Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moška/ženska dela

Moška/ženska dela

Berem in se čudim, nekateri moški doma celo likajo, sesajo in perejo!!! To se mi zdi res višek vsega.
To so poženščeni moški in ni čudno, da ženska izgubi vse zanimanje in si omisli še koga….

Kuhanje občasno se mi zdi seveda ok, ampak tipična ženska dela…, naj ostanejo ženska, čez zgodovino je tako bilo in tega se ne sme spreminjati ker ni naravno!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ja in ne.

A provociraš a bi rad, da te ženske popljuvajo?

Ti kako se pa potem samski moški preživaljajo, če se ne spodobi likat, prat, sesat…? Zato toliko samskih moških, ker so totalno zanemarjeni?

nova
Uredništvo priporoča

grem stavit, da si ti med po tvoje “poženščenimi” moškimi v prvih vrstah…

Še en mamin sinko, ki ne zmore sam preživet. Pri mamici, potem pa dobi žensko, h kateri se prislini, da skrbi zanj.
Nedorasel otrok.

To nima nobene veze s pojmom “mamin sinko”…., vsaj v mojem primeru ne….

Pač tako razmišljam, nekaj ženskega mora ostati na ženski…, vse te novodobne pogrutavščine o vezah peljejo samo v prepad…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Srecna tista, ki te je zgresila. Pa ne sam zaradi tega ker ne likas…

Ah, daj no BMW, čisto brezvezna provokacija.
Lej, če vzamem, da ne provociraš. Kako potem samski moški preživi?
In zakaj bi recimo katera ženska vzela moškega za partnerja, če bi mu morala potem igrat služkinjo? Zakaj bi ga sploh imela, če bi morala vse delat sama? Potem je bolje, da je samska, ker ima manj dela.

Hm, zakaj že?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Od hrusta, ki bo najprej en ducat dreves v hosti podrl, razžagal, naklal in domov zvozil, potem
preoral njivo in navozil gnoj, popoldan pa par konjem očistil kopita, poštimal živino, popravil traktor
(ki nekej cuka zadnje čase), zvečer pa zašvasal nosilec za peč, ki je počil in zamenjal elektromotorček
pri mikserju – verjemi, ne bom zahtevala, naj gre potem še posesat.

Od mlahavčkov, ki so pa čisto upehani, če lift do tretjega štuka crkne in so dodatno obupani, če jim
je žena pozabla pritovoriti pir za fusbal tekmo zvečer….pa ni milosti. Ima da štrudelj speče, pa tri pare
štumfov naštrika do desetih zvečer….

Ne, ni provokacija…, recimo, današnji zakoni so vsaj v 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obsojeni na propad. Potem sem razmišljal kaj se je tako spremenilo…, spremenilo se je predvsem to, da sploh ni več nobene meje kaj kdo v zakonu/vezi počne. Ne vem no, če imaš žensko, ki ne lika, ne pere, ne kuha…., ne vem, zame to enostavno ni ženska….

Saj ima tudi moški svojo vlogo…, recimo ukvarjanje z otrokom, skrb za dom kot celoto, skrb za avtomobil, ter podobne zadeve.
Seveda to ne pomeni, da je ženska služkinja…, pač delitev dela glede na spol, tukaj je konzervativnost vsekakor dobrodošla.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Zato je toliko samskih žensk, ker jim je bolje kot v vezi. V vezi BMWji željio, da so jim dekle, služkinje, koristi pa od takih tipov ni nobene. Le kaj delajo takrat, ko jim ona pere gate? Visijo na netu, popivajo?
Kaj bi s takim dedcem? Ni čudno, da je vse več žensk samskih, kaj pa bi s takim trotom?
Najbolje je potem biti samska in imeti ljubimca, ki ti seveda ne hodi domov, da ni potrebno čistit za njim.

