Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Le kaj mi bo kupil za Valentinovo?

Le kaj mi bo kupil za Valentinovo?

Iiiiiiiiiiii sem zadnje dni čist nervozna…. Moj dragi me tako ljubi in mi bo sigurno naredil čudovito valentinovo!!!!!! Po moje me bo peljal na romantično večerjico, pa potem izvlekel darilo!!!!! Komaj čakam. upam, da bo kaka res lepa zlatnina, pa obvezno bon za kako razvajanje, bombonjera tudi mora bit…. Ampak najbolj romantično bi pa bilo če gre na kolena in me zaprosi ZA VALENTINOVO!!!!!

Oh kako kooooooooooooomaj čakam!!!!! A je tu dosti takih srečnic kot sem jaz ki imajo najbolj čudovite partnerje???????????

Tudi ti boš dobila čufte z mlekom in sirov burek!

hehe 🙂
saj bi blo kr dobro hehe

Avtorica si želi večerjo pa še darilo.
Jaz bom s prvim kr zadovoljna…saj mi darila daje vsaki dan :)))

Ne padam na Valentinovo in podobna potrošniška sranja. V bistvu sem prosila za ukinitev tega uvoženega kičastega srčkastega praznika. Počutim se, kot da mi veliki brat reče – danes delaj pa to in to. In pri ljubezni to ne gre….

Sicer pa ja, sem srečnica, poročena, vse je fino.

Ne padam na Valentinovo in podobna potrošniška sranja. V bistvu sem prosila za ukinitev tega uvoženega kičastega srčkastega praznika. Počutim se, kot da mi veliki brat reče – danes delaj pa to in to. In pri ljubezni to ne gre….

Sicer pa ja, sem srečnica, poročena, vse je fino.[/quote]

sej ti dam prav, to je sam neko praznovanje, ki so si ga izmislili trgovci…sam…

če imaš pravo mero, si lahko ta dan privoščiš vseeno nekaj, kar si vsak dan ne…

Jaz sem v 15h letih dobila od začetka par dobrih parfumov…zdaj pa že 10 let nič, koligica zlato zapestnico za rojstvo otroka, jaz nič, le jezo, nobenih darilc , pozornosti za obletnice, rojstne dneve, valentinovega ne poznava, sva pa skupaj-kao…tolk da prođe…

moške je treba mal spodbujat, …
radi pozabljajo…:)

In se ti ne zdi škoda življenja, da ga preživljaš v taki mlaki?
A ne bi nekaj naredila, da bi vama bilo lepše?
Kaj pa lahko ti narediš? (začeti je treba pri sebi, veš)
Ja pogovori se z njim. Povabi ga na večerjo, klepetajta, pojdita še kam na pijačko, odprita se, pogovorita se o vsem, kar si želita. Kar so bile nekoč sanje, pa se je to nekje med potjo izgubilo. Če ne boš povedala, če ne boš sprožila globjega pogovora izven vsakodnevnih banalnosti, potem bo ta sivina trajala in trajala. Daj, vprašaj ga, kaj še pričakuje od življenja. Kakšne skrite želje ima. Kakšen cilj bi si zadal za naslednje dve leti. A si želi, da bi bila vidva spet povezana, se lepo imela, imela bolj lahkoten sproščen prijeten odnos. Kaj lahko naredita, da bo spet tako? Kaj predlaga on, kaj ti

Daj daj punca, akcija!!!!!!!! Zlezi iz te brevzene mlakuže, res.

hehe 🙂
saj bi blo kr dobro hehe

Avtorica si želi večerjo pa še darilo.
Jaz bom s prvim kr zadovoljna…saj mi darila daje vsaki dan :)))[/quote]

No, saj ni vse v darilih. S prejšnjim partnerjem, ki je bil prav grozljivo osladen, sva si za vsako valentinovo izmenjala darila, vedno je bilo vse romantično, s svečami in vsem…. a potem je zveza šla narazen, ker sem ugotovila, da on ženskam rad “sadi rožice”. Proti koncu zveze nisem bila več edina.

