Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A so babe res bolj žleht od dedcev?

A so babe res bolj žleht od dedcev?

Ali je to kako znanstveno ali pa vsaj izkustveno utemeljeno?

Kako se zdi vam, da je res?

Npr. na primeru sodelavcev, tastov/tašč, bratov/sester?

Zakaj je to kar nekako ponarodelo, da so babe žleht?

res je ja 🙂
sam nobena ne bo to priznala 🙂

kitka je gotovo, ampak ji je za oprostiti, ker ni preveč obdarjena na umu :).
Avtorica tebi pa svetujem, da vzameš knjigo v roke in si malo preberi na kakšen način funkcionira naša družba, njeni ideološki temelji, družbena konstrukcija odnosov med spoloma.
Te literature imaš na tone. Ko boš predelala svoje predsodke in se resno poglobila v to problematiko, ne boš rabila spraševati na monu.

nova
Uredništvo priporoča

Ziher je res. V povprečju je veliko več žensk, ki rade opravljajo, raznašajo trače, jih bolj zanimajo življenja drugih in nanje rade tudi vplivajo in so pač posledično bolj žleht. Po drugi strani pa vsaj jaz poznam zelo malo moških s takimi karakteristikami.

Če je bila na to temo narejena kaka raziskava, pa ne bi vedela.

ne sodi po sebi, verjamem, da vas je nekaj takih žensk kot ti in kitka, večina pa ne.
kar se raziskav tiče pa so bile narejene in so pokazale, da moški VEČ govorijo in opravljajo kot ženske.
pa še iz prakse lako to potrdim, mislim pa da tudi večina, ki dela v pretežno moških kolektivih.
Res pa je tudi, da bi moški radi, da bi bile ženske tiho, garale in bile odvisne od njih. bi jim pasalo ja.

kako pa ti veš kako sem jaz obdarjena in kje?
a zato, ker se najina mnenja razlikujejo??!!

evo primer žlehnobe,… ni potrebno daleč, sam take primerke preberete pa je.

vsekakor moram reči, da si zelo vztrajna pri širjenju svojih veleumov. žalostno je namreč, da bedak toliko časa nekaj ponavlja, da to postane resnica. In nihče ga pri tem ne sme ustavljati, ker smo demokratična družba. Kakršno ljudstvo, takšna oblast.

ne sodi po sebi, verjamem, da vas je nekaj takih žensk kot ti in kitka, večina pa ne.
kar se raziskav tiče pa so bile narejene in so pokazale, da moški VEČ govorijo in opravljajo kot ženske.
pa še iz prakse lako to potrdim, mislim pa da tudi večina, ki dela v pretežno moških kolektivih.
Res pa je tudi, da bi moški radi, da bi bile ženske tiho, garale in bile odvisne od njih. bi jim pasalo ja.[/quote]

Pišem o POVPREČJU žensk in moških, ki jih poznam.
Me pa veseli, da me ti poznaš. 🙂

ne sodi po sebi, verjamem, da vas je nekaj takih žensk kot ti in kitka, večina pa ne.
kar se raziskav tiče pa so bile narejene in so pokazale, da moški VEČ govorijo in opravljajo kot ženske.
pa še iz prakse lako to potrdim, mislim pa da tudi večina, ki dela v pretežno moških kolektivih.
Res pa je tudi, da bi moški radi, da bi bile ženske tiho, garale in bile odvisne od njih. bi jim pasalo ja.[/quote]

Pišem o POVPREČJU žensk in moških, ki jih poznam.
Me pa veseli, da me ti poznaš. :)[/quote]

raziskave so narejena na POVPREČJE, to kar ti poznaš, so ljudje s katerimi se družiš. . najbolj poznaš sebe, torej izpelji logično povezavo:)) pa še en pregovor : iste sorte tiči skupaj letajo.

Ni znastveno dokazano.
Ni izkustveno utemeljeno.
Ni res.
Ponarodelo je marsikaj, pa ni nujno da je res.

Še kej?

Vse so žleht, razen mene 😀

Pišem o POVPREČJU žensk in moških, ki jih poznam.
Me pa veseli, da me ti poznaš. :)[/quote]

raziskave so narejena na POVPREČJE, to kar ti poznaš, so ljudje s katerimi se družiš. . najbolj poznaš sebe, torej izpelji logično povezavo:)) pa še en pregovor : iste sorte tiči skupaj letajo.[/quote]

A ti si pa tak tič, da vsakega napadeš oziroma v njem najprej vidiš slabo? No tu se pa očitno razlikujeva. Jaz pa sodim med tiste, ki ljudi vidi v pozitivni luči in šele ko se nekdo izkaže za negativca, mi potegne, da ni ravno dober. V bistvu sem celo tako naivna, da me zlahka preslepiš.
BTW, opravljanje mi ni nikoli ležalo, trači me ne zanimajo, krog ljudi, s katerimi se družim, ima popolnoma druge interese – tako ženske kot moški, prav fajn ljudje, vidim pa tračaste in žleht babe v službi, sem jih videla ogromno na faksu, šoli, študentu…. moških pa izredno malo. V bistvu se spomnim samo enega. 🙂 Iz tega pač vlečem svoje zaključke, za katere nikakor ne trdim, da so resnični, kakih pravih raziskav pa ne poznam.

