Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ALI JE NAJEMODAJALEC VLOŽIL DOHODNINO OD ODDAJANJA STANOVANJA V NAJEM

ALI JE NAJEMODAJALEC VLOŽIL DOHODNINO OD ODDAJANJA STANOVANJA V NAJEM

Prijatelj je star 40 let in še vedno živi kot najemnik, sicer vse stroške dokaj redno plačuje, vendar, če dva dni, tri dni zamudi je pa takoj ogenj v strehi in mu najemodajalec po mejlih in smsih grozi, v stilu: če ne boš plačal se bova drugače pogovarjala,…itd. Ok, a najemodajalec plačuje dohodnino iz naslova najemnine? To ga zanima, mene pa tudi. Ker če se najemodajalci vedno pametne delajo in delijo grožnje je pa temu potrebno priti do konca. Tudi mene to razpizdi. Ker bi mu rad pomagal bi povprašal, kje se to da preverit, vem, da je to davčna tajnost, ampak vseeno, anonimna prijava ali kaj? Si s samim postopkom seznanjen oz. v kateri fazi je zadeva? Dajte malo pomagat.

Res prasec tale najemodajalec, da hoče najemnino. Kaj pa če bi on za par dni najemnika malo izselil ker bi se mu tako zdelo?

Imam občutek, da si kar sam svoj prijatelj. In živiš v stanovanju nekoga in te moti, če zahteva ob času poravnano najemnino. To te pa tako jezi, da bi najemodajalca predvsem rad zašpecal, če ne plačuje najemnine.
Si nemoralen in maščevalen. Kaj ti bi toleriral, da ti nekdo ostaja dolžan ali zamuja s plačili?


mucek, sem ti stopil na žulj’?

Imam občutek, da si kar sam svoj prijatelj. In živiš v stanovanju nekoga in te moti, če zahteva ob času poravnano najemnino. To te pa tako jezi, da bi najemodajalca predvsem rad zašpecal, če ne plačuje najemnine.
Si nemoralen in maščevalen. Kaj ti bi toleriral, da ti nekdo ostaja dolžan ali zamuja s plačili?[/quote]
Ne bo držalo. Bil pa sem najemnik leta nazaj, kratek čas.


mucek, sem ti stopil na žulj’?[/quote]

Res si mi, tvoje pisanje je tipično za stanje duha v državi…kradi, laži, goljufaj

Tvoja dolžnost je, da plačuješ točno tisti dan, kot je zapisano v pogodbi. In samo od dobre volje lastnika je odvisno ali bo toleriral kak dan ali ne. No, pri osebi kot si ti, jaz ne bi popustila niti za minuto. Pravzaprav bi ti že zdavaj pokazala vrata. Najemnikov je dovolj….


mucek, sem ti stopil na žulj’?[/quote]

Res si mi, tvoje pisanje je tipično za stanje duha v državi…kradi, laži, goljufaj[/quote]
Torej, si goljuf.

Res si mi, tvoje pisanje je tipično za stanje duha v državi…kradi, laži, goljufaj[/quote]
Torej, si goljuf.[/quote]

Ne blebetaj, poiši si somišljenike in odpeketaj iz države.


Torej, še en tak, ki je državi zamolčal davke.
Fino fino.


Torej, še en tak, ki je državi zamolčal davke.
Fino fino.[/quote]

Seveda….vsak ki želi, da se spoštuje pogodba krade? goljufa? laže?


Torej, še en tak, ki je državi zamolčal davke.
Fino fino.[/quote]

A res? Kdo to pravi? Ti? Le glej, da ne boš ostal na cesti. Kaj drugega si itak ne zaslužiš, zguba!

Če bi plača zamujala en dan bi pljuval po delodajalcu, kajne?

Če bi plača zamujala en dan bi pljuval po delodajalcu, kajne?[/quote]

Seveda! Tako je vedno bilo in vedno bo!

Normalno da bi kaj se pa to pravi da ne da plače pravi čas.


Torej, še en tak, ki je državi zamolčal davke.
Fino fino.[/quote]

A res? Kdo to pravi? Ti? Le glej, da ne boš ostal na cesti. Kaj drugega si itak ne zaslužiš, zguba![/quote]
Tvoja dolžnost je, da imaš do države vse pošlihtan. V kolikor nimaš, je dolžnost druge osebe, da te prijavi. Ker sam ne boš prijavil, ker rad malo goljufaš, kajne?

Tvoja dolžnost je, da imaš do mene vse pošlihtan, drugače je moja dolžnost, da te pošlihtam.

A res? Kdo to pravi? Ti? Le glej, da ne boš ostal na cesti. Kaj drugega si itak ne zaslužiš, zguba![/quote]
Tvoja dolžnost je, da imaš do države vse pošlihtan. V kolikor nimaš, je dolžnost druge osebe, da te prijavi. Ker sam ne boš prijavil, ker rad malo goljufaš, kajne?[/quote]

Ma daj, nehaj klobasat in pojdi spat, če sploh še imaš kam.

če hočeš prijatelju resnično pomagat, potem se ne vtikajta v stvari, ki vaju popolnoma nič ne tičejo.

da bi meni najemnik brskal po davčnih podatkih, z namenom, da bi me zajebal, bi dobil takoj odpoved, neglede na to ali plačujem davke ali ne.


Torej, sledilo bo povabilo na zagovor na durs ter plačilni nalog. Potem pa oddajaj naprej, a po pravilih.


Torej, sledilo bo povabilo na zagovor na durs ter plačilni nalog. Potem pa oddajaj naprej, a po pravilih.[/quote]

Sanja svinja o kukuruzu.


Torej, sledilo bo povabilo na zagovor na durs ter plačilni nalog. Potem pa oddajaj naprej, a po pravilih.[/quote]

Tebi bo pa sigurno sledilo povabilo pod most :-))))))

Če bi bil naš podnajemnik bi te najrajši vrgli ven. Tvoja dolžnost je da plačuješ, saj tudi koristiš. Brigaj se zase če imaš vse storitve poplačane.
Veš veliko podnajemnikov je ki ne plačujejo najemnine, še manj pa stroškov. Očitno ima ta tvoj gospodar slabe izkušnje (pa ne s tabo).
Srečno in po pameti, da res ne pristaneš pod mostom, če si sicer zadovoljen z ostalo ponudbo.


Torej, sledilo bo povabilo na zagovor na durs ter plačilni nalog. Potem pa oddajaj naprej, a po pravilih.[/quote]

Tebi bo pa sigurno sledilo povabilo pod most :-))))))[/quote]
durs te bo zašil kot si zaslužiš

Zanimivo. Če kdo napiše, da dela na črno ali da dobi del plače na roke, ga popljuvate, češ da krade državi. Če pa kdo na črno oddaja stanovanje, za katerega najverjetneje v življenju ni mignil s prstom, pa se ga skorajda ne sme omenjati. Pri nas res vlada neka čudna mentaliteta: kdor ima, lahko krade, da bo imel še več, kdor nima, pa ne sme.

New Report

Close