Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Seksati brez kondoma? Ne upam!

Seksati brez kondoma? Ne upam!

Živjo.

Imam en problem. Ker je danes precej enih spolno prenosljivih bolezni, si kar ne upam imeti več spolnih odnosov brez kondoma. Že pri poljubljanju malce paničarim. To je sicer malo čudno, ker če bi vsi tako razmišljali, potem bi človeštvo izumrlo. Ampak kljub vsemu res nekako ne upam večkrat seksati z neko punco brez kondoma. Že ko enkrat seksam brez, paničarim, da nisem slučajno kaj staknil. Kako vi gledate na to? Npr. če dobiš novo punco nikoli ne moreš biti prepričan, da nima kakšne bolezni ona. Seks je po mojem mnenju vedno ena loterija z življenjem.

Po eni strani vsi tako govorijo, kako je treba biti pazljiv, da se vedno uporablja kondome, ampak po drugi pa ljudje moramo seksati brez, sicer bomo izumrli.

Hvala.

In v čem je problem sexa s kondomom???

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

1. človeštvo se itak prehitro širi (v zadnjih 50 letih smo se razmnožili s faktorjem x2).
2. umrl bo itak vsak … gre samo še za “umetniški vtis” – ali kot “seronja” (zaradi driske, raka, …) ali kot “jebač” (zaradi spolne bolezni) ☺
3. tvoj problem je “zeznil/prevzel” že tvoj oče, ker je seksal brez kondoma — torej se nimaš kaj sekirati, moralno obremenjevati, bati … ☺

podvprašanje: in zakaj sploh seksaš s puncami ob takšnih strahovih?? — raje si s sekiro tolči po onetu — užitek, ko kiksneš je menda neskoncen ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tkole. Ko sem bla mlada punca, sem začela hoditi s fantom in dolgo sem bla z njim. Ampak ker on ni bil zvest in ni seksal s kondomom, mi je prinesel domov bradavice in HPV virus.
Njemu se ni prav veliko poznalo, imel je pač tiste grde bradavice na riti, pa nič drugega.
Jaz pa sem zarad tega fasala raka. Ja, HPV povzroča raka.
Sicer se to ne zgodi čez noč, ampak se je vleklo več kot 7 let.
Obstajajo še druge bolezni, ki so neprijetne in grde tudi za moške, v teh primerih pač nastradamo ženske in moški lepo seksajo naprej brez kondomov. Prav zelo odgovorno pa to ni, tud za tiste, ki so potem nasledile mene..
Ampak je res, nekateri se gredo rusko ruleto, z seksom si marsikaj izmenjamo, vse sorte tekočin..ampak ni problema, če je to s človekom, ki ima neko odgovorno ravnanje in pa da ni bil predhodno s kako punco, kii pa morda ona ni bila zvesta in je skakala okrog..seks je prijeten, ko je to z osebo, ki je zaupanja vredna.
Ko pa včasih berem po forumih, kako gre vse eden po drugem..ja ni čudno, da je tolk teh bolezni in zelo so razširjene, ampak se o tem sploh ne govori.
Tud v javnosti je malo znanih takih zgodb, ko je ženska zbolela za rakom na podlagi spolnosti z okuženim človekom, saj ženske to raje zase držijo.
Tudi poljubljanje je riskantno, zagotovo, hepatitis se že lahko nalezeš..
Ampak je pa tako, zelo mlada sem morala dati tako težko bolezen čez, ampak potem z vsakim, ki sem se še tako povezala, da sem se poljubljala, če ne že kaj več, sem razvila neki senzor, ko ugotovim, ali je človek iskren in res ni nikoli imel kakšnih tveganih spolnih odnosov in posledično imel kakšne znake, kot takrat tisti moj bradavice..
Tako da obstajajo tudi ljudje, ki so zdravi in se jim lahko zaupa.
Ki jim tudi zdravje dosti pomeni, ne pa brezglavo skakanje iz postelje v posteljo, pa še brez minimalne zaščite, to je kondom.
Jaz osebno, nekaj časa srečujem človeka, s katerim se potem poljubljam, ko ocenim, da lahko grem v to brez bojazni, oralni seks pa ne pride kar tako na vrsto, čakam da imam zaupanje, če pa do tega ne pride, pa v to ne grem, ni vredno. Za nekaj minut užitka?
Živela pa bom še pol stoletja in zdravje je pri tem pomembno.
Je pa tako, četudi sedaj znam izbirati moške, ki so ok, pa seveda vedno obstaja minimalna možnost, da ima kako bolezen, pa da resnično ne ve zanjo..ampak s takim majhnim tveganjem lahko živim, ker konec koncev res nikoli ne vemo, kje nas čaka, vsi smo na cesti vsak dan itd. Tko da zaupanje v življenje, kanček razuma in zaupanje, da je vse prav in to je to.