kako pa ti veš kako sem jaz obdarjena in kje?
a zato, ker se najina mnenja razlikujejo??!!

evo primer žlehnobe,… ni potrebno daleč, sam take primerke preberete pa je.[/quote]

Oprosti, ampak tvoj intelektualni domet je res iz aviona viden…To ni zlehtnoba, je le iskrenost.

nisem vedela, da videti ljudi v pozitivni luči pomeni v bistvu enako kot : jojjjj kok so babe žleht in opravljive. eni sicer smatrajo, da ženske niso ljudje, torej imaš najbrž kar prav.

Ne vem no, a si res kratke pameti ali pač sem jaz tako nerazmljiva. Po enem postu me napadeš, da spadam med žleht ženske. A potem ne sodiš med tiste, ki v drugih najprej vidijo slabo?

se pravi, ti seveda ne sodiš v to povprečje, kje pa. napisala si Ziher je res. Včasih je pametno dvakrat vdihnit, pa potem kaj napisat.

Zihr je res, ker jaz zase in še za kar nekaj bab vem, da smo žleht. Jaz celo tako, da sama sebe ne bi hotla ožent. Se mi pa smili moj mož, ki me je, ker je revež tako izkoriščan, pa trpi tudi in kar je najhuje : noben mu ne verjame. V javnosti sm pravi cukrček 🙂 🙂 🙂

Iz izkušenj se mi zdi, da je res.

Glede na raziskave in testiranja: JKLM University, OPCW Institute, je ugotovljeno, da dejansko drži, da so ženske bolj zamerljive, maščevalne kakor moški.
V bistvu ni treba brati razsikav ne testiranj, ampak se samo ozreš naokoli, da doživiš, da ženske ne odpuščajo, nikoli!

in katere ženske so najbolj žleht? A tiste, ki se imajo za dobre ali tiste, ki mislijo, da so samo druge ženske žleht? Je prav, da moški tako žleht žensko na par dni po gobcu vžge?

Lepo in iskreno povedano. Draga moja, pol ti je odpuščenega. Zdaj si lahko žleht naprej. Ene ste res duhovite in to mi je všeč!

Moški smo lahko zlobni, zločinski, morilski, patološki in še marsikaj…
Ena redkih zadev, ki jo (generalno) ne premoremo, je tista majhna, pritlehna in piz*unska najedajoča žlehtnoba, ki jo premorete le babe, ter tipi z žensko notranjostjo.
Hawg.

seveda en hitler je mucek v primerjavi z lastno taščo:))

seveda en hitler je mucek v primerjavi z lastno taščo:))[/quote]

Jaz sem ločil eno in drugo.

Čim starejša sem, tem bolj cenim ženske. In tako kot me je zajebalo nekaj tipov (zasebno in poslovno), me niso vse ženske skupaj, kar jih poznam. V bistvu sploh ne pomnim, da bi mi kakšna ženska kdaj storila kaj zelo hudega.

Recimo kaj mi je enkrat naredil en varnostnik ob rampi za parking: pred poslovno zgradbo, kjer sem delala, so po 15. uri popoldne vedno, brez izjeme, rampe dvignili, ker ni bilo več potrebe po tem, da bi bilo parkirišče zaprto. Mož me je odpeljal v službo po neki material, ki me je čakal po vratarju, in je seveda zapeljal na parkirišče (on ni imel daljinca za rampo, je bil v mojem avtu). Bila sem proti koncu nosečnosti, v avtu pa še malček. V bistvu je mož na parkirišču samo obrnil, jaz sem vmes skočila do vratarnice in hop nazaj v avto. Varnostnik pa je rampo vmes nalašč spustil, da nismo mogli ven, in ni hotel odpret, češ, a imate daljinca ali ne.
Šla do našega vratarja, če ima slučajno daljinca – ga ni imel, šla še v sosednjo poslovno zgradbo, če lahko kdo dvigne rampo – prav tako vratar ni imel daljinca, ga je pa pogrelo, ko me je videl s tistim ogromnim trebuhom in je tipa šel nadret, kaj se gre, da gre nosečo žensko takole zajebavat in da bo povedal nadrejenim, kaj je naredil.
Ne vem, če je lahko kakšna ženska tako zlobna. Parking je bil ob tisti uri že tri četrt prazen, nikogar nismo ovirali, vedno smo popoldne lahko šli tja parkirat – nepisano pravilo. Če to ni čista zloba.

New Report

Close