Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pohvala urgenci

pohvala urgenci

Rada bi pohvalila zdravnika, mavčarja, na rentgenu… Ljubljanske urgence. 6.2. so hitro (majn kot ura) poskrbeli za našo štiriletnico, ki si je zlomila ključnico. Sama imam izkušnje izpred let, ko sem čakala, čakala, čakala (pa je bilo precej bolj nujno)… Tokrat pa res super in vse pohvale tudi za prijaznost, štempiljko, tolažbo, opogumljanje…

Še kdo z dobro izkušnjo? Kdo, katerega otrok je imel zlomljeno klučnico? Koliko časa traja celjenje?

škoda, te tega ne pošlješ na UKC

Jaz sem bila tam novembra, zaradi izpahnjenega prsta na roki. In tudi pozitivno presenečena. Sicer sem kar čakala, ampak jasno, da so imele težje poškodbe prednost pred mojim prstom, so bili pa vsi (zdravnik, sestre, v mavčarni, na RTG…) ful prijazni in vse zrihtali strokovno, lično in s čim manj bolečin. Nisem bila pred tem ene 15 let tam in lahko pohvalim napredek (zasloni s čakalnimi dobami, vrstnim redom…), nobene zmede s papirji in vrati (kot je bilo nekoč), funkcionira vse tip-top.
Vseeno si spet vsaj 15 let ne želim tja 🙂

Hvala. Ni običajno, da si 4 letnica to zlomi. Kako je do zloma prišlo?

Ni običajno?

Z lahkoto, skoči čez štor, pade po stopnicah, smuča, …tisoč opcij je, da si lahko zlomi ključnico, samo vsi tega ne povedo na forumu.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Jaz sem imela pred leti tako hud konjuktivitis, da oči nisem mogla odpreti, bolelo k svina, pa sem čakala celo dopoldne, da sem prišla na vrsto. Potem sem rabila pa samo malo kreme, pa je bilo dobro. Moja izkušnja z ljubljansko urgenco: Grozljivka.

dojenčki in majhni otroci imajo prednost, vsaj v mb je tako

Prednost imajo dojenčki in predšolski otroci. Dve leti nazaj sva bili s prvošolko na urgenci od 18 do 23 ure . V šoli si je poškodovala nogo/peto in je bilo potrebno slikanje. K sreči potem ni bilo nič hudega – udarec.
Ni bilo toliko problem čakanje kot to, da je bila pozna ura, ko sva končali. Preden sva bili doma in se je spravila spat je bila polnoč.
Tudi to bi lahko upoštevali.

Gneča na Urgenci je tudi zato, ker ljudje tja pridejo za vsako figo. Urgenca je za stanja, ki ogrožajo življenje, ljudje gredo pa tja zaradi prehlada. In še otroke vlečejo in jih matrajo v čakalniic, ko bi komot počakali do naslednjega dne in šli k zdravniku.

Se popolnoma strinjam z napisanim. Pa da ne boste mislili, takih, ki jim ni skoraj nič, je veliko.

Ni običajno?

Z lahkoto, skoči čez štor, pade po stopnicah, smuča, …tisoč opcij je, da si lahko zlomi ključnico, samo vsi tega ne povedo na forumu.

Primož[/quote]

Se strinjam. Sicer pa celjenje kosti pri otrocih traja cca 3 tedne.

Pred slabima dvema mesecema sem bila na urgenci zaradi zloma desnega komolca. Lahko pohvalim zdravnika v triaži, mavčarja. Bila sem sprejeta na oddelek na stari travmi, operirana na na urgenci. Osebje in zdravnike lahko samo pohvalim, bili so profesionalni. Hvala bogu se mi komolec lepo celi in upam, da bom čez kakšen mesec imela gibljiv komolec kot pred poškodbo.

New Report

Close