Verjamem, da ti sedaj drugače gledaš na vse skupaj, ampak veliko je pa takih, k jim je vseeno. Zanimivo mi je, da se tiste, ki so starejše nad 35 veliko raje reskirajo in poznam tudi take, ki dobesedno hočejo brez kondoma seksati, ker drugače sploh nočejo seksati. Meni je to zelo čudno in neodgovorno.

Marsikdo se ne zna brzdati, ko je potreben. Jaz se znam in če sem še tako potreben ne bom naredil neumnosti in se dal dol s kako čudno žensko.

Sanjax, dobr si to opisla. Jst bi s tabo sex-al s kondomom, ker si res nekaj dala čez, zarad sex-a (slaba izkušnja), ampak boj uživatorska bi bila ruska ruleta brez kondoma.

Vsaka ti čast. Vztajaj pri kondomih. Kdor ne razume pomena varnosti, ni zaupanja vreden.
Kdor pa razume pomen varnosti, bo pa itak sam vztrajal pri kondomu…

Problem pa ni v tem, kolikokrat seksaš z nekom brez kondoma. Problem je že v tem, če to narediš samo enkrat.

No, jaz sem vsekakor picajzlasta pri tem. Poljubljala se nikoli nisem na prvo žogo kar z vsakim (me je izučilo, ko sem prvega takega šartmantnega tipa poljubljala in staknila mononukleozo – 4 tedne vročine in pol leta kronične utrujenosti sta bili zame dovolj jasna šola, da moram vzeti pamet v roke in da se s tipi, ki se vsak večer poljubljajo z eno drugo, ne gre ravno poljubljati…). Pri seksu pa devičnike, tiste z malo izkušnjami in predvsem zaupanja vredne tipe 🙂

Stvar je popolnoma enostavna. Najdi si stalno partnerko in fukaj po mili volji, ali si kupi kondome in spet ……. volji, če pa ne zmoreš enega ne drugega pa ti še vedno ostane (ne vem ali si levi ali desni) ROKA.

kako lahko tako “previdni” stopite na prehod za peščce, ko v vas zija 1,5 tone pleha, ki vas lako naredi invalide smrt je itak pred vsakim) ☺
Ali pa celo vozite tak pleh 130+ km/h, ko se lahko sesujete v trenutku?
Življenje JE ruska ruleta. Pa ne samo na temo zdravja / življenja … čedalje bolj tudi na temo socialne varnosti, preživetja …
Kako si upate zaploditi novo življenje (planirano, sterilno, 300{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} OK partner/ka) v času, ko propadajo “najboljši” ☺
odgovor na vse: ker smo ljudje, ker nismo večni in ker pač tudi žalujemo, če do tega pride ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

asg1212 všeč si mi 🙂

Zakaj?

