Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

kaj za kosil te dni?

Default avatar

doma bom

kaj boste kuhale te dni, razen krofov, fansatov,,,

jaz bi mogoče gilaž, na žeru pečen rostbif pa kakšen krompir zraven s solato seveda, za en dan mi pa zmanjka.

lp
Default avatar

anlTa

Fansatov ne jem. Vedno so mi bili všeč flancati.
Gilaža ne znam skuhat. Vedno, ko se trudim, nastane golaž

Tako, da res nimam idej primernih tvojim kriterijem
Default avatar

ABCD

Njaprej se nauč pisat, pol pa kuhej
Default avatar

FriLLox

danes, topinambur, frišno izkopan :)

jedi na žlico so zakon

Danes ričet, jutri jota, pojutrišnjem krompirjev golaž, ...
Default avatar

pri nas j

Krofov ne pečem. Jih kupimo sproti sveže. Nismo ravno neki krof-manjaki, tako da....
Kaj bomo jutri jedli, še ne vem. Razmišljam o sarmi. Imam zelo dobra suha rebra, le še glavo in mleto meso moram kupiti. Ja, najbrž bo sarma.
Default avatar

doma bom

doma bom je napisal/a:
kaj boste kuhale te dni, razen krofov, fansatov,,,

jaz bi mogoče gilaž, na žeru pečen rostbif pa kakšen krompir zraven s solato seveda, za en dan mi pa zmanjka.

lp

sory

flancatov
golaža
žaru
ne znam slepega tipkanja na zanič tipkovnici
se opravičujem
Default avatar

glej zraven

Potem pa ne tipkaj slepo. Ker takole branje ti pa voljo vzame. Ali preberi za sabo. Vsakdo se lahko zmoti, v vsakem stavku narediti napak kolikor besed premore pa ni okusno.
Default avatar

pri nas

Tudi sama sem bila cel teden doma pa je bil golaž/polenta, piščanec v smetanovi omaki/pire, pečeni makaroni, pečen krompir z zelenjavo, lazanja, goveja juha/riž....pa povsod še solata. Vedno kuham raznoliko, da se jedi ne ponavljajo. Je pa res da marsikaj pripravim dan prej, da je hitreje. Jemo okoli pete ure, večerje nato nimamo oz. po potrebi.
Default avatar

sardina 1

Za 3-dnevno smučarijo kuham danes golaž za jutri, v soboto zmrznjen ričet skuhan pred nekaj dnevi, ter domače štruklje, v nedeljo pa ...... pojma nimam, kakšna domača oštarija bo pela verjetno.
Default avatar

JACK

Danes je praznik :)))), ta debel četrtek pa so včasih rekli, da mora bit meso in smo imeli krasen ričet s polsuho klobaso in pa tople sveže vzhajane flancate, mljaska!
Jutri je post (tradicija naši predniki so že vedeli zakaj...) zato bo ričet brez mesa (ja klobsa se je not kuhala :)) kot juha in palačinke s skuto!
Sobota pa juha iz rdeče pese, suho meso, hren z jajčki in krompir v oblicah, kompot.
Nedelja: goveja juha z rezanci, pečena puranova bedra, krompir in stročji fižol v solati, ja pa flancate bom ocvrla, ker mi krofi ne ratajo :)!
Potem pa nov plan za drug teden!
Default avatar

dobro bo

Jutri bom sama doma in bom jedla orehove štruklje, v soboto bo mesna lasagna, v nedeljo pa gremo na kosilo k moji sestri na Bled.
Default avatar

eheheh

ABCD je napisal/a:
Njaprej se nauč pisat, pol pa kuhej
Kuhej :)))))))) in ti drugim pamet soliš :))))))))