Sicer je pa tako…, tisti moški, ki poudarja, da dela vse…, da je ful priden…, rahločuten…, no tak je vse prej kot to. Tukaj nekateri moški osebki pišejo na način, da bi nedvoumno ugajali….nasprotnemu spolu…, kaj je pa resnica? To je seveda drugo vprašanje…in resnica je navadno obratna od tega kar pišejo. Ampak nekatere pač tega ne dojemate…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Za take je vsekakor precej bolje, da so samske…, torej vse kar ženska naredi za skupno dobro je rangirano kot špilanje služkinje? Saj to niso nobena dodatna dela, ki bi jih bilo potrebno opraviti za moškega…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

[/quote]

Ponavadi se mama veliko več ukvarja z otrokom kot oče. Skrb za dom kot celoto? Kaj točno si tu mislil?
Skrb za avtomobil? Kaj pa je takega, da je treba tako na vsak dan skrbet? Jaz ga registriram, peljem k mehaniku, vulkanizerju – zato ne rabim moškega. Ne vem, če kak moški sam premontira gume? Kolo zamenmam pa tudi sama. Operem ga sama po potrebi. Tako, da ne vem kaj bi moški tu počel z mojim avtom? V bistvu skoraj ni dela z njim.
Torej hotel si povedat, da naj bi ženska delala vse, moški pa ne bi nič delal.

Za take je vsekakor precej bolje, da so samske…, torej vse kar ženska naredi za skupno dobro je rangirano kot špilanje služkinje? Saj to niso nobena dodatna dela, ki bi jih bilo potrebno opraviti za moškega…[/quote]

Zato so samske, ker je tako bolje. Ker bi prišle na slabše, če bi imele tipa kot si ti. Zakaj bi ti morala ena prat in kuhat in tako naprej. Kaj bi imela od tega?

O to pa potrdim…živa resnica!!

To meni nikoli ni bilo jasno – košenje trave je kao moško opravilo, sesanje pa žensko. Pa sta si zadevi blazno podobni.

Ampak moški baje obdrži moškost s porivanjem kosilnice po vrtu, ženska mora pa sesalec po stanovanju vlačit.

Ponavadi se mama veliko več ukvarja z otrokom kot oče. Skrb za dom kot celoto? Kaj točno si tu mislil?
Skrb za avtomobil? Kaj pa je takega, da je treba tako na vsak dan skrbet? Jaz ga registriram, peljem k mehaniku, vulkanizerju – zato ne rabim moškega. Ne vem, če kak moški sam premontira gume? Kolo zamenmam pa tudi sama. Operem ga sama po potrebi. Tako, da ne vem kaj bi moški tu počel z mojim avtom? V bistvu skoraj ni dela z njim.
Torej hotel si povedat, da naj bi ženska delala vse, moški pa ne bi nič delal.[/quote][/quote]

Tako si samo ti prebrala, ker si predhodno tako nastrojena…, ne nisem želel tega povedati. Skrb za dom kot celoto pomeni, da moški priskrbi sredstva, da vse skupaj vzdržuje, da skrbi za varnost, na tak in drugačen način…in podobno.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Bmw, s tipom kot si ti, bi ženska pridobila samo to, da bi imela veliko več dela kot prej, ko je bila samska.
Le kaj bi ti počel takrat, ko bi ona delala zate?

BMW, moški priskrbi sredstva? Kako jih priskrbi? Aja, si mislil povedat, da samo njegova plača šteje, njena pa ne. Njena plača pa ni nič vredna? Sploh ni nič vredna, če ona več zasluži kot on.
Skrbi za varnost? Kako pa lahko skrbi za varnost?
Hodi za žensko in jo varuje, da je kdo ne pogleda kaj preveč lepo?

No, če moški priskrbi sredstva, se tudi meni zdi čisto logično, da ženska skuha in pospravi. Enako, kot če bi bilo obratno. Eden služi denar, drugi skrbi za domače ognjišče.

Ampak glede na delež zaposlenih žensk pri nas pač temu v večini primerov ni tako.

BMW, ti pa si nedvomno samski ali pa je tvoja partnerka precej glupa, da te prenaša.

Ma pr nam ni nč ločeno, vse dela moški, jaz sem pa na monu, no vsake tolk časa kaj skuham. Se mi zdi čist ok. Pa naj bo poženščen, men odgovarja.

Misliš, da bi pridobila samo to? Sicer je to le tolažba za tiste ki niso z mano…

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

New Report

Close