Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko je vreden vaš avto

Koliko je vreden vaš avto

Koliko je vreden vaš avto?

Pojma nimam.

Novi BMW SERIJE 3 KARAVAN BELE BARVE Z VSO OPREMO 50390EUR 🙂 moj moj

imam lamborghinija reventon starega približno 1 leto in je stal približno 80.000 €

6.000€ – 7.000€, star 12 let

10.000 eur manj, kot ob nakupu :D, ocenjeno realno po EuroTaxu, da ne bo pomote 😀

neprecenljiv..
..za ostalo pa je MC..

Žal že tretjino manj vreden, takoj, ko je bil odpeljan od trgovca :P.

Da ne bo ego preveč trpel.

Trenutno ga nimam, prejšnji je bil 200€ vreden (brez heca).
Naslednji bo za max 1000€. Več na avto ne dam…

Nimaš dovolj.

Jah, če prodajaš, se ti zdi, kako malo dobiš, če kupuješ, pa se ti zdi neverjetno, kako rabljeni držijo ceno.

Moj je po eurotaxu vreden cca 13 jurjev, vprašanje pa je, če bi bilo možno za tak denar dobiti kupca v tej recesiji.

Eden ca. 18.000, star 2 leti, drugi ca. 6.000, star 46 let.

Ne vem eneden tam cca 25.000 do 30.000 star 3,5 let, eden star 3 leta pa cca 5.500 do 6.000!

Eh, ne vpletat recesije: če je avto znamke, ki vedno drži ceno, potem tisti kupec, ki si želi točno takega, če so realni kilometri, če je prvi lastnik, servisna knjiga, nepoškodovan, redno vzdrževan , kar pomeni redno opran soli, peska in umazanije je bolj pomembno, kot če je garažiran), potem ga prodaš. Imam tako izkušnjo.

Drugače pa, še vedno se da dobro dogovorit, če pri trgovcu, če menjaš in kupuješ novega ali rabljenega do 3 leta daš v račun svoje staro vozilo – saj preveriš po EuroTaxu realno ceno, pa potem odbitki za eventuelno karamboliranost, ohranjenost, realni kilometri, uničenje laka od krtač avtopralnice, ipd ipd.
Zakaj? Ker ti novi kupec kot lastniku nikakor ne bo težil, ampak če se kaj pojavi, lahko teži le prodajalcu, če je dal garancijo na tvoje vozilo, ne tebi. Vozilo je kupljeno po principu videno-plačano-odpeljano.

Moj ima veliko čustveno in simbolično vrednost :)))

Moj 22 000 (1. reg. prejšnji teden)
Od moža 40.000, 1.reg. avgust 2012, tako da sem malo odštela od prvotne cene

Nič več in nič manj, kolikor je morebitni kupec pripravljen plačati zanj….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

..od strica 45000€ 120d
..od tete 49000€ 370Z
..od strica v 7. kolenu po 3. komolcu 35532€ 320d
..
sam tolk..

Zame neprecenljiv, ker nimam denarja za drugega.

Kateri 12 let star avto je vreden sedem jurjev?

Precej jih je: http://www.avto.net/_AVTO/results.asp?znamka=&model=&tip=katerikoli

Veliko jih je: http://www.avto.net/_AVTO/results.asp

cca 150.000

nastopaško in neelegantno
jara gospoda?

Moj 6.000€, od moža pa 14000€.

Moj je vreden…hmm….zame je neprecenljiv.
Cena pa je nekje med 6.000 in 6.500 eur

New Report

Close