Sedaj sem ravno zaradi pretirane pocukranosti bivšega, zelo previdna do takega izražanja ljubezni. Moj paartner mi pove skoraj vsak dan, da me ima rad, in že to je zame veliko darilo. Po pravici povedano, bi bila najbolj vesela, če bi potem za nedeljo šla na kakšen izlet, na kateremu bi se lepo imela.

Midva pa sva bolj skromne sorte. Dobim kako čokolado pa včasih kaj lepega za oblečt (nogavice, svileno kombinežo), on pa kako sladico za po kosilu pa če kej lepega vidim. Kar tako na nujo pa nikol ne kupujem.

Na začetku veze sem tudi jaz vsak rd dobila zlatnino itd… zdj pač tega ni, ampak so tudi časi drugi, sva bolj na tesnem z denarjem. Tudi za porod nisem dobila nič materialnega, čeprav vedno pravi, da mi bo nekaj kupil. Ampak meni največ pomneni, da mi je dal čudovitega otroka, veliiiikoooo podpore in pomoči pri skrbi in da je vsak dan ob meni, da se lahko zanesem nanj itd.
Glede daril pa moram rečti da res ni tiste sorte, da bi se spomnil kaj kupiti… ob valentinovem, materinskem dnevu še dobim kako rožico ali kaj malega, za rd tudi in to je to… 🙂 Je pa res, da gremo namesto kakih hudih daril rajši na tridnevna razvajanja v kake terme – kjer si privoščimo all inclusive, kar mi je super, da malo počijemo od vsakdana.

Kot si ga zdresirala, takega imaš. Moški sami od sebe ne naredijo nič, ne spomnijo se ničesar, jim je pač treba malo pomagati, pa delujejo…

hehe 🙂
saj bi blo kr dobro hehe

Avtorica si želi večerjo pa še darilo.
Jaz bom s prvim kr zadovoljna…saj mi darila daje vsaki dan :)))[/quote]

No, saj ni vse v darilih. S prejšnjim partnerjem, ki je bil prav grozljivo osladen, sva si za vsako valentinovo izmenjala darila, vedno je bilo vse romantično, s svečami in vsem…. a potem je zveza šla narazen, ker sem ugotovila, da on ženskam rad “sadi rožice”. Proti koncu zveze nisem bila več edina.

Sedaj sem ravno zaradi pretirane pocukranosti bivšega, zelo previdna do takega izražanja ljubezni. Moj paartner mi pove skoraj vsak dan, da me ima rad, in že to je zame veliko darilo. Po pravici povedano, bi bila najbolj vesela, če bi potem za nedeljo šla na kakšen izlet, na kateremu bi se lepo imela.[/quote]

sej, majhne reči lahko osrečijo človeka…
pozornost, lepa beseda…makar da ti mal hrbet zmasira zvečer 😉 al pa ti njemu…

važno je, da se imamo radi in se spoštujemo, drug drugega :))

Od moža ne pričakujem nič, ker itak nikoli nič ne dobim. Sem si kar sama kupila darilo za Valentinovo in še dvema mojima prijateljicama.

Jaz ne pričakujem nič več od tega, kar imam vsak dan. Živim namreč 365 dni na leto, ne le na Valentinovo.

Sama bom/sem za Valentinovo dobila stopnice v hiši in priključeno elektriko (lepo je zvezano v omarici). Moj bo s plačo plačal oba delavca, ki sta nama delala in še material…pač letos bo malo drugače “darilo”.

Sploh nimam kaj za pričakovat, da bi dobila kakšno zlatnino….mogoče bova pa šla v toplice, ker imam v omari še nekaj kupljenih kart.

ma tečne ste babe z tem valentinovim, moja mi že cel mesec gnjavi kaj mi boš dal, pa ji rečem trdega kačona bo dobila med noge!

Sej nismo v ameriki tam je to bum…

New Report

Close