No, pa sem ponoč sex-al brez kondoma, gledam sebe, šlatam jajca čez hlače, vse je na mestu, jebat ga, še sem živ…. ali bolje sex brez kondoma je zakon. Na splošno pa se v današnjih časih sex-a tako malo, ker se več al manj samo govori o sex-u, da se itak vidi kdo je rizična oseba kar se svakojakih bolezni tiče, torej, če vidiš nekoga, ki je labav že po obnašanju si tud sam zadet, da se spraviš butat s tako, v mojem primeru žensko. Ženske dons itak doktorate delate preden se date s tipom dol, ene 100 pogojev more prej bit na mestu, da sploh pride do sex-a, tako, da je malo tistih junakov, ki sex-ajo že po parih urah, ko sta se spoznala. Na splošno je pa tudi ozračje, splošna klima, politika itd v qurcu, tako, da je sex- kot najlepša stvar na svetu, čist na stranskem tiru, žal.

@ Popay
komot se sexa po parih urah, če te ženska hoče in ti seveda njo.

Drugače pa… Meni osebno je sex s kondomom nevšečen, a s tem nimam pretiranih težav, ker ne sexam z žensko dokler ni veza na določeni stopnji. Osebno ne vidim smisla v tem, da naskočim vsako, ki bi me rada, ker sex povezujem z ljubeznijo.

Že od mladosti imam nenapisano pravilo, da če si ne morem zamisliti, da bi se z določeno žensko zbujal vsako jutro, me tudi sex ne mika. No, mika me že, samo se ne bo zgodil.


toliko o relevantnosti izjav in … daje v vasi vsaka druga “k.u_r.ba” ☺ — še to manjka, da naj odstopijo vsi politiki, potem gremo pa šele na volitve ☺☻☺
sine – odpuščam jim … apak res ne vedo kaj delajo / pišejo ☺
Adam in Eva nista bila brez smisla vržena iz raja, kat potrjujejo dejstva, da je njuno potomstvo tako … brez smisla za logiko ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

@ NM-3w

blagor “ubogim” v duhu, ker njihovo je…

To, da ženska pokaže željo po sexu, še ne pomeni, da ji moraš kot moški to željo tudi izpolnit, četudi je v danem trenutku obojestranska.

Vidiš, ni bilo tako težko 😉

sneg1, ok nič ni narobe s tem kar si napisal, samo preedvidevam, da si pripadnik mlajše generacije, tud sam ne zagovarjam sex-a počez in povprek, ampak, jebat ga preveč omejitev je v vas in premalo svobodnega duha, pa če ne v praksi pa vsah v teoriji, komplicirate to je vsa težava današnjega sveta, ko boš prišel v leta boš videl, da to tako je. Je pa res, da, če že pride do priložnostnega seksa z neznanko, je itak boljši filing zarad obeh, da data kondom gor, samo veš kakšne so bejbe dons, nepredvidljive, če nisi dost hitr s kondomom se lahko v tem času premisli pa gre sex rakom žvižgat.

Lepo je biti pri 37 pripadnik mlajse generacije 🙂

Mulc!! ☺☺☺☺☺ (dobronamerno seveda)

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Jp, sneg1, mlajša generacija si…. tista komplicirana, pa za tabo prihajajo še bolj komplicirani torej naši otroci, katere so naši vrli psihologi tako zaščitili na vsakem koraku, da glava boli od njih…..

Seks s kondomom se mi gabi. Si ne predstavljam orale pa vonj po plastiki, fuj. Za tisto, kar je najlepše kondom ne pride v poštev. Rajši ne seksam z žensko, ki je ne poznam dobro, kot pa da bi uporabil kondom.

@En tip, ti kar seksaj brez, ko boš pa staknil kak hiv ali hepatitis ti bo pa žal. Če žensko poznaš še ne pomeni, da je zdrava.

zdravo zanima me ce kaj je tista prozorna snov preden ti pride sperma??ali je nevarna?(prozorna snov)


Predsemenska tekočina, ki tudi vsebuje nekaj spermijev.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Pozdravljeni.
Z punco bi rada probala brez kondoma.Nobeden od naju še prej ni probal brez,pa me zanima če je možnost da ima kateri od naju že kakšno bolezen…razmišljal sem tudi že o testiranju na različne bolezni.
Lp

Danes imaš kondome z različnimi vonji in parfumirani so… tudi kak okus imajo. Kaj praviš na jagodo? 😉

New Report

Close