Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

A so babe res bolj žleht od dedcev?

Default avatar

čista resnica

žlehtnoba babja je napisal/a:
Zihr je res, ker jaz zase in še za kar nekaj bab vem, da smo žleht. Jaz celo tako, da sama sebe ne bi hotla ožent. Se mi pa smili moj mož, ki me je, ker je revež tako izkoriščan, pa trpi tudi in kar je najhuje : noben mu ne verjame. V javnosti sm pravi cukrček :-) :-) :-)
Lepo in iskreno povedano. Draga moja, pol ti je odpuščenega. Zdaj si lahko žleht naprej. Ene ste res duhovite in to mi je všeč!
Default avatar

atom...ant

Moški smo lahko zlobni, zločinski, morilski, patološki in še marsikaj...
Ena redkih zadev, ki jo (generalno) ne premoremo, je tista majhna, pritlehna in piz*unska najedajoča žlehtnoba, ki jo premorete le babe, ter tipi z žensko notranjostjo.
Hawg.
Default avatar

ajn hitler

atom...ant je napisal/a:
Ena redkih zadev, ki jo (generalno) ne premoremo, je tista majhna, pritlehna in piz*unska najedajoča žlehtnoba, ki jo premorete le babe, ter tipi z žensko notranjostjo.
Hawg.
seveda en hitler je mucek v primerjavi z lastno taščo:))
Default avatar

atom...ant

ajn hitler je napisal/a:
atom...ant je napisal/a:
Hawg.
seveda en hitler je mucek v primerjavi z lastno taščo:))

Jaz sem ločil eno in drugo.
Default avatar

izkušena

Čim starejša sem, tem bolj cenim ženske. In tako kot me je zajebalo nekaj tipov (zasebno in poslovno), me niso vse ženske skupaj, kar jih poznam. V bistvu sploh ne pomnim, da bi mi kakšna ženska kdaj storila kaj zelo hudega.

Recimo kaj mi je enkrat naredil en varnostnik ob rampi za parking: pred poslovno zgradbo, kjer sem delala, so po 15. uri popoldne vedno, brez izjeme, rampe dvignili, ker ni bilo več potrebe po tem, da bi bilo parkirišče zaprto. Mož me je odpeljal v službo po neki material, ki me je čakal po vratarju, in je seveda zapeljal na parkirišče (on ni imel daljinca za rampo, je bil v mojem avtu). Bila sem proti koncu nosečnosti, v avtu pa še malček. V bistvu je mož na parkirišču samo obrnil, jaz sem vmes skočila do vratarnice in hop nazaj v avto. Varnostnik pa je rampo vmes nalašč spustil, da nismo mogli ven, in ni hotel odpret, češ, a imate daljinca ali ne.
Šla do našega vratarja, če ima slučajno daljinca - ga ni imel, šla še v sosednjo poslovno zgradbo, če lahko kdo dvigne rampo - prav tako vratar ni imel daljinca, ga je pa pogrelo, ko me je videl s tistim ogromnim trebuhom in je tipa šel nadret, kaj se gre, da gre nosečo žensko takole zajebavat in da bo povedal nadrejenim, kaj je naredil.
Ne vem, če je lahko kakšna ženska tako zlobna. Parking je bil ob tisti uri že tri četrt prazen, nikogar nismo ovirali, vedno smo popoldne lahko šli tja parkirat - nepisano pravilo. Če to ni čista zloba.
Default avatar

tip z žensko notranjostjo

atom...ant je napisal/a:
Hawg.
kolk mi gredo na qurac takile pametnjakoviči. preberi si ustavo in nehaj žalit ljudi na podlagi spola. to je neustavno veš. še najbolj pa se mi zdi umotvorno, tip z žensko notranjostjo -- kaj hudiča je pa to? a ima maternico notri, zunaj pa qurca? ali so zate preprosto vse slabe lastnosti ljudi ženskega spola?
Default avatar

atom...ant

tip z žensko notranjostjo je napisal/a:
atom...ant je napisal/a:
Hawg.
kolk mi gredo na qurac takile pametnjakoviči. preberi si ustavo in nehaj žalit ljudi na podlagi spola. to je neustavno veš. še najbolj pa se mi zdi umotvorno, tip z žensko notranjostjo -- kaj hudiča je pa to? a ima maternico notri, zunaj pa qurca? ali so zate preprosto vse slabe lastnosti ljudi ženskega spola?
Pa glih zanimalo me je, na kaj ti grem
Mrš!!!
Default avatar

