih je bilo ogromno,ki so prosile za glasove 😉

Kako se pa glasuje-kaj moram sploh storiti, da ti oddam glas?

sem oddala glas za oba fantka

New Report

Close