Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

LEP - KRATEK IZLET V HRIBE

Default avatar

ROZI

/Živjo!!!

Kmalu bo spomlad in kmalu bo več sonca in lepih sončnih dni in
zakaj nihče od vas, ki se zelo dobro poznate ne organizira kakšnega
lepega kratkega izleta v hribe'???

Sem nova na tem spletu in lepo je če gre skupina poznanih na kak
enodnevni izlet v hribe.
Kaj pa mi mislte???

ROZI
Default avatar

krivokljun

ROZI je napisal/a:
Ampak jaz te ne poznam in ostali tudi ne :) Al ti misliš, skupina poznanih nickov?

p.s.: Februar se je komaj začel, smo sredi mrzle zime,
Default avatar

ROZI

Živjo!!!

Se oproščam, ker se nisem predstavla. Sem ženka po 38. letih - sama - udova in
včasih imam dovolj svojih otrok - dva pobrtetnika in zelo si želim
spoznat novih ljudi, s kateri bi lahko kam šla ........ samo da grem stran od mularije.
Rabim malo pogovorov in upam, da bi me sprejeli vi nicki????
čeprav vas ne poznam.

Po spletu ste prav simpatični....
ROZI
Default avatar

krivokljun

No, rozi, seveda dobrodošla, da kaj napišeš, pojamraš, pa se bomo bolj spoznali :)
Default avatar

ROZI

Živjo!!!

Ker mi včasih zmanjkuje energije, grem sama na Rožnik in sama na Golovec, ampak
ni vedno varno sama hodit po Golovcu. V naravi si vedno naberem nove energije in nabiram
moči za nov dan. Ampak vedno me jestrah nekega samotarja, ki sam biva v eni baraki na
Golovcu. Že trikrat sem ga srečala.

Ali mi lahko prosim poveste - kaj pa bi pomenila beseda NICKI???
Res vas ne poznam , pa mi prosim pomagajte??? Hvala.

ROZI
Default avatar

krivokljun

Nick = vzdevek. Tvoj je ROZI, moj pa krivokljun. Avtor po domače.

Samotarja na Golovcu se nič ne boj, ima rad mir in se izogiba ljudi, tako da verjetnost d abi te napadel ali ogovoril, praktično ni :) Vedno pa imaš s sabo mobitel, ne? Zvečer res ni dobro hodit naokoli, po gozdu, drugače pa imaš zdaj na voljo kak bazenček ali savno pa se malo razvajaš.
Default avatar

ROZI

Res še nikoli nisem bila v savni,, ampak enkrat bo tud ta čas. Sem pa bila v qakuziju, KAR MI
mi je pa zelo lepo in dober. V bazen pa žal nikoi ne grem - kr nikoli.
Vedno hodim samo po gričih okoli Ljubljane: Golovec, Šmarna gora, Govej, Katarina....
Na Golovc in kamor grem res ne grem brez mobitela.
Amap enkrat pa sem se zgubila pozimi na Golovcu in to brez mobitela.Tist je blo par
kr grozen, ker me je ujela tema pozimi in sem šla prepozen nazaj.
A ni kr mal hecno, da nekateri se tako pozno ponoči pogovarjajo - ob štirih ponoči.
To je zame polovica spanca. In nekateri so zelo direktni o sebi, kar je včasih težko
biti tako direkten - popolnoma osebne stvari. Res sem bila kar pozitivno presenečena.

ROZI
Default avatar

gornica

Jaz rada hodim v hribe in gore. Predvsem v gore. Tako, da tudi dobrodošla družba. Samo ne za ljubljanske griče :).
Default avatar

alterook

Tu ( http://med.over.net/forum5/read.php?124,7830044 ) je tema za hribolazenje.

Trenutno skupinca, s katero smo pohajkovali po hiribih, je bolj v zimskem sšanju, vsaj kar se hribolazenja tiče. Ampak pomlad bo kmalu. Mogoče pade celo kakšen konkreten predlog prej in ga izvedemo.
Default avatar

ROZI

Res najlepša hvala za vaše odgovore. Gornica vidm, da ste skupina, ki hodi po hribih.
Sama imam bolj malo kondicije, ampak ene dve ure bi pa zdržala.
Gore so lepe in nas sprostijo. Kako pa so potekali izleti, ki ste jih organizirali
lansko leto junij - nekaj ste se menili??
Krivokljun ne želi nič povedat - je malo skrivnosten.

Srečno,
Default avatar

gornica

Rozi, nisem skupina, sem ena oseba. Ne vem o kaki skupini govoriš :-).
Default avatar

ROZI

Hvala za odgovor alterook, ne vem kako naj vas drugače poimenujem.
Rada hodim po hribih, ampak vedno mi zmanjkuje časa - ampak moji
otroci so vedno večji in vedno več časa bom imela.
Hvala za link, da sem vsaj malo vidla kam so se vaši prijatelji pogovarjali, da bi odšli
v hribe. Upam, da bo padel kakšen dober predlog.
HVALA.
Default avatar

skromniT

Vsako polno luno so po Sloveniji odprte planinske koče. Tudi zdaj v zimski idili, ko je še posebej romantično, lučko na glavo, se primerno oblečeš, obuješ in vaja ven. V svojem lokalnem planinskem društvu se pozanimaš, pa ti bo marsikdo z veseljem kaj predlagal,...evo danes se bodo zvrstili taki pohodi, sam da danes ne bo lune, bo snežilo, kar pa je sploh bomba, če je skupina, pa če ni prezahtevna tura, pa srečno:-)
Default avatar

Lea23

skromniT je napisal/a:
Se strinjam, ob polni luni je v hribih fantastično. Prejšnjo polno sem bila na Ratitovcu in se je sredi noči videlo brez čelke, ker je sneg odbil toliko svetlobe. Noro res, priporočam :)
Default avatar

ROZI

Živjo!

Ja sama grem po gričih okoli LJubljane, včasih z prijateljico do Bohinja in okoli, potem pa konec.
Ja vem, da se bo potrebno včlanit v neko planinsko društvo - to je bodra ideja.
Hvala za link, ki mi ga je poslal kerjan.
Lažje pa je jet nekam z nekom, ki ga vsaj malo poznaš.

Rozi
Default avatar

Paco Moralles

Jaz sem danes zjutraj odbrzel do Bohinja, od tam v dolino Voje in sem že nazaj!!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!