Sigurno da so

Jaz bom pa rekla, ni ga moskega ki zna biti tako zahrbten in podel kot zenska...
Default avatar

ti si taka

Sigurno da so je napisal/a:
Jaz bom pa rekla, ni ga moskega ki zna biti tako zahrbten in podel kot zenska...
če se imaš za najbolj zahrbtno in podlo bitje potem to drži, sicer ne.
Default avatar

zanimiva tema

atom...ant je napisal/a:
Hawg.
potem takem je moj tast očitno tip z žensko notranjostjo (pa ni gej, brez skrbi) ali pa je njegova žlehtnoba v resnici zloba? hmmm, zanimivo, si mi dal misliti...
Default avatar

tako jejejeje

zanimiva tema je napisal/a:
atom...ant je napisal/a:
Hawg.
potem takem je moj tast očitno tip z žensko notranjostjo (pa ni gej, brez skrbi) ali pa je njegova žlehtnoba v resnici zloba? hmmm, zanimivo, si mi dal misliti...
tvoj tast ima gor nad prostato maternico iz katere izvira vsa hudobija. gej ni, ker ima luknjo zašito. Ker hudobija nima izhoda, tako kot pri ženskah, ki z mesečno krvavitvijo vsak mesec iz sebe spravljajo ta gravž, gre zloba direkt do jezika in tam ven. taki so najhujši, ampak znanost to skriva. Lahko preveriš, če ima slučajno kakšen UZ abdomna.
Default avatar

atom...ant

Očitno je, da v temi nismo zbrani le cvet butastih monovskih babur in jaz, ampak da sem zaidejo tudi pametne pripadnice lepšega spola...

Evo, konkretno v temi pred seboj imaš princip delovanja žleht in najedajoče babure, ter (potencialno) zlobnega moškega. Babji osebek zgoraj, ki skače na vsak razumski odgovor je blentavo nedojebano babše, ki bo verjetno bevskalo, lajalo in najedalo živce celemu svetu tja do konca dolgega in "srečnega" življenja.

Jaz, kot potencialno zloben moški, lahko dolgo časa prenašam tako butasto bitje in ko mi dopiz*i, ji pregriznem vrat in potem odidem na pir, da si popravim slab okus v ustih.

Upam, da si na nazornem primeru razumela razliko med žensko in moško žlehtnobo.
Default avatar

tako jejejeje

atom...ant je napisal/a:
Očitno je, da v temi nismo zbrani le cvet butastih monovskih babur in jaz, ampak da sem zaidejo tudi pametne pripadnice lepšega spola...

Evo, konkretno v temi pred seboj imaš princip delovanja žleht in najedajoče babure, ter (potencialno) zlobnega moškega. Babji osebek zgoraj, ki skače na vsak razumski odgovor je blentavo nedojebano babše, ki bo verjetno bevskalo, lajalo in najedalo živce celemu svetu tja do konca dolgega in "srečnega" življenja.

Jaz, kot potencialno zloben moški, lahko dolgo časa prenašam tako butasto bitje in ko mi dopiz*i, ji pregriznem vrat in potem odidem na pir, da si popravim slab okus v ustih.

Upam, da si na nazornem primeru razumela razliko med žensko in moško žlehtnobo.

pametne pripadnice lepšega spola res zaidejo, medtem ko pametni pripadniki pa še niso bili izsledeni tle gor.
Default avatar

klocka

Ona,ne vem imena,je povprečje od lepote!
Default avatar

oboji smo glih

Po mojih izkušnjah smo z žlehtnobo in opravljanjem tam tam. Razlika je le, da ženske bolj vrtajo in gledajo, kje bodo naredile kažin in spletkarile, moški pa od besed redko preidejo k dejanjem. Znajo pa bit te besede zelo hude.
Default avatar

e pa sad

diskutabilno, zelo diskutabilno

dajte mi razjasnit je napisal/a:
Ali je to kako znanstveno ali pa vsaj izkustveno utemeljeno?

Kako se zdi vam, da je res?

Npr. na primeru sodelavcev, tastov/tašč, bratov/sester?

Zakaj je to kar nekako ponarodelo, da so babe žleht?