Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hčerka tanje ribič

hčerka tanje ribič

Tale hčerka od Tanje Ribič je manekenka al fotomodel ali pa celo oboje. Ampak kako je to mogoče? meni ni niti malo lušna niti simpatična. Kakšna se zdi vam?

Moraš prilepit kakšno slikico.

vsake oči imajo svojega malarja

nič posebnega ni – povprečna lepota –

vrata so ji vsa odprta , saj veš veze in poznanstva , to je danes vžge.,,,,,

?

kaj pa ti ????????????????????

Tamala je cel Djuro. Koliko je stara? Tam 14-15?

a dej nehi, lepa je

[img]http://lifestyle.enaa.com/images/stories/2012/SLAVNI_2012/tanja_ribic_5312.jpg[/img]

kaj pa je zate lepo?

je pa res da mal na dol vleče, pa sej so tudi dol lepe

[img]http://images.24ur.com/media/images/600xX/Jan2011/60603645.jpg?d41d[/img]

fris po mami, sam lasje, oči pa ten pa po fotru

1. punca je mlada in zaradi same mladosti je čudovita
2. veliko je lepša od svoje bledolične matere, ki je brez šminke in barve popolnoa prozorna in nevidna.
3. deklica ima lep naraven nasmeh, mati pa… a ko spi, ji tudi usta tako stojijo?

se mi zdi bolj po fotru, kot po mami… njegove poteze, vključno z nosom, malo omehčane

[img]http://govori.se/media/cache/upload/Photo/2012/06/01/tanja-ribic-filipbranko-djuric-djuro_i700.jpg[/img]

za manekenko komot, postavo ima zgleda suhljato… za fotomodel pa.. verjetno tudi, kdo pa pravi, da mora biti fenomenalen top model 🙂

1. ja veeeš da, kje pa ti živiž oz. kaj se tebi zdi lepo?
2. verjamem, da si ti lepša s fasado na obrazu
3. kako pa tebi stojijo?

a ni nekam premlado bitje za fotomodel tole dekletce?

15 let ima, za modno industrijo nič neobičajna leta za začetek

saj so jo že plastificirali, bo v redu tudi za model. 🙂

Bila je zelo grda, živ klon od Đurota. Zdaj ko so jo korigirali, je pa prav čedna, eksotična z lepo postavco. Vse grde stvari na ženskah se da popraviti, rabiš samo nekaj tisoč evrčkov, pa Glumičiča, pa je. Ne sme se pa iti k šalabajzerjem, ker potem si pa kot miss Piggy Čepinka.

Štanc fotr.

1. ja veeeš da, kje pa ti živiž oz. kaj se tebi zdi lepo?
2. verjamem, da si ti lepša s fasado na obrazu
3. kako pa tebi stojijo?[/quote]

1. živim med mladimi in starimi in jasno vidim razliko med mladim dekletom, ki je samo po sebi lepo zaradi svoje mladosti in eno zagrenjeno 30+,40+ letnico, ki ji vsaka dlaka smeta in jo že sama ta mislenost dela grdo-
2. vsi mi smo lepši s fasado na obrazu, ampak nekateri brez pobarvanosti las in obraza nismo prozorni in nevidni.
3. pridi pogledat, mogoče se nalezeš nasmeha in pozitivne misli, boš takoj lepša 😛

Od kje vam to, da se je korigirala? Ne bodite no nesramni, punca je stara 16 let, kretnje in glas ima čisto po mami, podobna pa je očetu. Meni je luštna.

baje je imela operacijo nosu, da je malo manj podoben očetovemu…
Kar pa ni nič takega, poznam kar nekaj najstnikov (m+ž) moje generacije (40+), ki so si v njenih letih operirali nos.

Klon od djurice

Pljunuti tata.

Ta hči ni pa NIČ podobna svoji mami. Čisto drug tip, druge poteze. Mama je tako nežna, lepa, svetla, hči je pa južno voče. Res je podobna očetu.

baje je imela operacijo nosu, da je malo manj podoben očetovemu…
Kar pa ni nič takega, poznam kar nekaj najstnikov (m+ž) moje generacije (40+), ki so si v njenih letih operirali nos.[/quote]

V teh letih noben kirurg ne operira nosa iz lepotnega vidika. Preverjeno!

Nežna, lepa, svetla?
Ajajajaj, za moje pojme je mama brezbarvna, bleda, razvodenela, nič lepega ne vidim na njej.

New Report

Close